Skocz do zawartości

Przegląd Sportowy


Nitros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio (wiosna sezonu 2016/2017) w takiej formie był Skarb Kibica Extra, który był dostępny w którymś dniu po zakończeniu wiosennego okienka transferowego. Oby coś takiego było także i teraz...

Coś takiego będzie. Pisał o tym Przemysław Rudzki na Twitterze. Skarb Kibica Ekstraklasy według mnie ciut lepszy od ostatniego, bardziej statystyczny niż ten z wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według tego co podaje ta strona: https://ksiegarnia.przegladsportowy.pl/czasopisma, to skarb piłkarski kosztuje 5,50 zł, a kolarski 3,90 zł. Przy czym to są ceny w przypadku gdy się tylko sam skarb chce zamówić, chociaż Ekstraklasa tu kosztuje tyle samo co w kiosku z gazetą, więc mogą być takie same ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Kupiłem dzisiaj "PS", bo od pewnego czasu pod koniec każdego miesiąca jest dodatek "PS Reportaż", miałem to już zrobić przy którymś z poprzednich numerów, ale dopiero teraz miałem okazję, i w sumie nawet zadowolony jestem. Teksty interesujące, z różnych dziedzin sportu, najbardziej zaciekawił mnie reportaż o Macieju Wisławskim, jednym z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce. Fajnie że taki dodatek jest wydawany, że daje się też coś więcej niż tylko bieżące sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Skarb Kibica na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu ukaże się już 5 lutego, czyli jeszcze przed rozpoczęciem zawodów. Trochę jestem zaskoczony, bo zazwyczaj było tak, iż Skarby Kibica pojawiały się w dniu oficjalnego otwarcia Igrzysk.

Oficjalne otwarcie 9 lutego, ale tak właściwie to ZIO zaczynają się już w nocy z 7 na 8 lutego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Na 4 części? To jak oni chcą to podzielić, i z jakiego powodu? I czy w takim przypadku to będzie miało dalej formę osobnego zeszytu (a raczej zeszytów), czy na przykład wkładki papierowej? Bo jakby to były zeszyty to na pewno wydania w te dni będą nieco droższe, więc jeśli kibic będzie chciał skompletować całość, wyda więcej, niż w sytuacji, gdy skarb byłby tak jak to było zazwyczaj, w jednej książeczce.

Tak, ja wiem że przy ligach piłkarskich to już od jakiegoś czasu robi się osobne na Ekstraklasę i osobne na niższe ligi plus transferowy dodatek, ale jednak na Mundial zawsze był jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no to dobrze, bo już się bałem że jakiś eksperyment. A jak w takiej formie to może nawet kupię coś więcej niż tylko sam skarb kibica. I tak przy okazji... jak to tak zapowiadają, to ciekawe czy tym razem PS Reportaż też w takiej magazynowej formie, czy jako gazetowa wkładka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tylko tu zostawię:

 

https://twitter.com/rudzki77/status/607288899598196736


Patrzcie jak "liderzy opinii xDDDDDD" bronią Przemusia:

 

https://twitter.com/MarcinTyc/status/1016418165641932800

 

Ręka rękę myje. Coś jak w PZPN przed mundialem, gdzie każde złe słowo na Bońka i jego muppetty było szybko gaszone w zarodku przez przychylnych mu dziennikarzy, którzy w zamian mieli lepsze dojścia do reprezentacji i pana prezesa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...