Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma sensu skupiać się na pozyskaniu słabszych lig skoro jeszcze w tym roku przetargi na esa i premier league i taka raczej będzie taktyka polsat-eleven

Wątpię żeby Premier League się pojawił na Elevenach od sezonu 2019/20. Jeśli Solorz wyda tak dużą kasę, to po to żeby wypełnić weekendową ramówkę PS Premium, jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. A nc+ już nie ma zamiaru powalczyć o Premier League, cieszą się że mają przez parę następnych lat LaLigę i Bundesligę, a teraz jeszcze NBA, a kto wie ile muszą wydać na przedłużenie Ekstraklapy

Edytowane przez dsd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wątpię żeby Premier League się pojawił na Elevenach od sezonu 2019/20. Jeśli Solorz wyda tak dużą kasę, to po to żeby wypełnić weekendową ramówkę PS Premium, jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz. A nc+ już nie ma zamiaru powalczyć o Premier League, cieszą się że mają przez parę następnych lat LaLigę i Bundesligę, a teraz jeszcze NBA, a kto wie ile muszą wydać na przedłużenie Ekstraklapy

Nie ma zamiaru? Ty w zarządzie NC+ zasiadasz?

Tak wszystko wam CP kupi.

Trochę powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ nie tylko będzie walczyć ale i z pewnością ją przedłuży.Co do tego nikt wątpliwości nie mam.Kasa z LM została,dokupili pół hiszpańskiej więc mają ją całą z Eleven i przedłuża to co mają dziś.Tylko szaleniec wierzy że Solorz się wykrwawi na wiecej już raczej nie ma a biorąc pod uwagę kredyty jakie ma to wątpię że go stać na to by zatrzymać LM na wyłącznóść stąd chęć sprzedaży do nc+ swoich pakietów.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby zakończyć ten spór o liczbę transmitowanych meczów wrzucę coś takiego: https://i.imgur.com/lAC5fbv.png

 

Kiedyś mi się nudziło i zrobiłem to na podstawie rozpisek @bart18. Ciemniejszy kolor przy Bundeslidze to mecze w NC+, wybór 5 klubów z każdej ligi całkowicie subiektywny :D Być może są jakieś delikatne błędy, ale przy takiej ilości meczów nie ma to dużego wpływu na średnią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to czytać.. Czy Polsaty Sport są od rana do wieczora wypełnione transmisjami na wszystkich kanałach ? Czy Eurosport 1/ Eurosport 2 są wypełnione po brzegi..? itd. Kto powiedział,że Eleveny muszą mieć ofertę live od rana do nocy? Mają szczuplejsze prawa to nie będą mieć, przymusu ich subskrypcji nie ma.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esa raczej napewno będzie podzielona na kilku nadawców bo nikt nie da tyle kasy aby miec ja na wyłacznosc.Co do premier league to zobaczymy

 

Przecież już jest podzielona, gdyż Canal+ dzieli Ekstraklasę z Eurosportem (Discovery). Obstawiam, że przy nowym przetargu Canal+ może ją dzielić ponownie z Eurosportem, lub tym razem z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wyniki oglądalności tego nie pokazują. Nie ulega wątpliwości, że Eleven jest rajem dla fanów Serie A i F1, ale to w zasadzie wszystko, bo nawet fani Bundesligi mogą narzekać, że o La Lidze nie wspomnę. Obecnie dla mnie kanały niespecjalnie warte uwagi.

Wielu jest również takich Januzy którzy nie pasjonuja się szczególnie danymi rozgrywkami - ale w jesiennej słocie w sobotni popołudnie chca właczyć piłkę na przyzwoitym poziomie co w 11 jest dostepne: 3/4 Bundesligi; 1/2 laliga + cała Serie A daje poczucie rozsądnej oferty w cenie 4 paka złocistego popularnego napoju :)

 

Dodatkowo subiektywnie dla mnie jako klienta CP: przed dwoma laty płaciłem (docelowy - nieuśredniony abonament w kwocie 60pln z kiepską ofertę piłkarska z Bundesliga w Eurosporcie) - bo uśredniona wynosiła 37pln

Teraz za 80 pln jest LM + Eleven co wydaje się oferta tanią jak na galopująca inflację :P (a uwzględniając miesiące za free wychodzi nieco ponad 50pln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie stacje maja pa 5 spotkan 

1 stacja real druga barcelona

 

Począwszy od sierpnia 2018 roku każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejce ligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę.. Na chwilę obecną nie ma jeszcze ustalonych transmisji pierwszych spotkań. strony nc+ faacbook.

Edytowane przez pikolo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Twój post można zrozumieć tak, że jedna cały czas nadaje Real, a druga Barcelonę, a tak nie jest, bo co kolejkę zmienia się pierwszeństwo wyboru. A że w każdej kolejce jedna puści Real, a druga Barcę, to rzeczywiście ciężko sobie wyobrazić, żeby było inaczej.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...