Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy sprawdzam jakie mecze wybiera z Eleven to mam wrażenie, że oni mają mecze 1 i 4, a nie 1 i 3. Kosztem czego na C+ jest FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Mönchengladbach? Ja mam C+, ale aż się boję o przyszły sezon bo ja idę z LM do Polsatu. 

 

Przecież oni mogą odpuścić Barce i Real w jakiejś kolejce, bo uznają że hitem są derby Sevilli - przecież to u nich jest normalne.  

 

Kolejno stracili prawa. Tym razem International Champions Cup. TVP ma w czwartek zorganizować konferencję poświęconą nabyciu nowych praw, myślę że może to być liga francuska.  

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było parę większych przetargów w ostatnim czasie i jakoś nie upadli. I nic nie wskazuje na to, aby miało się coś podobnego wydarzyć ;)

 

I który wygrali dla siebie?Przypominam że te naprawdę interesujące ludzi przed nami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą organizować konferencji dla byle czego. Liga francuska jest ostatnią, której nie został rozstrzygnięty przetarg. Eleven traktuje ją jak piąte koło u wozu, C+ o nią nie zabiega,  Smoka i Białasa już nie ma wiec kto miałby robić te mecze u nich. Dla TVP byłby to szczyt mieć poważaną ligę. 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni mogą odpuścić Barce i Real w jakiejś kolejce, bo uznają że hitem są derby Sevilli - przecież to u nich jest normalne.

Nie zawsze pierwszym wyborem będzie Real czy Barcelona. Jeśli w kolejce będzie np mecz Valencia - Atletico, a Barcelona będzie grała powiedzmy z Leganes, a Real z Gironą, to chyba oczywiste jest co będzie pierwszym wyborem. 

 

TVP ma w czwartek zorganizować konferencję poświęconą nabyciu nowych praw, myślę że może to być liga francuska.  

O tym samym pomyślałem :)

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze pierwszym wyborem będzie Real czy Barcelona. Jeśli w kolejce będzie np mecz Valencia - Atletico, a Barcelona będzie grała powiedzmy z Leganes, a Real z Gironą, to chyba oczywiste jest co będzie pierwszym wyborem. 

 

Właśnie w tym rzecz, że nie. C+ będzie brał Real i Barcelonę ile się da. To samo dotyczy już teraz BL. Mimo że C+ miał okazje wziąć jakiś hit, to nigdy nie odstąpiło spotkań Bayern i BVB. Dlatego nie będę zaskoczony jak w przeciągu tych 3 lat w którejś kolejce na Eleven nie będzie i Realu, i Barcelony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ligę francuską, nikt też nie powiedział że Eurosport jest faworytem, oni rzadko kupują prawa tylko na jeden rynek.

Nie będą organizować konferencji dla byle czego. Liga francuska jest ostatnią, której nie został rozstrzygnięty przetarg. Eleven traktuje ją jak piąte koło u wozu, C+ o nią nie zabiega, Smoka i Białasa już nie ma wiec kto miałby robić te mecze u nich. Dla TVP byłby to szczyt mieć poważaną ligę.

Ligue1 to nie jest poważna liga, a po drugie Szkolnikowski pisał już na Twitterze że jak już to są zainteresowani Ekstraklasą czy Premier League. Wątpię że dla tej ligi organizowali by specjalną konferencje. Ten turniej to żadne poważne prawa, tylko pikniki, a tu już wielki okrzyk stracili kolejne "prawa" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...