Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok,dwa i znikną z Polski

A co napiszesz jak nie znikna?Eleven mimo ze stracilo czesc praw na wylacznosc, to sie rozwija czego dowodem sa nie tylko dodatkowe kanaly, ale tez rozszerzenie oferty sportowej na czele z Ekstraliga zuzla.Od momentu wejscia na rynek czyli od lata 2015 roku Eleven nie stracilo (w calosci) zadnych kluczowych praw, co przy tak wymagajacym rynku telewizyjnym jest nie lada wyczynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wszystko zmierza w tym kierunku, żeby odbiorca płacił coraz więcej za te same treści. Jednak te treści są coraz lepiej opakowane, komentowane i w większej ilości. Nigdy nie było pokazywanych tyle meczów La Ligi, Bundesligi etc. Jak obecnie.

 

Tak naprawdę jeszcze nigdy tak mało abonamentu nie płaciłem, mając przy tym dostęp do wszystkiego. To czego Eleveny nie pokazują pooglądam na FTA przez satelitę lub na streamach przez internet. I to jest też powód dla którego kanały posiadające prawa nie mogą sobie życzyć tyle ile by tylko chcieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co napiszesz jak nie znikna?Eleven mimo ze stracilo czesc praw na wylacznosc, to sie rozwija czego dowodem sa nie tylko dodatkowe kanaly, ale tez rozszerzenie oferty sportowej na czele z Ekstraliga zuzla.Od momentu wejscia na rynek czyli od lata 2015 roku Eleven nie stracilo (w calosci) zadnych kluczowych praw, co przy tak wymagajacym rynku telewizyjnym jest nie lada wyczynem.

 

Napisze że jestem zdziwiony.Kwestia najbliższych przetargów,jeśli nic nie ugrają to padną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej Ty padniesz po nieprzespanej nocy  :crazy:  Działąją od trzech lat i idzie im wyśmienicie. Ludzie dla samej F1 są gotowi ich abonować. Nadal mają prawa do Laliga, Serie A, Bundesligi i wielu innych praw. Pokazali konkurencji ile meczów można pokazać za 9 zł miesięcznie. Już gdy tylko się pojawili na rynku większość z Was liczyła na rychły upadek Eleven. Teraz też, w co drugim poście głosicie ich upadłość. Ciekawe co będziecie pisać gdy Polsat/ TVP dokupi sobie Extraklasę  :mrgreen:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyszedłem za bundesligą i F1 dodatkowo spodobała mi się Serie A i zostaję , no chyba że się F1 podzielą . Nie żałuję i płaczę jak inni że nie mam 4 kanału w Cp mam też dostęp do Vectry i tam 4 kanał jest więc i do Cp kiedyś przyjdzie. Poza tym sezony już się kończą i tylko F1 zostanie więc tym bardziej nie mam bólu [beep] z tego powodu. A wy skaczcie sobie do gardeł dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teza- zakup praw przez Polsat/TVP wzmocni programowo Eleven. Ja się pytam jakim cudem? Nie oszukujmy się i nie zaklinajmy rzeczywistości ostatnie posunięcia 11 na pewno nie wzmocniły jej pozycji na rynku, poczytajcie sobie choćby opinie fanów Barcy czy Realu, nie mówiąc o fanach Dortmundu. Można sobie pisać rożne bzdury na forum, a i tak zdecydują nasze portfele. Mój stracili. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy obraz na kineskopowym Phillipsie był nierzadko o wiele lepszy niż obecne pseudoHD na "nowoczesnych" TV z pikselozą co kilka minut.

Edytowane przez Mr. Orbita
Temat wyczyszczony z kłótni (to w koszu, proszę nie zaśmiecać dalej wątku), a dyskusja o Ekstraklasie trafiła tu: https://forum.satkurier.pl/topic/6155-przetarg-na-transmisje-ekstraklasy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twitter Eleven:

DbdUTHhXkAAOPxz.jpg

A co z prawami do Pucharu Ligi(Carabao Cup)? Nie kończą się przypadkiem w tym roku?

Prawa do Pucharu Ligi Angielskiej tak jak wam parę razy już pisałem, zostały już przedłużone niecały rok temu.

http://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/eleven-sports-bedzie-dalej-pokazywac-championship-league-one-league-two-i-puchar-ligi-angielskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, liczyłem że może C+ pokusi się na te prawa, żeby mieć więcej piłki z Anglii.

Eleven pokazuje to dobrze, jednak nie jestem fanem ich komentatorów od angielskiej piłki. Jak zniechęciłem się do Grzywacza już za czasów Sportklubu, tak dalej jest dla mnie strasznie irytujący. Chociaż wiedzę ma wielką, to jest to dla mnie za mało, żeby go polubić. Ten drugi - ekspert który często z nim komentuje (Zieliński?) to samo. Dlatego liczę, że Premier League będzie się trzymać z dala od tych kanałów, najlepsza liga świata zasługuje na najlepszą jakość i komentarz  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej informacji najbardziej interesuje to, że to prawa kupione od IMG, a to właśnie agencja, która ma najlepsze kontakty w Polsce z Polsatem. Przynajmniej dotychczas tak było Moim zdaniem to może zwiastować niemałą wojenkę o najciekawsze prawa tej agencji między Eleven a Polsatem.

P.S ja nie  wiem o co chodzi, na każdej stronie pytania o Ligue 1. ogarnijcie się , po co zaśmiecać temat. Przecież nic nie wiadomo,  a to nie są istotne prawa czy dla eleven czy Innych nadawców. Prawa nie sprzedaje już MP&Silva tylko Bein i może się okazać że nie będzie tego nigdzie, tak jak nie ma Pucharu Davisa, który oni też sprzedają.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę,że puchar Anglii będzie w dalszym ciągu w Eleven,bo jednak wiadomo kto te prawa sprzedawał i by mogły trafić do Polsatu. Jednak jak została przedłużona Serie A, to byłem w miarę spokojny o Puchar Anglii w Eleven. Mam nadzieję że może Eleven kupi jakiś Puchar Króla czy Włoch. Co do Ekstraklasy i Premier League to mam bardzo dużą nadzieję, że jak nie Eleven sam, to razem z c+ wystartują o jedno i drugie i będzie pozamiate. Chciałbym żeby c+ oddal część meczów w następnym sezonie Ekstraklasy czy Premier League za Bundeslige,ale to chyba tylko moje marzenia, choć jakaś szansa może jest. Ostatnia sprawa to podzielenie się liga hiszpańska w nowym przetargu. Fakt, niesamowicie mi szkoda,że nie obejrzę wszystkich meczów Barcelony,ale na pewno nie wykupie kosmicznie drogiego c+ po to żeby obejrzeć jeden mecz raz na dwa tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej informacji najbardziej interesuje to, że to prawa kupione od IMG, a to właśnie agencja, która ma najlepsze kontakty w Polsce z Polsatem. Przynajmniej dotychczas tak było Moim zdaniem to może zwiastować niemałą wojenkę o najciekawsze prawa tej agencji między Eleven a Polsatem.

P.S ja nie wiem o co chodzi, na każdej stronie pytania o Ligue 1. ogarnijcie się , po co zaśmiecać temat. Przecież nic nie wiadomo, a to nie są istotne prawa czy dla eleven czy Innych nadawców. Prawa nie sprzedaje już MP&Silva tylko Bein i może się okazać że nie będzie tego nigdzie, tak jak nie ma Pucharu Davisa, który oni też sprzedają.

Ten mit już upadł, to już któreś z kolei prawa które od nich Eleven kupuje. Skoro Polsat nie był zainteresowany to Eleven miało wolną rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są żadne legendy, tylko to były fakty. Natomiast w tym momencie fakty są takie, że coś się zmienia. Eleven kupuje już kolejne, dosyć prestiżowe prawa z portfolio IMG, a to może oznaczać, że przy następnych negocjacjach mogą przebić Polsat ot chociażby Tenis ATP Masters czy Wimbledon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...