Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

świetnie że czytasz to co czytasz lub oglądasz to co oglądasz, jesteś światowcem i pewnie niegodny jestem z tobą dyskutować; mnie interesuje polskie podwórko i polscy komentatorzy

 

Albo mówimy o najwyższej półce, albo porównujemy do Szpakowskiego.

 

A żeby dodatkowo zamieszać  to powiem że Kapica jest świetny :)

Edytowane przez morte89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu brakuje mi Zielińskiego. Dla mnie gość ma stworzony głos do komentowania, szczególnie przy angielskich zespołach.

Ale tak jak Majak jest bardziej ekspertem (współkomentatorem) w czasie meczów, niż komentatorem, więc go nie uwzględniłem. :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święcicki to absolutny top, może czasem rzeczywiście przesadza z egzaltacją, ale generalnie - mega profesjonalny. Bardzo podoba mi się też Guziak, rzetelnie przygotowany, niepchający się na afisz. Najsłabszy jest chyba Dumanowski, ale i tak zrobił duży postęp w porównaniu do czasów Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja doleję oliwy do ognia. :mrgreen:

 

Moje TOP 9 komentatorów piłkarskich w Eleven Sports:

1. Święcicki

2. Guziak

3. Chabiniak

4. Kowalski

5. Mirosławski

6. Grzywacz

7. Mitrut

8. Dumanowski

9. Pawłowski

Mój ranking wyglądałby bardzo podobnie, tylko Mirosławskiego zamieniłbym miejscami z Dumanowskim. Podobnie jak kolega @TVManic kiedyś po "Dumanie" jeździłem niemiłosiernie, ale widzę u niego znaczącą poprawę. Natomiast Mirosławskiego po prostu nie lubię za całokształt. Czasem tak mam, że spojrzę na człowieka i chociaż osobiście go nie znam to wywołuje u mnie efekt wymiotny. Tak mam z Mirosławskim. Drażni mnie u niego absolutnie wszystko od głosu, po twarz, zachowanie, kończąc na ubiorze i uśmiechu. 

 

Zapewne nie umieściłeś Ćwiąkały szufladkując go do roli eksperta / drugiego komentatora podobnie jak Kapicę. Zgadza się? 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20vydw.jpg

 

 

Ciekawe ilu abonentów nałapali na te swoje bajeczki i dmuchanie balonika o Kubicy w F1? Pewnie całkiem sporo. A najsmutniejsze że robił to Sokół którego można było uważać za poważnego dziennikarza.

 

Gimbusiarski obrazek. Jeśli ktokolwiek przed potwierdzeniem informacji o Kubicy wziął roczny abonament na kanały Eleven Sports, to jest idiotą do dojenia. Robisz śmieszny zamęt niskiego poziomu, jak #JanuszeF1 wytworzony przez grupkę spod loga F1 pewnego forum na TT. Którzy to już wcześniej lamentowali, że dojdzie januszów od F1, ekspresowych ekspertów. Serio, ale beka z takich ludzi.

Ktoś kto nie ma dostępu do Eleven miał zostać przez nich zachęcony do abonamentu ze względu na F1 które zaczyna się w marcu. Większych bredni dawno nie było. Większość i tak piracko będzie oglądać. Kto miał wykupić, już to zrobił.

 

Oto fragment wypowiedzi Dariusza Szpakowskiego na temat stacji Eleven:

http://igol.pl/szpakowski-slucham-komentatorow-eleven-wyciszam/

 

Śmiechu warte. Ktoś kto widzi Maradonę na boisku mówi o skupieniu? xD

W dodatku, niech sam się pokaże w meczu Kaiserslautern vs Ingolstadt lub Sassuolo vs Udinese. Ciekawe co będzie miał do powiedzenia. Pewnie nie zauważył że przy reprezentacji czy LM nikt by na TT nie spojrzał.

Zresztą o czym my tu gadamy. Czy pan Darek sam sobie wykupił prawa i komentuje mecze, czy też komentuje to na co zostanie wysłany?

A to '''a gol, fantastycznie'' to chyba nigdy siebie nie słyszał. Kolejny hejter z argumentami wymyślonymi.

 

 

Nie zmienia to faktu, że najsłabszy jest Czachowski, z swoim rozbudowaniem prostego zdania na 10 innych. Wczoraj debiut Kruka, ale nie było okazji odsłuchać.

Ta twitterowa kość niezgody w jakimś sensie zjednoczyła kibiców. Bo Ci od najlepszych lig europejskich mają wspólnych ''#'' do omawiania meczów tych lig. A też nie każdy komentator cytuje. Zwyczajnie powiedzą że jest coś takiego.

A jak mecz jest słaby, to chyba lepiej wziąć interakcję z kibicami, niż rzucać kolejną garść statystyk. Jeśli już przy statystykach i informacji z gazet... To beka z porównania dziennikarzy włoskich vs polski o tematyce Calcio. Bądźmy poważni. Krytykowanie bo przeczytali w gazetach, stronach hiszpańkich, włoskich, a Ci z C+ to niby sami wymyślają? Tak samo jadą Rudzki i Nahorny.

Ogólnie to tematyka, jakości komentatora, eksperta powinna być przemilczana, chyba że ktoś chrzani, albo zrobi gafę roku i brnie w nią w najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsi są (nie wiem którzy) dwa ananasy którzy zawsze jak komentują spotkania to mówią, że mecze o 12:00 czy 13:00 to nie jest piłkarska pora na grę Hiszpanii i zawsze są słabe mecze. ostatnio ponadto dodali do tego tak ok. 30 minuty taką złotą myśl, że w takich spotkaniach nie  powinno przyznawać się punktów za karę, no ludzie co to są za komentatorzy, raz jest dobry mecz a raz gorszy i nie ma znaczenia pora ale oni sobie taką mądrość wymyślili i wałkują co spotkanie. 

 

PS; wam też tak zacina obraz na E1 teraz ciężko się ogląda takie widowisko :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego oglądać! Na dodatek sędzią jest kobieta. Ehh... co z tą piłką...

 

EDIT: Wykrakałem :D Ta pani powinna się udać do okulisty ;p żeby tak wyraźnego faulu nie widzieć i puścić grę, a później pada z tego gol? 

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego oglądać! Na dodatek sędzią jest kobieta. Ehh... co z tą piłką...

 

EDIT: Wykrakałem :D Ta pani powinna się udać do okulisty ;p żeby tak wyraźnego faulu nie widzieć i puścić grę, a później pada z tego gol? 

 

Tej pani to należą się okulary Stępnia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie widzą, że obraz tnie. Włączyłem nc+go i też, czyli ewidentnie wina Eleven.

 

To serio musi być aż tak patologiczna tv, że w 3 lata nie potrafią puścić obrazu w dobrej jakości i bez awarii?

 

Kapica i Bayern, Jezu on jest do niczego....

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji na weekend + komentatorzy :

 

Piątek, 15.12:
18:25 Union Berlin - FC Ingolstadt 04 (Eleven Sports 1)

komentarz : Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

 

20:40 AS Saint-Étienne - AS Monaco (Eleven Sports 1)

komentarz : Mateusz Święcicki, Mateusz Majak

 

20:40 Sheffield Wednesday FC - Wolverhampton Wanderers FC (Eleven Sports 3)

komentarz : Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

20:55 Sevilla FC - UD Levante (Eleven Sports 2)

komentarz : Michał Mitrut, Marcin Gazda

 

Sobota, 16.12:
12:55 SSV Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld (Eleven Sports 1)

komentarz : Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

 

14:55 Inter Mediolan - Udinese Calcio (Eleven Sports 3)

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

 

15:25 Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 2)

komentarz : Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

15:25 FC Koln - VfL Wolfsburg (Eleven Sports 4)

komentarz : Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak

 

16:10 Athletic Bilbao - Real Sociedad (Eleven Sports 1)

komentarz : Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

 

16:55 Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain (Eleven Sports 3)

komentarz: Julian Kowalski, Stefan Białas

 

17:55 Torino FC - SSC Napoli (Eleven Sports 2)

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

 

18:25 Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Sports 1)

komentarz : Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

 

18:25 UD Las Palmas - RCD Espanyol (Eleven Sports 4)

komentarz : Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała

 

20:40 Atletico Madryt - CD Alaves (Eleven Sports 1)

komentarz : Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

 

20:40 AS Roma - Cagliari Calcio (Eleven Sports 2)

komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica


Niedziela, 17.12:
11:55  Girona FC - Getafe CF (Eleven Sports 2)

komentarz : Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

 

12:25 Hellas Werona - AC Milan (Eleven Sports 1)

komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

 

13:25 SpVgg Greuther Fürth - SV Darmstadt 98 (Eleven Sports 3)

komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

 

14:55 Bologna FC - Juventus FC (Eleven Sports 1)

komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

 

14:55 UC Sampdoria - US Sassuolo Calcio (Eleven Sports 4)

komentarz : Michał Mitrut, Piotr Czachowski

 

16:10 Celta Vigo - Villarreal CF (Eleven Sports 2)

komentarz : Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała

 

17:55 RB Leipzig - Hertha Berlin BSC (Eleven Sports 1)

komentarz : Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

17:55 Benevento Calcio - SPAL 2013 (Eleven Sports 3)

komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski


17:55 Royal Charleroi - KRC Genk (Eleven Sports 4)

komentarz: Dominik Guziak

 

18:25 UD Las Palmas - RCD Espanyol (Eleven Sports 2)

komentarz : Michał Mitrut, Marcin Gazda

 

20:40 FC Barcelona - Deportivo La Coruna (Eleven Sports 1)

komentarz : Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała

 

20:40 Atalanta BC - SS Lazio

komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

 

20:55 Olympique Lyon - Olympique Marsylia (Eleven Sports 3, Eleven Sports 4)

komentarz : Marcin Grzywacz, Stefan Białas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17:55 RB Leipzig - Hertha Berlin BSC (Eleven Sports 1)

komentarz : Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

 

Zastanawiam się nad tym meczem, cieszyć się że wybrano go w końcu do transmisji na cp ze względu na RB Lipsk w co wątpię, czy to przypadek bo cotygodniowa Hertha z nim gra :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...