Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nie było najlepiej z komentarzem, ale głównie dlatego, że komentatorzy gadali często o plotkach transferowych a nie o wyścigu. Moim zdaniem Kapica do komentowania średnio się nadaje, ale w studiu jest epicki, z Aldoną Marciniak kapitalnie współgrają.

Dokładnie, "wspiera McLarena" jak była na pomarańczowo choć wtedy to akurat Sokół tak jej pocisnal haha :D

 

Ostatnio byla "jak Magnussen" na konferencji między Lewisem i Sebem. Te studio ich ogląda sie przyjemnie. Ale wole jwk jest Gąsiorowski jednak niz Jermakow bo lepszy klimat jest.

 

Ogólnie to fajne jest to, że tak sobie docinaja na różnym polu, klątwa Kapicy i katakumby też dobra haha.

Ogólnie nie da sie ich nie lubić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minus za drugi kolejny odcinek ElevenF1. Znowu robili go z toru po zaraz zakończonym wyścigu i omawiali go. Czyli bylo niemalże to samo co w studio po wyścigu w niedziele. Z ta różnicą że teraz był Sokół i Majak. No i wywiady były juz rzetelnie przetłumaczone bo Jermakow mial z tym tez problem niestety. ale zamierzam do tego, ze były to te same wywiady które w niedzielę i taki program nie mial sensu po prostu wczoraj...

 

Dużo lepsze są te programy gdy sa ze studia w Warszawie i prowadzi je Gąsiorowski. Mam nadzieję ze kolejne tygodnie juz tego błędu nie zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwesta gustu wiedzy o rozgrywkach  i zaangazowania dla mnie  2 Bundesliga jest bardziej interesujaca niż championship.

Zgadza się kwestia gustu ja wole  championship. Przykre że stacja lekceważyła tą ligę czy belgijska albo szkocką rozumiem że większość chce oglądać zespoły topowe ale są też kibice którzy oglądają słabsze zespoły które muszą więcej ambicji pokazać a nie zer na kontach. Od razu powiem tak też kibicuję jednemu zespołowi tzw topowemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby pokusili się o komentarz z toru? Zawsze wysyłali dwójkę ludzi. ;)

Tu potwierdzenie, że są na Silverstone.

https://twitter.com/P_Miroslawski/status/885459029543325696

Wiem,wiem że są w Anglii, ale wcześniej Sokół mówił, że skomentuje wyścig i ucieszyłem się, że skomentuje ze studia z Gąsiorowskim ale może o komentarz z toru chodziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym był kibicem F1 ale z ciekawości - co jest powodem radości związanej z faktem że komentator uda się na tor prawić o tym jak przebiega wyścig? W przypadku piłki kopanej wiąże się to wyłącznie z dużo gorszą jakością dźwięku (w samym przekazie), trudnościami w transmisji z synchronizacją obrazu z dźwiękiem i przesadnym emocjonowaniem się czymś co w merytoryczny sposób zostało by omówione w studio. Mało tego mam subiektywne wrażenie że komentator na stadionie jest dużo mniej obiektywny.  Więc jest jakaś różnica na + w przypadku F1 w kwestii komentatora na torze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...