Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stars nie wiem skąd masz dane o tych oglądalnościach ale podczas Stanu Futbolu to więcej ludzi wypowiadało się na twitterze o przebiegu niż ty podajesz więc nie za bardzo chce mi się wierzyć w 48 oglądających. Tak jak ktoś mądrze napisał Eleven to pakiet premium DODATKOWO płatny więc nie można go porównywać do takiego polsatu sport czy canalu pokazującego ekstraklasę, bo te programy są w podstawach. Każdy ogląda co lubi. Nie każdy ogląda stars, a inny nie oglądają piłki. Co nie zmienia faktu, że Eleven w tej chwili ma najwięcej prac i pokazują NAJWIĘCEJ spotkań mając tyle praw. Canal mając te same prawa pokazywał o wiele mniej. Ale Polak mający okazję do pohejtowania skrupulatnie ją zawsze musi wykorzystać. Miarodajne wyniki oglądalności Eleven byłyby w momencie jakbyśmy wiedzieli ile ludzi wykupiło Eleven i potem można się bawić w procentu, a nie że zaraz ktoś wyskoczy, że mało popularne w Polsce Lazio oglądało 100 ludzi, a skoki 9 mln. Rozmawiajmy merytorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chętnie obejrzę, o ile to będzie program podobny do Sport+ Extra, czyli omówienie najciekawszych wydarzeń z ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Chętnie poznałbym opinie Ćwiąkały o La Lidze, bo akurat tego eksperta cenię bardzo wysoko. Omówienie kontrowersji sędziowskich też byłoby mile widziane.

@mrbronx

Od kiedy Canal+ jest w podstawach, przecież to też kanał premium, dodatkowo płatny?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars nie wiem skąd masz dane o tych oglądalnościach ale podczas Stanu Futbolu to więcej ludzi wypowiadało się na twitterze o przebiegu niż ty podajesz więc nie za bardzo chce mi się wierzyć w 48 oglądających. Tak jak ktoś mądrze napisał Eleven to pakiet premium DODATKOWO płatny więc nie można go porównywać do takiego polsatu sport czy canalu pokazującego ekstraklasę, bo te programy są w podstawach. Każdy ogląda co lubi. Nie każdy ogląda stars, a inny nie oglądają piłki. Co nie zmienia faktu, że Eleven w tej chwili ma najwięcej prac i pokazują NAJWIĘCEJ spotkań mając tyle praw. Canal mając te same prawa pokazywał o wiele mniej. Ale Polak mający okazję do pohejtowania skrupulatnie ją zawsze musi wykorzystać. Miarodajne wyniki oglądalności Eleven byłyby w momencie jakbyśmy wiedzieli ile ludzi wykupiło Eleven i potem można się bawić w procentu, a nie że zaraz ktoś wyskoczy, że mało popularne w Polsce Lazio oglądało 100 ludzi, a skoki 9 mln. Rozmawiajmy merytorycznie.

to są dane Nielsena,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Orange Sport oglądali, najlepiej doczepić się oglądalności, nie ma czegoś zle, jest także zle. Zdecydujcie się w końcu.

Bardzo dobrze, że będzie, bo naprawdę nudne są pytania "kiedy studio". W mojej opinii programy studyjne będą cieszyły się jednak małym zainteresowaniem, mimo że dla niektórych ich brak  był sprawą życia i śmierci.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars nie wiem skąd masz dane o tych oglądalnościach ale podczas Stanu Futbolu to więcej ludzi wypowiadało się na twitterze o przebiegu niż ty podajesz więc nie za bardzo chce mi się wierzyć w 48 oglądających. Tak jak ktoś mądrze napisał Eleven to pakiet premium DODATKOWO płatny więc nie można go porównywać do takiego polsatu sport czy canalu pokazującego ekstraklasę, bo te programy są w podstawach. Każdy ogląda co lubi. Nie każdy ogląda stars, a inny nie oglądają piłki. Co nie zmienia faktu, że Eleven w tej chwili ma najwięcej prac i pokazują NAJWIĘCEJ spotkań mając tyle praw. Canal mając te same prawa pokazywał o wiele mniej. Ale Polak mający okazję do pohejtowania skrupulatnie ją zawsze musi wykorzystać. Miarodajne wyniki oglądalności Eleven byłyby w momencie jakbyśmy wiedzieli ile ludzi wykupiło Eleven i potem można się bawić w procentu, a nie że zaraz ktoś wyskoczy, że mało popularne w Polsce Lazio oglądało 100 ludzi, a skoki 9 mln. Rozmawiajmy merytorycznie.

Zaczyna się. "To tak nie może być, bo przecież na pewno więcej osób ogląda. .." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD ALAVES - ATLETICO MADRYT - 799

VILLARREAL - GRANADA - 1 215

ATHLETIC BILBAO - SPORTING GIJON - 18

 

Tak jak pisałem mecze La Ligi cieszą się dużym zainteresowaniem tylko wtedy kiedy na scenę wkraczają Real i Barcelona. 

 

Wyłączając mecze typu: Sevilla - Atletico, reszta meczów nie generuje dużego zainteresowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka meczu Sampdoria - Roma, wynik 3:2, wielkie emocje i trzech Polaków na boisku. A tymczasem co mamy w Eleven? Znowu problemy techniczne i jingle... Dramat.

Eleven - odslona nie-wiadomo-juz-ktora pod tytulem PROBLEMY TECHNICZNE (czyli nie potrafimy przeprowadzac porzadnie transmisji)" :rofl:

 

 

Żeby nudno nie było to można podyskutować :) Ale chyba jednak angielska najlepsza  :mrgreen:

 

28.01, 4+
ELEVEN
STAN FUTBOLU - 48
FC LIVERPOOL - WOLVERHAMPTON - 37 218
CD ALAVES - ATLETICO MADRYT - 799
SOUTHAMPTON - ARSENAL - 49 663
INTER MEDIOLOAN - PASCARA - 3 095
 
ELEVEN SPORTS 
VILLARREAL - GRANADA - 1 215
CHELSEA - BRENTFORD - 4 750
LAZIO - CHIEVO - 108
STADE RENNAIS - FC NANTES - 5 688
 
29.01, 4+
ELEVEN
REAL BETIS - FC BARCELONA - 31 043
ATHLETIC BILBAO - SPORTING GIJON - 18
NAPOLI - PALERMO - 13 907
 
ELEVEN SPORTS
TORINO - ATALANTA - 3 257
SAMPDORIA - AS ROMA - 12 049
MANCHASTER UNITED - WIGAN - 22 570
REAL MADRYT - REAL SOCIEDAD - 21 134

 

 

O tak - wspaniale to wyglada :) No coz - mysle, ze to wystarczy za wszystkie komentarze i pastwienie sie nad Eleven. Po prostu porazka, tyle w temacie ^^ Tylko Anglia cos ratuje.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoska za to ma problem by jakieś spotkanie dobiło do średniej oglądalności jaką mieli kiedyś czyli ok.19 tyś.Ta tu niby tak promują tą ligę.

Ciekawe ile miała w Canal+, po 1,5 roku od debiutu w tamtejszej stacji. 

 

Zastanawiam się ile ludzi wykupiło Eleven w internetach. 

 

 

Twój kolega i guru od ligi włoskiej @Alf uważa zupełnie co innego. Piractwo to nic złego i nawet jest z tego powodu dumny. Zobacz sobie temat o Polsacie Sport(teraz już w koszu).

Również gorąco polecam (zwłaszcza to co nazwałem piractwem, a co hipokryzją). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile miała w Canal+, po 1,5 roku od debiutu w tamtejszej stacji. 

 

Zastanawiam się ile ludzi wykupiło Eleven w internetach. 

 

 

Również gorąco polecam (zwłaszcza to co nazwałem piractwem, a co hipokryzją). 

Canal+ było dostępne naziemnie więc to także nie będzie do końca miarodajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko słyszałem jak mówił że od lutego będą pasma wieczorne gdzie będą nowe dokumenty i programy studyjne. Czyli za chwilę pewnie to studio bedzie ale od którego lutego to też nie wiadomo. Do końca tego tygodnia jeszcze nic nowego niema, więc może rusza od przyszłego. Tylko na litości niech nigdzie tam nie zapraszają Serdecznego bo tego nie zniose!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie spóżniłeś się już o tym było w wątku.@kunkore zawsze i na wszystko ma wytłumaczenie by tylko wytłumaczyć i postawić tezę.Główny powód to olewanie Serie A w C+ a jak oglądalność w Eleven jest żałosna tej ligi to ma i inne usprawiedliwienia.W internecie zapewne oglądają setki tysięcy jak nie miliony.Teraz tłumaczy o 1.5 roku stacji.A jakie to ma znaczenie skoro liga jest tak popularna to każdy wie gdzie jej szukać.Wszystkie dane potwierdzają  się mimo że inna stacja pokazuje dane ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tylko słyszałem jak mówił że od lutego będą pasma wieczorne gdzie będą nowe dokumenty i programy studyjne. Czyli za chwilę pewnie to studio bedzie ale od którego lutego to też nie wiadomo. Do końca tego tygodnia jeszcze nic nowego niema, więc może rusza od przyszłego. Tylko na litości niech nigdzie tam nie zapraszają Zarzecznego bo tego nie zniose! Posłucham z chęcią Cwiakaly, Grzywacza czy Świeckiego, którego nie lubie, ale na pewno nie tego typa co nie umie się zachować i majczy jak na OIOMIE!

Edytowane przez damian644
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie spóżniłeś się już o tym było w wątku.@kunkore zawsze i na wszystko ma wytłumaczenie by tylko wytłumaczyć i postawić tezę.Główny powód to olewanie Serie A w C+ a jak oglądalność w Eleven jest żałosna tej ligi to ma i inne usprawiedliwienia.W internecie zapewne oglądają setki tysięcy jak nie miliony.Teraz tłumaczy o 1.5 roku stacji.A jakie to ma znaczenie skoro liga jest tak popularna to każdy wie gdzie jej szukać.Wszystkie dane potwierdzają  się mimo że inna stacja pokazuje dane ligi.

Tiaaa lepiej porównywać Canal+, z własną platformą, 20-letnią tradycją do stacji premium o półtora rocznym stażu i wciąż niewyrobioną marką. 

 

Eleven ma dość dobrze rozbudowaną ofertę internetową więc nie dziwota, że ten argument może mieć sens. Póki co tylko "może", bo nie znamy danych jak u nich ze sprzedażą tych ich abonamentów online. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...