Skocz do zawartości

EHF Euro 2016 w Polsce


olek122
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To pierwsze spotkanie z Serbia było bardzo nerwowe Polacy długo nie mogli złapać właściwego rytmu, w pierwszej połowie w ataku nie było najgorzej, w obronie tragedia, spłaszczona pasywna obrona sprawiła, że Serbowie bez trudu trafiali z drugiej linii, najbardziej martwią niewykorzystane sytuacje po kontrach, szczególnie ta sytuacja Michała Daszka. Taka dyspozycja na Francję to za mało aby nawiązać równorzędna walkę, musi być zdecydowane lepsza gra w obronie, aby bramkarze mieli łatwiej bo Sławek Szmal poza odbiciem dwóch karnych nic nie wybronił, trochę lepiej spisywał się Piotrek Wyszomirski.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie typowania - to niestety, ale nie zdołam go poprowadzić. Może je zorganizować ktoś inny.

 

Wcześniej nie pozwolił mi na to czas, a teraz jestem w trasie do Wrocławia. Wybieram się na mecze: Hiszpania - Niemcy oraz Szwecja - Słowenia. Czy ktoś spośród Was również idzie na oba spotkania albo jeden z dzisiejszych meczów we Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się nie podoba komentarz meczy Polaków na Polsacie.Wojciech Nowiński co chwile przytacza jakieś głupie statystyki i moim zdaniem trochę przynudza, natomiast Tomasz Włodarczyk jakoś nie potrafi zbudować emocji.Komentatorzy(TVP) którzy komentowali zmagania Polaków w ubiegłym roku w Katarze byli dużo lepsi i potrafili zrobić emocje, a duet Włodarczyk-Nowiński marny poziom....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie samo wrażenie. Darcie mordy od początku do końca jest delikatnie mówiąc wkurzające. Zdecydowanie bardziej wolę w tej dyscyplinie komentarz z TVP, szczególnie Starowicza, czy Dębowskiego. Ba, nawet Iwańskiego mogę znieść w tej dyscyplinie. Te GOOOOLL, czy BRRRAAMKA komentatorów z Polsatu to chyba do spotów reklamujących mecz tak głośno robią. Od początku, każda bramka darcie się, Jezu...... :roll:

 

Tak przy okazji, to z taką grą nie ma szans na nawiązanie walki z Francją. Oby coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie co było po transmisjach piłki ręcznej w TVP? Nie, przecież Laskowski i Iwański to nie są specjaliści od ręcznej, brakuje eksperta jak Nowiński. Włodarczyk z Polsatu się zna i lepiej by komentowal. Takie były wpisy. Teraz odwrotne komentarze. To samo było z Rudzińskim w Eurosporcie w skokach. Jak przeszedł do TVP to nagle według kibiców stał się beznadziejny.  Ostatnio było narzekanie na Dębowskiego. Wróci siatkówka do Polsatu, to będzie kręcenie głową na Swędrowskiego, że jednak Dębowski był lepszy. Nie dogodzisz za [beep]ę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać w dotychczasowych meczach tych mistrzostw, że poziom jest bardzo wyrównany. Z Francją dużych szans nie mamy, ale nasz najgroźniejszy rywal na drodze do półfinału - Chorwacja, też może nie wejść do kolejnej rundy z kompletem punktów. Dzisiaj wszystkie mecze będą ciekawe, w grupie B każdy ma szanse awansować. 

W pozostałych grupach Duńczycy i Hiszpanie - nie wiem czy grają na pół gwizdka, ale męczą się w swoich meczach. Wczoraj Słowenia we [beep]ski trochę sposób, na własne życzenie - pozwoliła Hiszpanom doprowadzić do remisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...