Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest wyjątek (ja mam kablówkę i kanały mam osobno).

 

Nie taki wyjątek, skoro analogowe UPC nadal w większości obszarów oferuje taką wersję, co na papierze wyglada tak, jakby oferowali 2 kanały w cenie 1 ;)

 

Jeśli to zapowiedź zakończenia tej wieloletniej prowizorki to jestem za. Może wreszcie przemyślą też kwestię wprowadzenia na nasz rynek Adult Swim/Toonami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Toonami możesz zapomnieć. Jako kanał nadaje, od 1 grudnia 2012 r., tylko w Azji, a dokładniej Indonezji, Hong Kongu, Tajlandii, Singapurze, Sri Lance, Indiach, Pakistanie, Tajwanie na Filipinach. W czasie od 28 września 2003 r. do 24 maja 2007 r. nadawał w Wielkiej Brytanii i Irlandii, ale został zastąpiony przez Cartoonito. Co do [adult swim], to jakby miałoby się to pojawić w Europie, jako kanał, to pewnie już dawno by było. Chociaż w samych Stanach Zapalnych nie nadaje jako odrębny kanał, a jako dzielący czas z innym, a konkretniej z samym Cartoon Network, od 8:00 PM (ET) do 6:00 AM (ET). Zagranicą jest dostępny jako blok programowy lub serwis VOD. W Australii i Nowej Zelandii dzieli czas z The Comedy Channel, w Kanadzie na Cartoon Network (9:00 PM (ET)-5:00 AM (ET)), w Niemczech na TNT SERIE, w Indiach i Pakistanie na WB Channel, a we Francji na Cartoon Network. W Polsce z dwa-trzy seriale można było oglądać na AXN SPIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wyjątek (ja mam kablówkę i kanały mam osobno). Ogólnie kanały zostają oddzielnie. CN zostanie odświeżony w późniejszym terminie..

 

Pewnie też przejdzie na HD albo przynajmniej zmieni format obrazu. Dziwny jest ten cały Turner - przecież to CN jest nr 1 w Polsce, jeśli chodzi o ich kanały i jednym najpopularniejszych w swoim segmencie, więc powinny zmiany zacząć się od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że mają swój lokalny oddział na Polskę, więc również powinni mieć jakiś na nadawanie. Szkoda, że platformy cyfrowe, szczególnie n, a teraz nc+, nie wymusiły na nich przejścia przynajmniej na 16:9. Co ciekawe, Boomerang nawet w takiej Wielkiej Brytanii nadaje w "kwadracie". HD jest TYLKO w Niemczech i nigdzie indziej. Nawet w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze przyjmie się TNT HD, to będzie CN HD. I nie słyszałem, żeby miała być wersja łączona tych kanałów. Duże znaczenie ma, że konkurencyjny Disney jeszcze nie ma kanału w HD. Kiedy oni zrobią ten krok, to zrobi i Turner. Więcej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze przyjmie się TNT HD, to będzie CN HD. I nie słyszałem, żeby miała być wersja łączona tych kanałów. Duże znaczenie ma, że konkurencyjny Disney jeszcze nie ma kanału w HD. Kiedy oni zrobią ten krok, to zrobi i Turner. Więcej nie wiem.

 

 

Czyli nie dość że są sknerusami, to jeszcze leniami. Na 100% uruchomienie TNT HD wymusił start Paramount Channel HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Czekam aż pojawią się jakieś szczegóły odnośnie seriali jakie mieliby emitować.

A, no i oczywiście mam nadzieję na normalna emisję filmów, tzn z możliwością wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej z polskimi napisami. To powinien być już standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nazwa kanału była u nas poprawnie wymawiana, czyli po angielsku, a nie jakieś te-en-te. Tak jest na AXN, na którym najpierw mówiono dobrze, a później spol[beep]i na jakieś a-iks-en.

 

Ten telewizor po lewej z obrazka od TBS świetnie przedstawia w jakiej epoce są obecnie :mrgreen::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...