Skocz do zawartości

Xtra TV


Gość marmac1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystawiłem na portalu ale usunięto ogłoszenie ponieważ rzekomo nie wolno sprzedawać takich rzeczy :-| Dziwne bo są ogłoszenia dekoderów,kart i modułów na tej stronie. Aktywowana i ponad miesiąc dostępu do pakietów,później trzeba wybrać z jakich się będzie korzystać.


Proszę o kontakt na maila


Wiadomosc priv

Edytowane przez grzeno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Czy chcąc opłacić w Xtra TV dla swojej karty np. pakiet Futbol lub Futbol HD trzeba mieć opłacony np. pakiet Xtra Mix? Czy jest to niezależne od siebie i mogę tylko opłacić pakiet Futbol HD? Karty fizycznie jeszcze nie mam, ale chciałbym wiedzieć jak to działa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy chcąc opłacić w Xtra TV dla swojej karty np. pakiet Futbol lub Futbol HD trzeba mieć opłacony np. pakiet Xtra Mix? Czy jest to niezależne od siebie i mogę tylko opłacić pakiet Futbol HD? Karty fizycznie jeszcze nie mam, ale chciałbym wiedzieć jak to działa. Pozdrawiam.

Wydaje się że nie trzeba mieć włączonych innych pakietów żeby mieć któryś z pakietów Futbol. Kartę mam od niedawna i w okresie promocyjnym były włączone 3 pakiety bez MIXa. Teraz złożyłem dyspozycję wyłączenia 2 z nich( wyłączą 1 lipca), a do pakietu sportowego dodałem zupełnie inny i też nie MIX (włączyli na 2 dzień). Wygląda na to że nie jest to jak u Nas że musisz włączyć ileś tam podstawowych pakietów żeby oglądać coś co naprawdę Cię interesuje. Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

Edytowane przez kondon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i w dodatku jeszcze kanały polskie. Na początek tylko dwa, Kino Polska International i Kino Polska Muzyka International. Ale kto wie, może z czasem oferta powiększy się o kolejne polskie kanały? :roll:

Kilka polskich kanałów dostało licencje na nadawanie na Ukrainie. Także może coś ruszy u operatorów z ich dodawaniem, w tym satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Mam pytanie do użytkowników w/w platformy. Czy na kanałach tematycznych typu Viasat/ Animal Planet/ National Geo są reklamy, czy ich tam nie ma? Ze spisu Lyngsat-a wynika, że to rosyjskie wersje, a tam reklam niet. :) Proszę o odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet futboll HD - kanały SD i HD.

Futboll - tylko SD.

 

Kanały SD nadają z 4,8E, a kanały HD z 9E.

 

Wielkie dzięki. Czy możesz napisać, które to są konkretnie kanały, bo na stronie Xtra TV jest info, że w pakiecie Футбол HD jest 5 kanałów (na pewno Futbol 1 i 2 HD), a w Футбол 2 kanały Futbol 1 i 2 SD? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wysłałem zapytanie do Xtra TV odnośnie zakupu karty -obecnie to ok. 7 zł! Otrzymałem odpowiedź, że usługa może być dostarczona na terytorium Ukrainy ale jeżeli chciałbym mieć dostęp do oferty na terytorium Ukrainy to chętnie wyślą. Czyli pozostaje jedynie współpraca z zaprzyjaźnionym Ukraińcem czy można jeszcze  inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem posiadaczem takowej karty.Zakupił mi ją i aktywował kolega z ukrainy, ale wyjechał. jesli poda mi login i hasło karta będzie na sprzedaż myslę. opłaca sie ,bo za kanały futbol 1 i 2 płacimy na nasze tylko 8zł. a maja ligę mistrzów!!! poza tym nie ma nic z satelity 4,8e.a transpordery z 9.0e cięzko złapać,jeli w ogóle ktos złapie-przynajmniej na śląsku.


A poza tym jak 7zł za kartę?! ja jak kupowałem wychodziło 50zł na nasze z pakietami wszystkimi an miesiąc czy dwa(już nie pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Czy kanał Da Vinci Learning, dostępny dla platformy Xtra TV z pozycji satelitarnej 4W, faktycznie ma polską ścieżkę dźwiękową, jak twierdzi kingofsat.net?

Pytam, bo ramówki polskiej i ukraińskiej wersji wyglądają na inne.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Od pewnego czasu w związku z wojną na Ukrainie tamtejsza platforma satelitarna nadaje jako FTA. Jak zatem oceniacie jej ofertę? 

Moim zdaniem jest dobra ale główną bolączką są emisje audio w AAC zamiast MPEG-2 na Hot Birdzie co już zostało przeze mnie operatorowi zgłoszone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...