Skocz do zawartości

MUX L4 (MWE Teleport)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość paterossimo

Nie wiem, kto odpowiada za ten MUX, ale jeśli czyta to forum, to proszę, aby coś w końcu zrobił z tym tnącym dźwiękiem na Vox FM. Zjawisko to występuje od dawna i nadal nic się nie zmieniło. W tej chwili obserwuję to chyba tylko na tym jednym kanale, ale jeszcze jakiś czas temu zdarzało się też na innych. Druga sprawa, to brak EPG na TVN HD, Polsat HD, 4FUN.TV oraz MANGO 24. Te dwa ostatnie mnie nie interesują, ale na TVN HD i Polsat HD EPG byłoby bardzo mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eska TV zamiast VOX Music TV w multipleksach lokalnych

W poniedziałek, 2 stycznia br. dokonano zmiany w ofercie programowej lokalnych multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej. Dotyczy to MUX L1 (operatorem Telewizja Łużyce), MUX L2 (Telewizja TVT), MUX L3 (NTL Radomsko) i MUX L4. Zmiana polega na zastąpieniu kanału VOX Music TV przez Eskę TV.

 

MUX L4

  • Echo24 HD
  • Polsat HD
  • TVN HD
  • 4fun.tv
  • Eska TV
  • Stars.TV
  • Mango24

 

https://satkurier.pl/news/155112/eska-tv-zamiast-vox-music-tv-w-multipleksach-lokalnych.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam i nie oglądam jednak dla rodzinki  wolałbym  by takie  Mango zostało zastąpione kanałem  TVS lub na innym muxie.  Bo średnio jest z tego muxa.  Ja dziwiłem się że mam sygnał  mimo takiego śniegu że....

Tak się składa że  mamy tutaj grupę ATM Rozrywka a to jest  bogata ekipa.  Kto wie co tu się jeszcze wydarzy.  Sygnał to mogli by chociaż zwiększyć z tego 1kW  to chociaż  nie wiem 8. U mnie mux 8 ma raptem 16kW. No ale wiadomo  mux lokalny a na całe województwo to inna sprawa.

 

Kanał ESKA to się  pojawił z automatu zaraz jak włączyłem Echo HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ale macie ESKA TV w DVB-T ?? :)

Tak, mamy. :)

 

Z początkiem tygodnia pojawiło się (wreszcie!) EPG na kanałach TVN HD i Polsat HD.

Pozytywna zmiana, bo brak EPG był denerwujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No we wrocławiu i pod Wrocławiem w dalszym ciągu brak POLSAT HD w tv naziemnej :) - a polsat milczy nic nie wiadomo dokładnie co jest powodem braku kanału,

 

 

z ciekawości jak oni zapodają EPG? bo sam epg działa ale oczywiście brak obrazu i dźwięku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czemu ciągle pada Polsat, a TVN jest praktycznie nietknięty. I to w metropolii Solorza, w której nie tylko słoneczny kanał, ale też TV4 zjada konkurencję na śniadanie...
Co do pomysłu wsadzenia Superstacji: jestem za, ale pod warunkiem, że wskoczą za Mango (w ogóle cokolwiek, byleby wyrzucić TVNowskiego śmiecia), ale jeżeli już coś wejdzie, to Republika (z informacyjnych), ewentualnie tematyczny 4Funa (ich "strategii parasolowej" nie lubię o czym pisałem, ale przejdzie) lub TVS (chociaż teraz pewnie nie), ewentualnie może Winnicki coś wynegocjuje z TVN-em i zamiast Mango będzie TVR.

A slotu z Eską nie ruszą, bo on jest na wszystkich multipleksach lokalnych wraz ze Starsami i lokalnymi, chociaż fajnie by było, gdyby wrócił VOX Music, a jeżeli jednak nie, to co najwyżej jakiś niemuzyczny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe ile slotów jest jeszcze wolnych w MUX-L4 skoro są aż trzy kanały HD: TVN HD, Polsat HD i Echo 24 HD, a jak wiem to jeden kanał HD w DVB-T zajmuje 2 sloty więc te wyżej wymienione kanały HD zajmują razem 6 slotów w tym MUXie. Jest jeszcze jakieś miejsce wolne czy wszystkie zajęte?

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sloty to sztuczna jednostka wymyślona na potrzeby sprawiedliwego podziału miejsca w ogólnopolskich multipleksach. Technicznie nie ma czegoś takiego. W multipleksie prywatnym można upchnąć ile się chce, tylko po prostu jakość wszystkich kanałów będzie szła w dół. Jeśli ktoś wyjdzie z wystarczająco dużą kasą i weźmie na klatę fakt, że jakość nie będzie rewelacyjna, to miejsce się dla niego znajdzie :) Można ew. zbadać jak ktoś jest w zasięgu L4, czy są jakieś null-pakiety puszczane, ale wątpię, bo miejsce na wagę złota, więc jak nie ma potrzeby aby zostawiać coś wolnego, to tego wolnego pewnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wreszcie znowu pojawi się epg na 4fun TV i Esce TV Extra. Szkoda że nie wrócił VOX Music TV do L4 zamiast Eski TV Extra, zawsze to było trochę coś innego od tej popowej papki (oprócz Stars TV oczywiście) :(

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...