Skocz do zawartości

Nocne programy Polsatu


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzebiąc ostatnio po serwisie Youtube natrafiłem na fragmenty programu "Przytul mnie" którego to fragment wraz z czołówką możecie znaleźć pod tym linkiem: www.youtube.com/watch?v=zPiMVmiEgOs

Program ten nadawany był nocą bodajże przez około 3 godziny na antenie Polsatu i Polsatu 2 gdzieś w latach dziewięćdziesiątych i założenia był to talk show z elementami muzycznymi a nawet treściami pikantnymi.

Pamięgtam że często jak się budziłem a telewizor był włączony to często oglądałem ten program. A wy jeszcze go pamiętacie i czy jeszcze znacie jakieś inne nocne programy emitowane w Polsacie? Ja jeszcze pamiętam Zakazaną Kamerę w której była pokazana kuchnia tworzenia ogłoszeń matrymonialnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nocne programy Polsatu to ja pamiętam m.in.:

 

-Teleturnieje Call-TV z Ewą Tułacz.

-Programy muzyczne jak ''Reebook Hip-Hop'' czy ''Aquaz Music Zone'' w którym pojawiały się czaty.

-''Zakazana kamera'', ''Różowa Landrynka'' i ''Zza kamery...''.

-Filmy erotyczne ''Playboya''.

-Retransmisja nocna Polsat News z początku 2011 roku.

 

Obecnie nocą w Polsacie to są pokazywane m.in. ''Tajemnice losu'' (program z wróżkami) czy ''Magazyn sportowy'' w nocy z niedzieli na poniedziałek, w którym są pokazane powtórki relacji sportowych z Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mi najbardziej w głowie utkwił program "Nocne randki".   :mrgreen: Puszczano w nim ogłoszenia matrymonialne zapowiadane przez denną lektorkę. O ile pamiętam, to te same ogłoszenia powtarzały się cyklicznie co jakieś 15 minut. :) Typowa zapchaj-dziura, z której korzystali naiwni i zazwyczaj samotni panowie. :D

https://www.youtube.com/watch?v=kTpRvk-dEBk 

 

W 2005 roku było też chyba coś takiego jak magazyn muzyczny "Boom Box" od 2 w nocy. :D Nie pamiętam dokładnie jaki typ muzyki był tam puszczany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Ja jeszcze pamiętam program "Na topie" Romana Rogowieckiego, który to można było obejrzeć także za dnia. 

Sporo też pasm muzycznych było w Polsacie 2 z czasów jego ogólnej formuły - wszystkie poza "Przytul mnie" były bowiem emitowane tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...