Skocz do zawartości

Orange - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Miły prezent od Orange. 10 GB internetu i odkodowane kanały.

Oferta ważna od 13 marca

Jak tłumaczy rzecznik Orange Wojtek Jabczyński, darmowe 10 GB na internet będzie można otrzymać od 13 marca. Oferta dotyczy wszystkich klientów indywidualnych ofert abonamentowych i prepaid. Pakiet będzie ważny w Polsce, do końca marca br. Można będzie go aktywować wysyłając bezpłatny SMS o treści 10GB na numer 80820.

Ponadto Orange na czas do końca marca odkoduje ponad 40 kanałów Pakietu Komfortowego dla wszystkich klientów telewizji kablowej Orange TV. Rzecznik spółki przypomniał, że najbliższa kolejka PKO BP Ekstraklasy transmitowana w kanałach CANAL+ będzie odkodowana dla wszystkich abonentów Telewizji Orange.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,25785179,koronawirus-mily-prezent-od-orange-10-gb-internetu-i-odkodowane.html#a=90&c=145&s=BoxBizMT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Kolejne platformy VOD bez zużycia danych w ramach Orange Video Pass. 
Było: 
HBO GO
Netflix
Youtube
Orange TV GO
Vod.pl
WP Pilot
Doszło: 
TVP sport
Canal+
Player
CDA Premium
Ipla
TVP VOD
TVP Stream
TVP info
Poland in
a gdzie Prime Video od Amazona? nadal brak

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zauważyłem na swoim koncie Mój Orane dwie rzeczy: Taryfa  Orange Free na kartę.

1. Przedłuż teraz ważność środków bonus Internetowy za doładowanie

o:  7 dni - koszt 3 zł,  31 dni - koszt 7 zł365 dni - koszt 29 (było 99zł)

2. Konto ważne rok  Przedłuż ważność środków o 1 rok  >>> 6zł

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać, czy ktoś z Was korzysta z Orange Flex i może podzielić się swoją opinią?. Pytam o to, gdyż zastanawiam się nad przeniesieniem numeru abonamentowego z Plusa właśnie do Orange Flex i jestem ciekawy, czy ktoś tutaj przenosił numer i jak szybko się to odbyło, czy nie było problemów etc. Będę wdzięczny za każdą opinię. Dodam też, że z Plusa chcę przejść między innymi dlatego, że ta sieć ma niestety, ale fatalny zasięg, co potwierdzają fora internetowe czy nawet sam FB Plusa. Orange ma ponoć najlepszy zasięg ze wszystkich operatorów, zaś Orange Flex podoba mi się ze względu na elastyczność, brak umowy i możliwość podpięcia karty, dzięki czemu płacimy jak np. za Netflixa.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Orange Flex. Numer przeniosłem po prawie 22 latach z Plusa, ale ze względu na ofertę. Do Flex chcąc przenieść numer wszystko zalatwiasz przez aplikację. Datę przeniesienia możesz sobie ustalić kiedy zamierzasz przenieść numer. Masz cztery plany taryfowe do wyboru. Raz w miesiącu możesz zmienić. Warto śledzić w sieci promocyjne kody na internet. Osobiście korzystam z planu za 25 zł. Rozmowy,sms,mms bez limitu i 15 GB neta. Mi tam pasuję. Można dobrać drugą karte Sim np. do routera , która jest kopią głównej karty SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bloo411 napisał:

Dodam też, że z Plusa chcę przejść między innymi dlatego, że ta sieć ma niestety, ale fatalny zasięg, co potwierdzają fora internetowe czy nawet sam FB Plusa.

W teorii się zgadza - Orange ma więcej stacji niż Plus. W praktyce - najlepiej "zainwestować" 5 zł w starter Orange i sprawdzić zasięg i prędkości w miejscach, gdzie się często przebywa. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek357, ja chcę zmienić głównie dlatego, że Orange Flex po prostu dobrze się prezentuje i jest elastyczne w porównaniu do abonamentu, który mam w Plusie. Zasięg też jest ważny, a w miejsce, w które często jeżdżę z przyjaciółmi na wakacje Plus go po prostu nie ma. Natomiast w miejscu gdzie mieszkam wszystkie sieci komórkowe mają dobry zasięg. Przeszperałem sieć i głównie pisze się, że Plus i Play mają najgorszy zasięg. Dziwi mnie to trochę, bo Plus ostatnio chwalił się tym, że przeszło do niego najwięcej numerów spośród wszystkich operatorów.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej ludziska, jest taka sprawa.

W Orange są dwie opcje dla karciarzy z wszystkim bez limitu i 1TB danych, ważne rok.

Opcja nr 1 dla ludzi będących w Orange Free przed 19 września 2019, koszt 300zł płacone jednorazowo na start, czyli średnio 25 zł miesięcznie. W tej opcji wszystko bezpłatne prócz mmsów i wspomniany 1TB.

Opcja nr 2 dla ludzi którzy teraz nabywają starter, koszt 360zł(średnio 30 zł), ale już bezpłatnymi mmsami, reszta bez zmian.

Do końca września tego roku trwa promka gdzie podwajają pakiet danych, więc dostajemy 2TB na 12 miesięcy.

Teraz moje pytanie. Ktoś korzysta? Jeśli tak, to czy po upływie 12 miesięcy lub zaraz przed, można w jakiś sposób przedłużyć ważność niewykorzystanych gigabajtów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

150 GB do zgarnięcia z okazji 150 tysięcy użytkowników Orange Flex.

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/150-gb-na-150-tys-uzytkownikow-orange-flex/

Kody ważne do 5 listopada do końca dnia.

Pierwszy kod:
JESTESCIE - 40GB na 60 dni
Drugi kod:
NAJLEPSI - 100 GB na 60 dni
Trzeci kod:
FLEXOWICZE - 10 GB na 60 dni

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...