Skocz do zawartości
  • 0

Serwer Clone+ do C+ przestał działać.


Mayar
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

Po kilku latach poprawnego działania 3 dni temu przestał działać serwer Clone+ SRF 150.

Zasilacz sprawdzony, karta C+ działa w dekoderze, przeprowadziłem aktualizacje serwera i nic.

Objaw po wsunięciu karty C+ do serwera świeci tylko czerwona dioda Ready. Bez karty, wpięty sam zasilacz- migają wszystkie diody.

Czy jest jakaś opcja, żeby uratować ten sprzęt?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Producent tych splitterów zapewne już wie, że ich użyteczność powoli dobiega już końca, więc uznał, że dalsze brnięcie w ten temat nie ma już większego sensu.

Za jakiś czas (zapewne bliżej, niż dalej) tego typu urządzenia przejdą u nas do historii... :?

 

Przyznam szczerze, że kilka lat temu, będąc jeszcze abonentem dawnej CYFRY+, też myślałem nad zakupem tego splittera Clone+, aby podzielić sygnał pomiędzy moim tunerem, a dekoderem CYFRY+ na dole w salonie i tym samym "podzielić" się opłatą za abonament z moimi rodzicami. ;) Splitter ten był też wtedy w sprzedaży m.in. w Centrum CYFRY+ (a obecnie nc+) w Opolu. Był wtedy dość drogi, bo kosztował coś w granicach 500 zł. Jednak z jego zakupem ciągle zwlekałem i zwlekałem, mój ojciec potem zrezygnował z CYFRY+ i wziął n'kę, aż w końcu nastała fuzja tych platform i w efekcie zarówno ja, jak i moi rodzice "wylądowaliśmy" w Cyfrowym Polsacie. :) I od tamtej pory temat splitterów został de facto dla mnie zamknięty...

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Program do aktualizacji nie działa gdyż odwołuje się do strony:

+ Wyjątek podczas odczytywania manifestu z pliku http://cloneplus.com/?f:manifest może być nieprawidłowy lub nie można otworzyć pliku.

 

Jeśli to odwołuje się do strony to już nikt nie zrobi aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Clone+ można zaktualizować (mimo niedziałającego serwera), wykonują to odpłatnie niektóre serwisy (RFLinki także). M.in. możesz zadzwonić do Hollexu do Krakowa i pytać o Mariusza. Nie ma możliwości udostępnienia pliku, bo nie plikiem się go aktualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trzeba wysłać, bo potrzebny fizyczny dostęp, kosztu kompletnie nie znam, ale mogę spróbować się dowiedzieć, tylko dopiero na przyszły tydzień :(

 

Co ważne: sugeruję nie zgłaszać się do aktualizacji, jeśli działa. To oferta dla tych, którym coś padło programowo - w celu przywracania do życia. Jeśli działa, to nie ma potrzeby kombinować - niepotrzebne dodatkowe ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szanowni

Na stronie www.software.informer.com jest możliwość darmowego pobrania aktualizacji do Clone+. Po wejściu na witrynę wpiszcie na pasku wyszukiwania "clone+ update", powinny ukazać się wyniki z dostępnymi aktualizacjami. Ostatnia aktualizacja sygnowana jest datą 20.IX.2016r. przez producenta, czyli firmę Pych International. Proszę to sprawdzić, bo ja nie mam takiej potrzeby, więc wiedzy w tym temacie nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...