Skocz do zawartości

NTL Radomsko


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co ja moge powiedziec, jezeli to "cos" wyladuje w nc+, to bedzie to najglupsze posuniecie platformy, takiego czegos nawet po CP bym sie nie spodziewal. :?:/

A skoro takie cos mogli by dodac, to dlaczego nie wszystkich osrodkow TVP Regionalna. :shock:

A co ma nc+ do tego? To, że TVN ma udziały, to nie znaczy, że to z ich inicjatywy ten kanał będzie na satelicie. Poza tym, co Ci przeszkadza? Nie musisz jego oglądać.

 

 

To mi przeszkadza, ze jakis [beep], bedzie zabierac miejsce, jakiemus lepszemu potencjalnemu kanalowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taki kanał będzie nadawał pewnie z niewielką przepływnością obrazu, a jak już cała platforma przejdzie na nadawanie w kompresji MPEG-4 i standardzie DVB-S2, to będzie znacznie więcej miejsca do dyspozycji, a po wyłączeniu wybranych wersji SD, to już szczególnie ;) Także bez paniki i bezsensownej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taką historię, że TVN Warszawę zakodowano, żeby bardziej zmotywować Cyfrowy Polsat do dołączenia kanału do swojej oferty, gdyż - jak wiadomo - oni nie bardzo przepadają za kanałami free-to-air.

Bzdura.

Licencje? Wątpię. Co tam takiego było, żeby kodować z powodu licencji? Magda M.? No proszę... Nikt, poza Polakami w Polsce oraz za granicą korzystających z własnego sprzętu, nie wiedziałby w ogóle o czym jest ten serial.
Jeżeli zapoznałbyś się z historią kanału a nie opierał się na wydumanych bajkach to wiedział byś że w IVQW'10 stacja zminimalizowała do minimum produkcje własne na rzecz zagranicznych, przez które stacja musiała zostać zakodowana. Było to zwyczajne cięcie kosztów, bo jak wiadomo taniej kupić gotowca niż wyprodukować własny program, jednak mimo to stacja została zlikwidowana i taka decyzja zapadła w ciągu 4 miesięcy po zakodowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład możliwości tecznicznych NTL, kamerzysta nagrywa mszę św. w pobliskiej parafii. Nastepnie jedzie do siedziby i wrzuca na emisję z poślizgiem.

Ktoś kto tego nie widział myśli że to transmisja bezpośrednia. A co jakości tehnicznej realizacji tej transmisji sami będziecie mogli już w niedzielę ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład możliwości tecznicznych NTL, kamerzysta nagrywa mszę św. w pobliskiej parafii. Nastepnie jedzie do siedziby i wrzuca na emisję z poślizgiem.

Ktoś kto tego nie widział myśli że to transmisja bezpośrednia. A co jakości tehnicznej realizacji tej transmisji sami będziecie mogli już w niedzielę ocenić.

 

Nadawanie retransmisji Mszy Św. jest raczej niezgodne z prawem Kościoła. Msze powinny być transmitowane na żywo, dlatego zawsze w Religia.TV i TVP Polonia szły na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem taką historię, że TVN Warszawę zakodowano, żeby bardziej zmotywować Cyfrowy Polsat do dołączenia kanału do swojej oferty, gdyż - jak wiadomo - oni nie bardzo przepadają za kanałami free-to-air.

Bzdura.

Dlatego mówię, że tak słyszałem, a nie że tak było.

 

Licencje? Wątpię. Co tam takiego było, żeby kodować z powodu licencji? Magda M.? No proszę... Nikt, poza Polakami w Polsce oraz za granicą korzystających z własnego sprzętu, nie wiedziałby w ogóle o czym jest ten serial.
Jeżeli zapoznałbyś się z historią kanału a nie opierał się na wydumanych bajkach to wiedział byś że w IVQW'10 stacja zminimalizowała do minimum produkcje własne na rzecz zagranicznych, przez które stacja musiała zostać zakodowana. Było to zwyczajne cięcie kosztów, bo jak wiadomo taniej kupić gotowca niż wyprodukować własny program, jednak mimo to stacja została zlikwidowana i taka decyzja zapadła w ciągu 4 miesięcy po zakodowaniu.

Wiem, że były cięcia, a te pewnie były spowodowane także problemami w samym TVN-ie. A zakodowanie kanału pewnie już całkiem dobiło TVN Warszawę niestety.

 

Nadawanie retransmisji Mszy Św. jest raczej niezgodne z prawem Kościoła. Msze powinny być transmitowane na żywo, dlatego zawsze w Religia.TV i TVP Polonia szły na żywo.

To nawet jakieś transmisyjki z kościoła mają jakieś swoje prawa? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakodowanie kanału pewnie już całkiem dobiło TVN Warszawę niestety.
No tak, ograniczenie kosztów emisji ich dobiło :lol2: Zwłaszcza, że nie stracili na tym widowni bo byli dostępni wszędzie tam gdzie byli z wyjątkiem zwykłych tunerów i CP gdzie kanał nie generował widowni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc starają się być w ofercie NC+, ale na temat CP nie podają żadnych informacji. Raczej powinno im zależeć na oficjalnej obecności w CP, więc albo się dogadali, albo usłyszeli stanowcze NIE. Bardziej realna jest druga opcja, ale CP w takich przypadkach też czasami potrafi zaskoczyć.

 

Dla zainteresowanych: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/ntl-radomsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej nocy

Nie byłbym taki pewien, ponieważ stwierdzenie "przyszły weekend" jest nieostre. Może oznaczać najbliższy weekend lub przyszłotygodniowy. Poza tym informacja ukazała się w poniedziałek 8 czerwca. Nie wiemy więc, czy jest z tego dnia czy z piątku zeszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie mam na tym tp. Poza:

 

Ch-15828. - kodowany

Ch-15814 . - fta

Ch-15815. - fta

Ch-15825. - kodowany

Ch-15845 - fta

Ch-15817. - fta

 

Mam tez słaby sygnał z tego tp.

Poziom 81%

Jakość skacze między 16 a 4 %

 

Co ciekawe inne tp. Odbiera mi wzorowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...