Skocz do zawartości

Ranczo


Rekomendowane odpowiedzi

No ok, pewnie, wariantów może być mnóstwo. Pytanie tylko czy to ma sens ? 10 sezonów za nami i serial kojarzy się pozytywnie. Ponadto nawet sami aktorzy chyba nie chcą już być kojarzeni tylko z jedną produkcją. Z drugiej strony publika pokazała, że jest zainteresowana nadal tym serialem. Mimo wszystko obawiam się, że oglądalności już tak dużej by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał co najmniej rok przerwy. Niech to wszystko trochę ochłonie. Pomysły które @fan tv napisał to nawet dobrze brzmią, choć tu się też pojawia kwestia, co z innymi postaciami, bo w końcu całego serialu na Czerepachu i Koziole się nie pociągnie. Oglądalność to by się może nawet utrzymała, bo jednak pomimo 10 serii to się wciąż trzyma. Serial jest wciąż w bardzo dobrej nawet kondycji po tylu latach emisji. Ale, tak jak mówiłem, niech najpierw będzie trochę przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, tyle że przy serialu typu "Ojciec Mateusz" jest nieco mniej roboty przy scenariuszu niż przy komedii, powiedziałbym nawet, że to bardziej jazda po schemacie: kogoś zabili, szukają sprawców i na końcu rozwiązanie zagadki. Co najwyżej mogą być jakieś różnice w tym, czy się tam od razu dojdzie, czy też będzie to rozpisane troszkę bardziej "sprytnie", żeby nie każdy widz wiedział wszystko. Dlatego też można sobie "natrzaskać" nawet 200 odcinków (oczywiście wtedy jest większe ryzyko wtórności takiego serialu).

 

Natomiast przy "Ranczu", i w ogóle przy produkcjach komediowych, nie za bardzo da się jechać cały czas na jednym schemacie. Trzeba dodawać nowe elementy, który muszą być zabawne. A to wcale nie jest takie łatwe, by wymyślać coś śmiesznego, co mogłoby rozbawić widownię. Dlatego też wychodziło te 13 odcinków na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Nowych odcinków "Rancza" jak na razie nie będzie, ale szykowany jest film fabularny oparty na serialu: http://www.press.pl/tresc/49605,zamiast-nowych-odcinkow-serialu-_ranczo_-powstanie-film-fabularny

 

Byłby to drugi film fabularny z "Ranczem", pierwszy jaki powstał właśnie w tym momencie, emituje TVP Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

''Ranczo'' zacząłem po raz pierwszy oglądać od II sezonu, jednak najlepszymi sezonami były zdecydowanie III (radio Czerepacha) oraz IV (wybory oraz kampania wyborcza w Wilkowyjach). Natomiast jeżeli chodzi o postacie, to najlepszymi są zdecydowanie serialowa ''Ławeczka'' oraz duet Kozioł-Czerepach. Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych seriali TVP, jaki kiedykolwiek powstał w XXI wieku.

 

@Kirk wspominał całkiem niedawno na Shoutboxie, że chciałby kontynuacji ''Rancza''. Ja myślę, że kontynuacji ''Rancza'' raczej nie będzie, wszystkie wątki zostały zamknięte w ostatnim odcinku - no chyba, że będzie on głównie dotyczyć wątku Kozioła jako Prezydenta RP.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, sezony III i IV, oraz sezon w którym to Lucy została aresztowana i to całe zamieszanie z prokuratorem itd., to zdecydowanie moje ulubione. Jak dla mnie absolutny TOP seriali stworzonych przez TVP. I może w sumie lepiej że nie będzie nowych odcinków, po co zmieniać coś świetnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cezary Żak napisał kilka słów w związku z różnymi informacjami o ewentualnej kontynuacji serialu:

 

Widziałem też wypowiedź Ilony Ostrowskiej dla "Jastrząb Post", wynika z niej że coś może być w lecie kręcone (przy czym tu bym jednak brał poprawkę na to, że to na "Jastrząb Poście" było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Scenariusze są gotowe ale jeden z aktorów Cezary Żak czyli serialowy Kozioł nie chce powracać do Wilkowyj.

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/ranczo-cezary-zak-o-powrocie-serialu-nowe-odcinki-bez-koziola-aktor-nie-chce-wracac-do-wilkowyj-93357.html.

Może moce Kurskie przekonają Żaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...