Skocz do zawartości

Ranczo


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bym chciał, by kontynuowali dalej i dalej, ale już wielokrotnie pisali, że X seria ostatnią, chociaż dyrektor TVP1 dla WM.... http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ko ... o-nastepca -serial może wrócić w przyszłości. Na pewno jednak nie zobaczymy go wiosną 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc szkoda że to już koniec. To chyba najlepszy serial z tych które miała Jedynka na swojej antenie. Poza tym nie wydaje mi się aby serial miał wrócić w przyszłości gdyż skoro jakąś produkcje się kończy to raczej do niej się nie wraca.

Szkoda tej produkcji, była wyśmienita ale cóż to co dobre musi się skończyć znowu będziemy czekali lata na kolejny tak dobry, serial lub nie doczekamy się wgl. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiernym fanom Ranczo pewnie się to nie spodoba, ale osobiście cieszę się, że X seria będzie ostatnią. Sezony 1-4 były fantastyczne i są kultowe, ale od 5 sezonu Ranczo zupełnie zmieniło koncepcję: Lucy przejeła gmine, W prawie każdym odcinku jest propagowana Unia Europejska i lokowanie jakiegoś produktu, Pietrek zaczął mówić gwarą i stał się strasznym wieśniakiem, zaczeły się te okropne kłotnie Kusego z Lucy, Solejukowa - prosta kobiecina lepiąca pierogi przy swoich pociecach wyuczyła się perfecto językow obcych, została wiejską tłumaczką, poszła na studia i wygrała 5 milionów w Lotto, Naciągana historyjka z PPU WTF? Scenarzyści zrobili z Ranczo drugie M jak milosc. Dobrze, że jedynie duet Żak-Barciś trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wygląda na to, że nowa seria dopiero na jesień 2016 roku. Przyszłoroczną wiosną zamiast "Rancza" TVP1 ma emitować serial "Bodo" - http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ostatni-sezon-rancza-w-tvp1-dopiero-jesienia-wiosna-serial-bodo/już to jest w innym wątku, ale tutaj o czymś innym./

 

Może to i lepiej dla "Rancza", bo ostatni odcinek to Wigilia. A w przyszłym roku Wigilia wypada w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

W sobotę nie dałoby rady, widzowie są już przyzwyczajeni do tego, że "Ranczo" jest w niedzielę. A żaden inny serial nie pasuje tak dobrze na niedzielny wieczór, jak właśnie "Ranczo". Racja, wiele seriali emitowanych w niedziele o 20:20-20:30 miało co najmniej 3 miliony oglądalności. Ale chyba żaden serial poza "Ranczem" nie osiągnął ponad 9 milionów widzów. Zresztą, jak spojrzy się na taką oto tabelkę: http://ranczo.wikia.com/wiki/Odcinki , to się okazuje, że najgorszy wynik tego serialu to gdzieś 4,3 mln. Najgorszy. Większość może marzyć o tym, żeby najlepszy ich wynik tyle wynosił.

 

Swoją drogą to gdy w TVP Polonia emitowano "Ranczo" (a zapewne niedługo znowu to będą robić, bo pewnie 10 seria poleci tam na wiosnę 2017), to też dano to na niedzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranczo to dobry serial, ale w początkowych seriach. Myślę, że wyczerpali formułę. Wojt stał się senatorem, ksiądz biskupem. Kusy został znanym artystą. Nie bardzo jest jak rozbudowywać wątki tych postaci.

 

Jak senator zostanie prezydentem ,a biskup papieżem to wtedy można pisać o wyczerpaniu formuły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biskup by jeszcze najpierw mógł zostać prymasem, potem kardynałem, tutaj jest dłuższa ścieżka. Z senatorem jest gorzej, ale zawsze po prezydenturze może jeszcze premierem zostać. Chociaż wiem, że to tylko fantazjowanie :)

 

A tak serio, jak na serial, który w tym roku będzie miał swój 10 sezon, i tak to nieźle wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w zasadzie oni należą do najważniejszych postaci w serialu, więc to ich się głównie awansuje. Choć inni bohaterowie też jakieś awanse społeczne przeżyli (np. Solejukowie - w pierwszych seriach mieszkali w zrujnowanej chałupie, a teraz mają jeden z lepszych domów).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym serialu z każdym tak zrobiono. Kusy na początku był menelem i alkoholikiem - stał się artystą. Lucy przyjechała i później została wójt. Ksiądz i senator było juz mówione. Witebski ze zwykłego nauczyciela stał się znanym pisarzem. Solejukowie dorobili się na pierogach, a Hadziukowie na serze kozim. Nawet Więcławski stał się jakimś ministrem, a jego żona ze sprzedawczyni w sklepie startowała na wójta. Także to taka historia.

Dlatego ja bardzo lubiłem stare odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pierwszy odcinek 10 serii świetny, drugi trochę gorszy, ale wczoraj znowu rewelacyjny. Widać ciągle mają świetne pomysły na fabułę. A najlepsze te sceny to były te z "małym" Solejukiem jako "pastuszek".:)

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...