Skocz do zawartości

Co po aktualnej promocji - oferty na kartę po marcu.


Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzyłem sobie na aktualną ofertę abonamentową. Rzuciłem okiem na pakiet Start+ i opcję Extra Mini, którą się dostaje na miesiąc. I tak sobie myślę, że szykują nam się zmiany w ofertach prepaid gdzieś w okolicy końca aktualnej promocji, czyli od kwietnia.

 

Strzelam, że NC+ może udostępnić oba powyższe pakiety w formie prepaid. Czy będzie ujednolicenie ofert - tego nie wiem (nie zdziwiłbym się, gdyby chcieli coś takiego zrobić, bo bajzel w prepaidzie jest straszliwy). Ale wydaje mi się, że przy w miarę sensownych cenach, prepaid z bazowym pakietem Start+ i dodatkowym Extra Mini mógłby być całkiem atrakcyjny. Możemy sobie jeszcze pomarzyć o dodatkowej opcji HBO lub z którymiś Canal+, wtedy to już w ogóle pełnia szczęścia.

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że aktualna promocja po prostu wejdzie do oferty na stałe. Być może SmartHD+ zostanie po prostu włączony do NC+ na kartę, bo już teraz obie oferty mają identyczne kanały z wyjątkiem Disney XD w NC+NK.

Drugą kwestią jest to, że w trakcie problemów związanych z udostępnieniem promocyjnych kanałów na zmigrowanych kartach, padł komunikat, że promocja zostanie wydłużona dla użytkowników którzy nie mieli początkowo dostępu. Jest bardzo nieprawdopodobne, by robili specjalny pakiet uprawnień na te kanały dla garstki kart. To raczej kolejny dowód na to, że oferta zostaje na stałe.

Może zmienić się tylko cena np. minimalna opłata miesięczna będzie wynosić 25 zł tak jak w NC+NK.

Jednak tak naprawdę ciężko powiedzieć jak to wszystko się skończy. Warto jednak pamiętać, że oferty ze sprzętem na własność są tańsze od tych na wypożyczenie. Pakiety podstawowe pre-paid są bogatsze niż to co jest w pakiecie start+, a jak podpiszemy umowę na dekoder NC+NK to płacimy 10 zł miesięcznie mniej np. 29 zł za comfort+ zamiast 39 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...