Skocz do zawartości

Gale KSW


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KSW ośmieszyło się - oglądałem całą galę w PPV i po prostu Aziz był lepszy, każdy kumaty tak powie po obejrzeniu tej walki. Mamed nie przypominał siebie - doszło do tego, że w pewnej chwili na sali było słychać "Aziz...Aziz" w trakcie walki - kompromitacja i skandal!!! KSW się tym "werdyktem" ośmieszyło - może nie KSW w rzeczy samej, ale sędziowie. Pierwszy raz szkoda mi kasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem będzie tak jak w przypadku Pudziana vs Thompsona "no contest" (sorry za pisowownie). Najlepiej atmosferę oddawali ludzie, którzy wychodzili, kiedy ogłaszano wynik - po prostu wychodzili. KSW zbliża się poziomem do WWE w sensie "wielkiej ustawki"

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFC to do pięt nie dorastają ani poziomem walk ani sędziowaniu. 

 

A moim zdaniem będzie tak jak w przypadku Pudziana vs Thompsona "no contest" (sorry za pisowownie). Najlepiej atmosferę oddawali ludzie, którzy wychodzili, kiedy ogłaszano wynik - po prostu wychodzili. KSW zbliża się poziomem do WWE w sensie "wielkiej ustawki"

Trzeba będzie uciszyć niezadowolenie by przy następnej gali odpowiednio zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewajmy się około południa publikacji "kart sędziowskich", aby ratować to co się nie da już uratować :) Wiecie czego mi najbardziej szkoda? Tego, że ten Aziz oddał serce  w klatce, a nikt tego nie dostrzegł (mam na myśli sędziów) - walczył ze złamaną stopą i złamanym nadgarstkiem, do końca!!! I za to szacunek! Przyznaję, że chyba jestem [beep]em, bo dałem się "omamić", że KSW to jest polska nadzieja MMA. Chyba to moje ostatnie 40,00zł wydane na KSW - wolę za darmo obejrzeć UFC na Extreme Sports Channel i nie mieć poczucia zażenowania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamed trzeba przyznać zachował się z klasą chciał oddać pas.Czyli sam ocenił walkę odpowiednio.Miał wiele walk świetnych tym razem niestety nie wyszło ale on to widział w przeciwieństwie do sędziów.Chyba zaczyna się na KSW sędziowanie rodem z gal bokserskich w Niemczech za czasów Suerlanda.Nie wiem czy dobrze nazwę napisałem.Maciej Zegan coś wie na ten temat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaczyna się na KSW sędziowanie rodem z gal bokserskich w Niemczech za czasów Suerlanda.Nie wiem czy dobrze nazwę napisałem.Maciej Zegan coś wie na ten temat.  

Sauerland jest poprawnie.

 

 

Też uważam, że przekręcili tą walkę Mameda.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie przesadzajcie. Nie znam piosenki, o czym to w ogóle jest. Możliwe że Chalidow słucha tego przez kilkanaście lat przed każdą walką. Teraz ma nie słuchać, bo jacyś terroryści to sobie przywła[beep]i? A jeśli ONR czy inni faszyści wezmą sobie za hymn np. Dziwny jest ten świat Niemena to będzie znaczyć, że nigdzie nie będzie go można grać i śpiewać, bo wszyscy słuchający też są faszystami?

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...