Skocz do zawartości

Globoo/Opticum HD XS65 TWIN


MZWP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję tunera sat z podwójną głowicą. Nagrywanie na zewnętrzny HDD. Natrafiłem na coś takiego:

 

http://www.satteam.pl/p656,tuner-globo- ... -twin.html

 

Szukałem na stronie producenta, ale nie znalazłem tego tunera. Miał ktoś z nim do czynienia? Jakieś opinie?

 

Co innego możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeden ze sprzedawców powiedział mi, że teraz jest dwóch producentów marki Opticum.

Sugerował kupować produkty Blue zamiast RED.

 

Mój znajomy ma "zwykłego" XS65 z kartą Smart HD+ i bardzo zachwala.

Tunery są ponoć bardzo popularne w Niemczech, a oni chyba są jednak bardziej wybredni pod wzgledem jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiada demodulator M3501 to ok!,ale w zależności od głównego procesora Ali którego typ producent nie podaje a powinien jako firma się szanująca.M3501 współpracuje z Ali 3602,nie sądzę by ten procesor był zastosowany,raczej zwykła taniocha jednordzeniowa a na cenę tunera wpływa raczej dekodowanie różnych systemów a nie jakość zastosowanej elektroniki.Taka jest Moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ten tuner ma M3515 z zintegrowanym demodulatorem.

Prawdopodobnie taktowany 1.2Ghz/900DMIPs, 8Mbit Flash, 1Gbit RAM DDR-2

Procesor jest nowej generacji raczej z grupy middleware niż taniochy, ma zintegrowany moduł dostępu Conax więc tuner ma czytnik kart.

Testuję właśnie wersję combo z dvb-t

Tuner jest bardzo szybki, nie muli, nawet przejście dvb-t - dvb-s i odwrotnie jest szybkie.

Zestrojone tnk i fta z HB + Astra fta na diseq (zez z dwoma konwerterami inverto), naziemna (wyjście ma zasilanie +5V).

EPG można zapisywać na dysku usb. Obraz typowy dla Ali, dźwięk na tv bez zastrzeżeń.

Menu proste i eleganckie jak w całej serii stb globo.

Tuner na zdefiniowane transpondery z NC+, a także wygodne listy nadajników naziemnych dvb-t podzielone wg. województw.

Działa też radio internetowe (są gotowe listy)

To tyle na szybko po uruchomieniu, po dokładniejszych testach opiszę więcej.

BTW. Na pendrive do PVR widzi nagrania ze starego modelu na ALi (Cabletech) jak własne ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jeden ze sprzedawców powiedział mi, że teraz jest dwóch producentów marki Opticum.

Sugerował kupować produkty Blue zamiast RED.

 

Mój znajomy ma "zwykłego" XS65 z kartą Smart HD+ i bardzo zachwala.

Tunery są ponoć bardzo popularne w Niemczech, a oni chyba są jednak bardziej wybredni pod wzgledem jakości.

 

To prawda. Warto celować w serię BLUE. Ja zakupilem XS65 Combo i ogólnie jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Na wszystkie wersje jest już poprawiony soft 1.3.7, do pobrania na stroniach poszczególnych modeli (zwykły/twin/combo).

Wreszcie można wyłączyć timeshift, nie zawiesza się przy autoaktualizacji przez sieć - ale w menu nadal brak włączenia/wyłączenia tej funkcji

 

BTW: Marka Opticum Blue zmienia się na Skymaster :wink:, Red pozostanie przy Opticum...

 

Może by admin połączył tematy XS65 twin, combo i zwykły?

Edytowane przez biprotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...