Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciekawostki sportowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#101 andi12

andi12

Sport Typer Arbiter

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12787 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 11 czerwiec 2017 - 09:18

Tai Woffinden nie będzie miło wspominał wczorajszego pobytu w Pradze, nie dość, że w GP Czech spisał się słabo to jeszcze w tym czasie jego dom w Anglii został obrabowany. Złodziej wybił okno i ukradł wszystkie kosztowności mi.in dwa złote medale IMŚ. 

Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#102 Pihał102

Pihał102

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1107 postów
  • Od: 25 sty 2015

Napisano 16 sierpień 2017 - 17:03

Statystycy z Gracenote postanowili zrobić prognozę tabel pięciu najwyższych lig. Pod linkiem tabele z tych pięciu lig.

https://wsporcie.blo...juz-wiedza.html

#103 ezequiel93

ezequiel93

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 16 sierpień 2017 - 17:09

Chelsea w Anglii, to trochę ich poniosło, dam sobie palca uciąć, że Mistrzostwa nie obronią. :)
W La Liga niestety różnica między Realem i Barceloną będzie większa niż bilans bramkowy. :)
W Bundeslidze zapewne pierwsza dwójka to Bayern i BVB, ale RB Lipsk na pewno wyżej niż na 9 miejscu.
W Serie A nie trzeba być wróżbitą Maciejem, żeby całe podium podać przed sezonem.
Natomiast we Francji pewnie wróci na tron PSG, ale mam nadzieję, że Monaco powalczy. ;)

#104 aboutreka

aboutreka

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2088 postów
  • Od: 21 maj 2009

Napisano 22 wrzesień 2017 - 01:24

Najpopularniejsi sportowcy i dyscypliny sportowe w Polsce. Szczypiorniak na bardzo wysokim 4 miejscu. Narciarstwo biegowe przed F1.Kubica popularniejszy od Radwańskiej czy Gortata. Kajetanowicz popularniejszy od Adamka, Milika czy Szpilki :crazy:

http://www.wirtualne...ert-lewandowski