Skocz do zawartości

Paramount Network (dawniej Paramount Channel)


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 17.02.2020 o 00:53, Frontowiec napisał:

Lepiej niech nieco bardziej ograniczą reklamy na tym kanale, bo przez to nie da się oglądać filmów.

jw. 

 

Co nie włączę na ten kanał to zawsze trafiam na reklamę i ten uroczy zegar w lewym górnym rogu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Właśnie włączyłem Paramount Channel bo emitują "The Ring". I ku mojemu zaskoczeniu słyszę dubbing a nie lektora. Pierwszy raz spotykam się z dubbingem na tym kanale. Najgorsze że nie można wybrać wersji oryginalnej z napisami. Dubbing w filmach całkowicie psuje film, nie da się tego oglądać.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś to nie przeszkadza to okej, ale niech dadzą wybór tym którzy tego nie zniosą. Lektor też nie jest najlepszym rozwiązaniem, filmy najlepiej się odbiera w oryginalnej wersji językowej z napisami. Takie jest moje zdanie. A co do wczorajszego seansu to nie wypalił, nie zniosłem więcej jak 10 minut filmu. Taki kanał jak Paramount mógłby pomyśleć o możliwości wyboru wersji językowej.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paramount od początku swojego istnienia nie daje możliwości wyboru i zdecydowaną większość pozycji w ramówce (nawet sporą część animacji!) emituje z okropnym lektorem, którego również bardzo wielu ludzi nie jest w stanie znieść - i nikt nic nie mówi. Rozbraja mnie, że dopiero po emisji tego jednego filmu nie dla młodszych odbiorców, w wersji z dubbingiem, ktokolwiek mówi o braku możliwości wyboru.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.08.2020 o 22:37, Ozzy666 napisał:

Właśnie włączyłem Paramount Channel bo emitują "The Ring". I ku mojemu zaskoczeniu słyszę dubbing a nie lektora. Pierwszy raz spotykam się z dubbingem na tym kanale. Najgorsze że nie można wybrać wersji oryginalnej z napisami. Dubbing w filmach całkowicie psuje film, nie da się tego oglądać.

Ja sobie nagrałem ten film i jak usłyszałem dubbing to też postanowiłem odpuścić oglądanie.:D

Edytowane przez fan tv
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo już może, kiedy Paramount Channel wyemituje trzeci sezon "Yellowstone"? Przez te ich opóźnione emisje nigdzie nie można dorwać tego najnowszego sezonu z lektorem, a nie chce mi się męczyć wzroku na napisy.  

 

Na Filmwebie w jednym z wątków straszyli coś, że dopiero w 2021 roku, ale może ktoś wie więcej w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A właśnie - już kiedyś miałem napisać - nie za dużo tych czarnych pasków po bokach. Aż kiedyś wziąłem linijkę i zmierzyłem. Standardowo na innych kanałach (w tym podczas emisji "Co ludzie powiedzą") szerokość czarnych pasków to jakieś 6 cm (o ile dobrze pamiętam), a na Paramount to dwa razy więcej! Strasznie się to ogląda! Pół telewizora czerni. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...