Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawne produkcje z ZigZapa... fajnie by było (zapomniałeś KL wymienić na liście ;) ).

 

Ale sobie możemy pomarzyć. Ta stacja ma obecnie kompletną olewkę na widzów, zresztą w rankingach oglądalności w swojej kategorii są na ostatnim miejscu. Z wymienionych seriali leciały 2 pierwsze tytuły. Choć może "leciały" to za duże słowo. Emitowano je bodajże po 2 tygodnie około 10:00 rano, a potem zdjęto z anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zapomniałem Kodu Lyoko, chociaż mi się wydaje że był w TT+ już, ale jego gorsza formuła, więc też można to umieścić :D Szkoda, że tylko marzenia. To by było wtedy, kiedy YTV Polska wystartowało.

 

A tak poza tym - niby w oprawie już nowe logo, to w testcardzie nocnym nadal stare, i to obowiązujące do 10 listopada ;)


PS:

 

 

2017_01_08_180400.jpg

Nie widziałem wcześniej tego zapu :D Na udowodnienie?

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gorsza formuła"? Masz na myśli Ewolucję, czyli praktycznie rzecz biorąc 5 serię Kodu Lyoko? Racja, to leciało już na Teletoonie. I to nie jest wcale taki zły serial, jak co niektórzy sądzą. Tylko trzeba się w to wczuć i przetrzymać pierwsze kilka odcinków, które istotnie momentami mogą być słabsze. Ale potem jest coraz lepiej. No i lepiej to oglądać po obejrzeniu poprzednich serii. Owszem, niektórzy fani nie uznają Ewolucji za pełnoprawnej kontynuacji, ale teraz to już tylko garstka tak uważa, większość już przywykła, zwłaszcza że wciąż jest potencjał. Wiem co mówię, bo oglądałem ten serial jeszcze w ZigZapie (i to już 11 lat temu) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę, żeby tu znowu pozycje z ZigZapa się pojawiły. Niektóre pozycje, bo są akurat dobre, a dawno ich nikt nie widział (no może poza tymi kto widział fragmenty lub odcinki jakieś w sieci niedawno): 6 w pracy, Aparatka, Sabrina, Lizzie McGuire, Szał na Amandę (niezły serial aka. coś w stylu "Szymon Majewski Show"), Radiostacja Roscoe, Karol do kwadratu, Ruby Gloom (jak to powtarzano na TT+ to możecie mi to wykreślić), Jakub Jakub, Martin Tajemniczy, Mary-Kate i Ashley w akcji, Rodzina Piratów (to pewnie było już w obecnym Teletoonie więc możecie mi też to wykreślić jak mi to potwierdzicie).

ZigZap w porównaniu z TeleToonem+ obecnym - trochę lepszy. Ach, te czasy...

Ruby, Martin i Aparatka byli emitowani na TT+, reszta seriali dla młodzieży, których nie puszczali gdzieś głęboko przepadła, tak mi się wydaje, ale nie jestem pewny... :/

 

@Kirk, Ewolucji lepiej nie uważać za 5 sezon KL, prędzej tzw. ''sequel'', tyle że w wersji fabularnej, jeśli już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już słyszałem takie teorie (i to w 2013, podczas premiery Ewolucji), że to w ogóle nie powinno się liczyć nawet jako sequel, bo to totalnie odrębny serial. To jest swoją drogą bzdura. Uważam że Ewolucja jest pełnoprawnym 5 sezonem.

 

A co do Martina Tajemniczego, to potwierdzam, emitowano ten serial na Teletoonie, i to jeszcze całkiem niedawno. Ruby Gloom była na początku istnienia Teletoona, ale chyba już w 2012 wyleciało to z ramówki. Zresztą ogólnie zaczęto od początku zniżać grupę docelową stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teleTOON+ popsuł się w 2013 roku, kiedy to zdecydowano się zmienić profil stacji z ogólnego na ''dziewczęcego'', przez co sporo stacja straciła na oglądalności i znajduje się na ostatnim miejscu. teleTOON+ także raczy nas powtórkami typu ''Deserownia'', ''Triki Tiki'', ''Zwierzakowo'', ''teleTOON+ Sport'', ''teleTOON+ Gry'', ''teleTOON+ Play'' czy jeszcze z czasów ZigZapu ''Brejk'' (ale jak @Kirk często wspomina, jest to tzw. wymóg koncesyjny polskich produkcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak Disney Channel powtarza kilka produkcji wśród nich "Do dzwonka" czy Nickelodeon powtarza po kilka razy "Rodzinę zastępczą".

A "Zwierzakowo" to też pochodzi jeszcze zza czasów ZigZapu, bo w 2008/2009 gdzieś wszedł ten program.

Edytowane przez Kuba2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hulk-o

Dnia dzisiejszego biezacego roku powróciło do tej Stacji Kod Lyoko,o 9:00 widzialem ze lecial 1szy odcinek.Mega sie ucieszylem bo jest to kreskowka ,ktora kojarzy mi sie z jednymi z najbardziej udanych wakacji,a od paru lat raczej omijam ten kanał :P

 

Edit:Jednak nie.2dniowy maraton :(

Edytowane przez Dafcio135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ostatnio Teletoon+ emituje serial "K3". By było śmieszne, jest on animowaną, choć pewnie nieco przerysowaną wersją tego, co w Belgii i Holandii istnieje właśnie jako "K3" (nawet logo jest te samo), a w Polsce jako "My3".

Czołówka serialu wygląda tak:

 

 

Serial w Teletoon+ można zobaczyć w dni powszednie o 10:15 i 15:20, a w weekendy o 12:15.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland, ten serial już od dawna leci na Teletoon+. :P
U nas też jest "K3", żadne "My3". Tak na marginesie , już 51 odcinków przegapiłeś. ;)

image.pngimage.png

Edytowane przez kingofsouth
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u nas serial nazywa się również "K3", od istniejącego w świecie realnym pierwowzoru w Belgii i Holandii. W Polsce natomiast pod nazwą "My3" mamy uruchomiony niedawno polski odpowiednik wspomnianej grupy.
Swoją drogą, chętnie bym obejrzał ten serial po polsku, gdybym nie miał telewizji od Cyfrowego Polsatu. :P

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...