Skocz do zawartości

karaiby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem lepszy niż cała prasa i portale (z Sat kurierem na czele) razem wzięte. No, ale do rzeczy.

Rozmawiałem dziś telefonicznie z sekretariatem Prezesa TVP (po odsyłaniach "od Iwana do pogana"). Uzyskałem informację, że TVP Historia ruszy niestety, ale dopiero w okolicach marca (mam nadzieję, że br.). Swoją drogą dziwi mnie, że trzeba się tyle nagłówkować aby uzyskać tego typu dane, przecież powinna być wyprzedzająca, szeroka informacja, reklama w środkach masowego przekazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TVP Historia wystartuje w okolicach marca, to wtedy kicha trochę będzie.

Liczyłem, że start tego kanału nastąpi tak jak zapowiadano wcześniej.

Ale może to i dobrze, że startują póżniej niż planowali, w końcu lepiej, żeby się dobrze przygotowali, a nie wystartowali z byle jakim programem, ramówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli TVP Historia wystartuje w okolicach marca, to wtedy kicha trochę będzie.

Liczyłem, że start tego kanału nastąpi tak jak zapowiadano wcześniej.

Ale może to i dobrze, że startują póżniej niż planowali, w końcu lepiej, żeby się dobrze przygotowali, a nie wystartowali z byle jakim programem, ramówką.

 

 

i będzieś musiał zmienić sieć tvphistoraia tylko w N

pozdrowienia

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce, to niech płaci jakimś durnowatym CePom, eNom i innym wyzyskiwaczom. Ja już przeżyłem Cyfrę i dziękuję bardzo, teraz interesuje mnie tylko free (i to ta wartościowa), TVP Historia tak właśnie ma być nadawana.

Dla dociekliwych: uważam, że w olbrzymiej większości "zawartość " stacji tv to jest nic więcej tylko formatowanie mózgów naiwniakom, dlatego traktuję tv marginalnie, liczy się przede wszystkim radio, płyty CD, płyty analogowe, taśmy szpulowe, kasety magnetofonowe, nie mówiąc o książkach, no i muzyka uprawiana czynnie (co zresztą "przeszło" na syna) . Nie chciałbym aby traktować te wynurzenia jako manifest jakiegoś nadętego bufona, jest wydaje mi się raczej odwrotnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie – spokojnie. Jak mnie pamięć nie myli to TVP-Sport miał być „odkryty” przez dłuższy czas aby widownia się z nim zapoznała i nacieszyła. I co po dwóch godzinach zamurowali. Myślę że z TVP-Historia będzie podobnie. Jak niedawno powiedział ktoś ważny z TVP – nie płacą [beep] abonamentu to my za oglądanie lepszych programów będziemy ich kasować (cytat z pamięci). Więc nie liczcie na TVP publiczną z nazwy, bo publiczny (a) źle się kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO? Prawdopodobnie TVP Historia ma być niekodowany. Z resztą kiedyś już na SatKurierze była mowa na temat tego kanału. Co ty mówisz? twierdzisz, że będzie ten kanał tylko w n? Haha. W innych platformach też, i w Cyfrze+ będzie! oraz w sieciach kablowych. Ale była mowa że będzie niekodowany. :wink:

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...