Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Moduły CI+ CP posiadają tryb legacy, czyli działają w trybie zwykłego CI. Natomiast moduły CI+ nagra nc+ są bez trybu legacy , nie działają na większości urządzeń . Potrzebny jest zakup tunera z CI+ albo zakup nowszego telewizora bo nie wszystkie które są na rynku , działają poprawnie z CI+ . Natomiast sprzęt odnawiany , to nie jest to czego szukam . Patrząc na oferty abonamentowe : dzierżawa sprzętu 2 - 5 zł , aktywacja 49 lub 99 zł , lub opcja multiroom 10 zł / miesięcznie .

Oprócz tego umowy 24 - miesięczne , utrata praw sportowych: LM  i te ich pakiety , za  kwotę 199,99 nawet nie masz Eleven-ów . To wszystko jest tak zrobione , aby bardziej zniechęcało klienta . U konkurencji masz cały pakiet za 140 zł z multiroomem , sprzęt od 1 zł - dzierżawa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że nie ma LM a gdzie w Polsacie masz LM? Na razie nie masz i nie wiesz ile będzie kosztować, nie masz też C+ filmowych to weź porównaj ofertę przynajmniej zbliżoną a nie odwalasz za 199 zł. Zadałem sobie trud i porównałem ofertę NC+ bez C+ i VOD i dwoma dekoderami z ofertą Polsatu PremiumMax z Rozrywką i  z dwoma dekoderami i wyszła mi cena bardzo zbliżona. 126,89 zł 6 m-cy i 136,89 zł na 12 m-cy vs 25 zł 2 -m-ce i 21 m-cy 139,99.

 

Oczywiście ktoś powie, że w NC+ nie ma Polsatów Sport ale w drugą stronę nie ma tematycznych z NC+. Ogólnie wychodzi na to samo, jeżeli weźmiemy podobne pakiety to różnice kwotowe się zacierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jak się dobrze dobierze oferty to można mieć za rozsądne pieniądze. Trzeba tylko wiedzieć co z której platformy brać. Zbędnych wodotrysków typu VOD - Go coś tam i tak dalej po co to komu.

 

Start+ 8xC+ 44,90 zł i do tego Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven za 29,99 zł i masz w cenie 74,89 zł :mrgreen: i do tego na własnym dekoderze itp.

 

299f32859ef21c8a.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodziłem na abonament z własnym modułem CI+ pakiet Extra+ 44,99 /m-c, umowa 12 m-cy.

Gdyby nie równoległy przekaz z kablówki, można ponegocjować kanały premium (Canal+, HBO).

Wyjątek zrobię gdy do paczki Canal+ dodadzą kanał UHD, bo na kablówkę nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Przeglądam cały czas forum i oferty w nc+ i chyba zdecyduję się przejść na abonament (zależy mi na Canal+), a nie jak pisałem, że zostanę na karcie. Dzwoniłem na infolinię i umowa na 12 miesięcy najtańsza z Canal+ to 79 zł, wyższa 89 zł. W punkcie powiedzieli mi to samo, ale w kilku postach ceny są różne. Proszę mnie oświecić, żebym nie przepłacił. Zostało mi jeszcze 10 dni darmowego oglądania. Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kan32

Wątek dotyczący ofert abonamentowych platformy nc+ dla jej nowych abonentów jest już tutaj: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/9774-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-nc/

Proszę zatem zapoznać się z ww. wątkiem i tam ewentualnie zadawać pytania odnośnie oferty abonamentowej platformy nc+ jako nowy jej klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie. Mam pytanie: czy pójdzie jeszcze aktywować kartę, którą nie używałem przez 1,5 roku? Tzn. nie doładowywałem jej.

Działają na niej niekodowane kanały, nic więcej.

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy ten wątek czy inny bo się pogubiłem..Mam to https://satkurier.pl/news/127330/rusza-nc-telewizja-na-karte-z-pakietem-start.html

 

Doładowywałem zawsze ten pakiet start + za 19,99,teraz po doładowaniu na rok z góry mam karte aktywną do grudnia 2018,ale uwaga..mam odblokowane praktycznie wszystko poza canal plus i  hbo.

 

Jakaś promocja czy ich pomyłka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...