Skocz do zawartości

Zdjęcie

nc+ telewizja na kartę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
375 odpowiedzi w tym temacie

#1 bogdan425

bogdan425

Zasłużony dla forum

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12658 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 23 wrzesień 2014 - 14:34

Od 1 października 2014 roku platforma nc+ zaoferuje nowy produkt prepaid.
Zapraszam do dyskusji.
Dołączona grafika

Zawiłości prawa, to również bezprawie
Savoir-vivre'u

#2 kolos22

kolos22

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1798 postów
  • Od: 09 lip 2012
  • LokalizacjaSkawa

Napisano 23 wrzesień 2014 - 14:46

Ta oferta to istny misz-masz czyli połączenie NC+ MIX z N na kartę , z tą różnicą , że w NC+ telewizja na kartę nie ma możliwości wykupienia CANAL + Family w opcji bez umowy. Czy to odniesie sukces? Tutaj mam duże wątpliwości ...
Cyfrowy Polsat- 99,90 (pakiet Premium Max) : Evobox PVR ; HD2000(dekoder Multiroom)
N na kartę- 59,70 zł (full pakiet ): ITI2850ST .

Dołączona grafika

#3 Misiek.

Misiek.

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów
  • Od: 27 wrz 2011
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 23 wrzesień 2014 - 14:55

Na plus Eurosport 2 HD, AXN HD, Discovery HD, TVP Sport HD, Travel Channel (tylko szkoda, że nie w HD) i kanały z plusem :)
Na minus brak nSport+ (choćby w SD), MiniMini+ HD, Trace Urban (był kiedyś w C+ na kartę)
Przydałyby się jeszcze Superstacja, Animal Planet czy TVP HD (jego brak dziwi)
CP TV: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD z MR, Pakietem VOD i Katalogami Online --> 8m 0 zł / 16m 69,99 zł
Dekodery: HD 6000 i HD 3000 z akcesoriami: DTU 320, WiFi TP-LINK oraz T-HD 210 (TV Mobilna za 1 zł)
SILEMAN sileMAX 50/2,5 --> 59,90zł

#4 bogdan425

bogdan425

Zasłużony dla forum

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12658 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 23 wrzesień 2014 - 15:01

Ja myślałem, że to, co było do tej pory (różne odmiany ze słowem 'KARTA") z czasem "umrze". Widać, że się pomyliłem i nc+ nadal w tym grzęźnie.
Powód może być tylko jeden, platformie nc+ się nie wiedzie?!
A przy okazji wysprzedaje stare dekodery.
Dołączona grafika

Zawiłości prawa, to również bezprawie
Savoir-vivre'u

#5 Misiek.

Misiek.

Edytor wykazów Forum SK

• PipPipPipPipPip
  • 1247 postów
  • Od: 27 wrz 2011
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 23 wrzesień 2014 - 15:03

W nc+ pogubią się z tymi ofertami na kartę :)
CP TV: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD z MR, Pakietem VOD i Katalogami Online --> 8m 0 zł / 16m 69,99 zł
Dekodery: HD 6000 i HD 3000 z akcesoriami: DTU 320, WiFi TP-LINK oraz T-HD 210 (TV Mobilna za 1 zł)
SILEMAN sileMAX 50/2,5 --> 59,90zł

#6 dvbx

dvbx

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 397 postów
  • Od: 16 lis 2009

Napisano 23 wrzesień 2014 - 15:11

Kolejna oferta, której jedynym celem jest wypchnięcie starych po 'n'kowych dekoderów.
Jeśli seria sprzętu będzie się zgadzała, to zarobią handlarze przerabiający dekodery na E2, jeśli nie to będą zalegać w sklepach (jak NC+MIX)

#7 jacekmalina30

jacekmalina30

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 253 postów
  • Od: 16 sie 2013

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:12

Nowa oferta, myślę że gorsza tzn, gorsze kanały, wyższe ceny.

#8 rotalplus

rotalplus

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4011 postów
  • Od: 18 sie 2010

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:35

Nie mogę zrozumieć tych Francuzów - wprowadzili SMART+ HD, NC+ MIX a teraz następny produkt prepaidpodobny . Po co? Nie licząc pozostałości po ITI.

Do tego wolą dodać Eurosport 2 czy Disneya albo TVP ABC niż Mini Mini+ albo nSport+ - przecież to ich własne kanały! To może niech wyrzucą TVN STYLE i TVN TURBO a dodadza POLSAT PLAY I CAFE? Oni są jacyś dziwni...

#9 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5820 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2014 - 17:53

Brak w tej ofercie nSport+ i MiniMini+ niestety ją osłabia :/
W skali 1/5 daję 3+ :/
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#10 Crossi

Crossi

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 509 postów
  • Od: 25 paź 2011

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:25

Kolejna oferta, której jedynym celem jest wypchnięcie starych po 'n'kowych dekoderów.
Jeśli seria sprzętu będzie się zgadzała, to zarobią handlarze przerabiający dekodery na E2, jeśli nie to będą zalegać w sklepach (jak NC+MIX)

nBox z E2 - polski Dreambox :lol:
Myślałem że się wysilą z ofertą a tu bęc - szału nie ma
Wg mnie Tnk HD/ N na karte najlepsze oferty bez umowy :smile:
Wyprzedają pozostałości po n'ce

OPTICUM AX ODIN PLUS : 13E/19.2E/23.5E/28.2E

#11 pieter2295

pieter2295

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 211 postów
  • Od: 27 gru 2013

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:27

Stare dekodery, które powinny wylądować na szrocie, plus oferta mizerna jak na tą kwotę, Karta parowana, więc Smart HD+ ciekawsza. Jeśli chodzi o oferty na kartę, to NC+ niestety nie umie tworzyć ofert na kartę.
Pozdrawiam
Piotrek

Konsultant NC+

Anteny: 90cm [Globo TWIN (13st.) i Comsat SINGLE ( 19,2st.) oraz DiSEqC 2/1].| Siatkowa naziemna
Odbiór: Sagemcom DSIW74 WiFiBOX+ (Extra+ z Canal+)| SONY KDL-32S5600

#12 WojtekSzcz

WojtekSzcz

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 152 postów
  • Od: 17 wrz 2013

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:37

Brak w tej ofercie nSport+ i MiniMini+ niestety ją osłabia :/
W skali 1/5 daję 3+ :/

Zgadzam się całkowicie, niepełna oferta własnych kanałów tematycznych (brak nSport+ i MiniMini+) to spory minus. Konkurencyjne kanały sportowe i dziecięce są, a własnych nie dali - dziwne to posunięcie. Za brak karty nieparowanej też daję minus. Obecność AXN czy Discovery w HD nie robi mi różnicy, bo i tak za tymi kanałami nie przepadam i nie oglądam.
Moja ocena 2+.

Jejku, mam nadzieję, że ten nowy prepaid nie zwiastuje wycofania Smart HD+!!! Rezygnuję z umowy w nc+ i od stycznia planuję wziąć Smart HD+, oby wtedy jeszcze istniał!!! Dla mnie w Smart HD+ oferta jest ciekawsza, mimo że trochę droższa, i do tego Smart HD+ ma nieparowaną kartę, co też jest ogromną zaletą.

#13 proximus

proximus

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Od: 05 lis 2011

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:56

Jak dla mnie w sumie OK. Czy będzie możliwość przejścia z NnK?

#14 tomkep

tomkep

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1241 postów
  • Od: 24 lis 2010

Napisano 23 wrzesień 2014 - 19:37

Powiem tak - jak dla mnie oferta pakietu domowego lepsza, niż w TNK HD/NNK i jeśli miałbym brac TYLKO domowy, to wezmę ten z NC+ Na Kartę. Natomiast w zajawce na satkurierze nie ma NIC, co by mnie miało zmobilizowac do migracji z TNK HD - ta ZOSTAJE, nawet jeśli tylko po to, żeby za 19.90 uzupełnić NTC o kilka programów z tejże w wersji HD.

Z ciekawostek, wbiłem na tronie TNK HD numery dwóch kart Świat HD i jednej NC+MIX które były już "wyoglądane" i strona pokazuje 3 pakiety: Darmowy, Domowy i Premium, wszystkie nieaktywne, co w sumie jest zrozumiałe. Ciekawe jest to, że do każdej karty JUŻ jest przypisany numer konta.

NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, TNT SAT, tivùsat

#15 empy

empy

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Od: 25 lis 2013

Napisano 23 wrzesień 2014 - 21:04

Jedno jest pewne dzień przejścia na nagre coraz bliżej coraz więcej będzie takich ofert wyprzedażowych

LG 47LN570V + LG NB4530A + moduł Polsatu + HD5500s
Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD + HBO

#16 16:9 rulez

16:9 rulez

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 297 postów
  • Od: 17 kwi 2010

Napisano 24 wrzesień 2014 - 06:23

Co konkretnie oznacza rozłożenie kanałów FTA? Trzy (Polonia, Kultura, Fokus) w "Pakiecie bez opłat", sześć (m.in. TVS, Eska.tv) w "Pakiecie domowym HD+". Czy ta 6 będzie czy nie będzie dostępna w tym jednym nieopłaconym miesiącu?!
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!
Stefan Kisielewski

#17 WojtekSzcz

WojtekSzcz

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 152 postów
  • Od: 17 wrz 2013

Napisano 24 wrzesień 2014 - 06:31

Jedno jest pewne dzień przejścia na nagre coraz bliżej coraz więcej będzie takich ofert wyprzedażowych

@empy: Myślę, że się mylisz. Gdyby mieli zamiar wycofać w najbliższym czasie (powiedzmy za kilka miesięcy) Conaxa, nie wprowadzaliby teraz tej nowej oferty. Dla mnie logicznym jest, że wprowadzają ją po to, żeby ludzie z niej korzystali, a nie po to, żeby za chwilę wyłączyć Conaxa i zostawić użytkowników na lodzie, albo musieć wymieniać wszystkim użytkownikom karty (dodatkowe koszty dla operatora).

Mimo przejęcia przez Kudelskiego, Conax raczej nie pójdzie w odstawkę tak szybko, jak swego czasu poszedł Mediaguard (mylnie nazywany Seca). Conax jest jednym z najbadziej popularnych systemów dostępu warunkowego i w przeciwieństwie do Mediaguardu, z Conaxu korzysta wielu operatorów satelitarnych i kablowych na całym świecie. Tego systemu nie da się tak łatwo i tak szybko uśmiercić i jestem gotów uwierzyć w zapewnienia Kudelskiego (był wywiad na stronie Satkuriera), że Conax będzie nadal utrzymany. W Bułgarii właśnie jest uruchamiana nowa platforma satelitarna Mtel Sat, no i... będzie szyfrowana w Conax! Chyba wiedzą co robią i nie pchaliby się w Conaxa, gdyby Conax miał za chwilę skonać!

Jestem przekonany, że w nc+ system Conax spokojnie będzie funkcjonował jeszcze przez ładnych kilka lat, obok Nagry. W przyszłości może Conax zniknie i zostanie sama Nagra, ale to nie jest najbliższa przyszłość.

#18 empy

empy

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 10:23

Wojtku wszystko ładnie pięknie tylko nc+ nie stać na płacenie za dwa systemy kodowania dlatego pożegnają się z conaxem na pewno zauważyłeś że nie sprzedają dekoderów z nagrą
ci co kupią dekodery za nie wielką opłatą będą mieli możliwość zmiany softu na nowy oczywiście genialne rozwiązanie po co ludzie mają raz płacić raz za dekoder jak mogą 2 razy

Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD + HBO

#19 bat

bat

Przesiaduję 24/7

• Konto zablokowane
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1509 postów
  • Od: 18 sie 2006

Napisano 24 wrzesień 2014 - 11:11

Przede wszystkim razi naiwność obliczeń co niektórych "speców". Jeśli Comfort+ razem z Multi i dekoderem za free mozna mieć ponizej 15 zł/m....to reszta wyliczeń zainteresuje wyłącznie jelenie. Oferta nedza...lepiej wziąć abonament nc+ po prostu.
Brak nSport, jakieś przymuszenie do 3. miesięcznych opłat, dekodery szrot z warczacymi dyskami (dziwne, ze ludzie nie widza kosztów 220zł na start i co...liczą, ze ten tuner wytrzyma lata?) No i koszt prądu doliczcie bo te cudeńka ITI są stale włączone (nawet jak są wyłaczone,he,he)
Zgadzam się [email protected] co do oceny sytuacji...nc+ wcale nie jest pewna do kogo należeć będzie za 2 lata.
Ciekawe tylko jak karta z zestawau zachowa się w innym dekoderze conax np.Ariva....ile kanałów bedzie nierozkodowanych (parowanie)?. ...bo wtedy oferta MOŻE stać się ciekawsza.

#20 empy

empy

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 13:08

@bat nic ciekawego nie ma karta się zachowa jak każda parowana karta dostępne kanały tylko jak w smart hd