Skocz do zawartości

Zdjęcie

WP Pilot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 614 postów
  • Od: 27 maj 2013

Napisano 12 maj 2017 - 19:40

Miejmy nadzieję, że jeszcze wszystko się będzie zmieniać na lepsze, bo byłoby fajnie gdyby była lista, a każdy kanał znajdował się pod określonym numerem.

A nie wiesz jak w ogóle jest z bitratem kanałów? Jak się kanały HD na twoim Smart TV prezentują?

Cyfrowy Polsat + DVB-T + Videostar + Play Now + Ipla(Plus)

#42 Marek G

Marek G

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 62 postów
  • Od: 09 lut 2008

Napisano 12 maj 2017 - 20:56

Niestety nie znam bitrate kanałów jednak z pewnością nie jest jednakowy dla wszystkich kanałów. Z wyjątkiem Twoja.TV która jest nadawana w HD (w sumie można to nazywać HD ale mogłoby być lepiej) reszta kanałów jest od SD które stara się dorównywać temu w DVB-T (trudno to porównywać bo np. w DVB-T telewizory wygładzają piksele a przy transmisjach internetowych na ogół piksele są ostre, szczególnie przy dynamicznych scenach) aż do stacji które można porównać z jakością do niesławnego kanału Rodin TV.
W ogóle jakość obrazu w naszych polskich serwisach jest dość zła. Iplę 720 porównałbym do YouTube 480. Lepiej radzi sobie VOD.pl czy Player.pl (z tego ostatniego jestem zmuszony korzystać przez wtyczkę w Kodi bo oficjalnej apki na Android TV nie ma). Najlepiej jest z TVP, TVP Stream ma transmisje sportowe w normalnym HD i bez wątpienia przewyższa to co oferuje Ipla. BTW parę razy ściągałem nagrania z TVP VOD (oczywiście metodą nieoficjalną) i potrafią one mieć bitrate na poziomie 10 Mb/s, te z Player.pl chyba 3 Mb/s a z Ipli nie dochodzi nawet do 2 Mb/s

#43 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 12 maj 2017 - 21:04

To faktycznie różnice w różnych serwisach online tv są. Im mniejszy bitrate tym lepiej dla osób z wolniejszym, albo często przeciążonym internetem. W Videostarze, korzystasz teraz z płatnego pakietu?

#44 Marek G

Marek G

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 62 postów
  • Od: 09 lut 2008

Napisano 12 maj 2017 - 21:50

Nie. Nigdy nie korzystałem. Chociaż ciekawe jak wygląda ta "lepsza jakość" o której piszą.
Patrzyłem kiedyś na pakiety kanałów i nie ma tam nic ciekawego dla mnie. Dużo bardziej w moje gusta wpasowuje się Ipla. Pakiet Wiedza i News dla mnie, Sport dla ojca. Za cenę tych dwóch pakietów (specjalnie kupiłem starter Plusa żeby jeszcze koszt obniżyć) w Ipli Videostar nic ciekawego nie daje.
Miałem też w ipli testowo pakiet Rozrywka ale po logicznym przemyśleniu zrezygnowałem. W zasadzie nic poza stacjami muzycznymi i Polsatem 2 nie było. Mało muzyki oglądam w TV (YT to zupełnie co innego, szczególnie jak się nie lubi ani polskiej ani amerykańskiej muzyki) a i tak mam darmowe substytuty w Videostar: po co mi MTV jak jest 4funTV. Z kolei Polsat 2 (i inne kanały powtórkowe) mógłby być super z 10-15 lat temu gdy niewiele osób miało internet a chciało się zobaczyć coś co leciało gdy np. nie było się w domu. Teraz wszystko z Polsatu 2 jest w VOD więc to nie ma sensu, no chyba, że dla osób starszych którzy boją się internetu albo tych których na neta nie stać lub nie mają tych minimum 2 Mb/s bo tyle wystarczy.

Użytkownik Marek G edytował ten post 12 maj 2017 - 21:52

#45 Patjyk

Patjyk

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1691 postów
  • Od: 08 sie 2016
  • LokalizacjaLubelskie

Napisano 17 maj 2017 - 18:31

Już wkrótce WP szykuje rebranding Videostara. http://www.press.pl/...su-videostar_pl

Użytkownik Patjyk edytował ten post 17 maj 2017 - 18:31

#46 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 18 maj 2017 - 13:35

To kolejna zmiana nazwy. Pierwotnie serwis nosił nazwę Netvi. Ciekawe czy po rebrandingu oferta się jeszcze polepszy.

#47 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 19:18

Z oferty zniknął kanał Active Family.

#48 Patjyk

Patjyk

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1691 postów
  • Od: 08 sie 2016
  • LokalizacjaLubelskie

Napisano 03 lipiec 2017 - 14:08

Videostar zmienił nazwę na WP Pilot. 

http://satkurier.pl/...a-wp-pilot.html

#49 kaspian0007

kaspian0007

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2821 postów
  • Od: 23 sty 2013

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:04

Jest promocja do końca miesiąca. Pełny pakiet za dyszkę. Można wykupić 24x i mamy dwa lata.

Użytkownik Barti edytował ten post 11 sierpień 2017 - 14:22
Znaku kropki nie używamy jako spacji. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.

1. Miraclebox MicroV2  Egami 8.x 2. Miraclebox Ultra 2x DVBS2 1x dvbt2  hdd 1 Tb soft Egami 7.2.x 3.VU+Zero Atv 5.3 pen64gb.

TV: Odpowiednik Extra 6xx Canal+mr2karty kameleon+hbo=69,99
CP prepaid Full 166,90 2x+Darmowy HD

Jestem dyslektykiem i dysortografem.Przepraszam za ewentualne błędy.

#50 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 23:00

Ciekawe, czy tak się da? Raczej jest mowa o możliwości włączenia tylko na miesiąc za te 9,90.

#51 kaspian0007

kaspian0007

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2821 postów
  • Od: 23 sty 2013

Napisano 15 sierpień 2017 - 20:15

Da sie. Jestem dokładnym przykładem;) robisz tak wykupujesz na 30dni za 9,90 po chwili kolejne 9,90 i tak 24x;)Ważność ssumuje ( potwierdzam osobiscie, dwa na fb wp pilota również potwiedzili) A tu masz zapa z dowodem;)  To takie sumowanie nie opisane w regulaminach usługi.Ale potwierdzone przez pracowników WP Pilot. To jest jedno z kont mam jeszcze jedno na 24mieś.W sumie za dyszke nie majątek. 15zł sam Filmbox kosztuje w NC+ 2 adwenture juz mamy wtedy 17zl.  A tutaj za 10zł mam więcej:) Do tego spokojnie poza PL działa z pomocą roamingu i polskiego ip np w Czechach.( na moim telefonie odpalałem na chwile transmisje danych odpalałem kanał.Wyłączałem i odpalałem wifi i dalej kanał działał.)Można tez proxy sie bawić ale nie chciało mi się aż tak kombinować.

https://naforum.zapo...67a090.jpg.html

3a4c9167a090.jpg

Użytkownik kaspian0007 edytował ten post 15 sierpień 2017 - 20:27

1. Miraclebox MicroV2  Egami 8.x 2. Miraclebox Ultra 2x DVBS2 1x dvbt2  hdd 1 Tb soft Egami 7.2.x 3.VU+Zero Atv 5.3 pen64gb.

TV: Odpowiednik Extra 6xx Canal+mr2karty kameleon+hbo=69,99
CP prepaid Full 166,90 2x+Darmowy HD

Jestem dyslektykiem i dysortografem.Przepraszam za ewentualne błędy.