Skocz do zawartości

Zdjęcie

WP Pilot

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Telewizja Urbanski

Telewizja Urbanski

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2439 postów
  • Od: 06 lis 2009
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2015 - 12:57

A Ja bym obstawił kanały tematyczne TVP, TVN i Polsatu gdyż uważam że część powinna być kodowana a część za darmo.

nc+ - extra+
cp - familijny max + film + sport
orange iptv - Pakiet Bogaty

#22 Misiek.

Misiek.

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów
  • Od: 27 wrz 2011
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 26 czerwiec 2015 - 11:04

Videostar powoli się rozwija :) Dostępne są 4 pakiety:

Starter - darmowy:
TVP1, TVP2, TVP Warszawa, TVN, Polsat, TV4, TV Puls, Stopklatka, TVS, TVR, Family Sport, TV Trwam, Opoka TV, Polo TV, STARS.TV, 4fun.tv, 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, France 24 English, France 24 Francais, Fashion TV
Starter Plus - 4,90 zł przy płatności na 1 miesiąc, 9,90 zł przy płatności na 3 miesiące:
zawartość pakietu Starter i dodatkowo: TVP1 HD, TVP2 HD
Podstawowy - 14,90 zł przy płatności na 1 miesiąc, 39,00 zł przy płatności na 3 miesiące:
zawartość pakietu Starter Plus i dodatkowo: TV Republika, TV Republika HD, AXN, Motowizja, Sportklub, Fightklub, Filmbox, Sundance, Kino Polska, KP Muzyka, PV Nature, PV History, PV Explore, Travel Channel, Duck TV, Da Vinci Learning, English Club TV, LOVE
Rozszerzony - 24,90 zł przy płatności na 1 miesiąc, 69,90 zł przy płatności na 3 miesiące:
zawartość pakietu Podstawowego i dodatkowo: AXN White, AXN Black, AXN Spin, Adventure TV, Power TV, Filmbox Extra, Filmbox Family, Filmbox Action, Filmbox HD, Fightbox, Fightbox HD

Dodatkowo od dziś do 10 lipca bez opłat można oglądać 46 kanałów https://videostar.pl/oferta/14 :D
CP TV: Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD z MR, Pakietem VOD i Katalogami Online --> 8m 0 zł / 16m 69,99 zł
Dekodery: HD 6000 i HD 3000 z akcesoriami: DTU 320, WiFi TP-LINK oraz T-HD 210 (TV Mobilna za 1 zł)
SILEMAN sileMAX 50/2,5 --> 59,90zł

#23 Artur912

Artur912

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 766 postów
  • Od: 13 lut 2016
  • LokalizacjaKuźnia Raciborska

Napisano 20 luty 2017 - 20:58

Dzisiaj zostały dodane nowe bezpłatne stacje m.in Fokus TV Nowa TV 8TV Eska TV Vox Music TV Hip Hop TV. Łącznie jest 32 bezpłatnych stacji.

Użytkownik Mr. Orbita edytował ten post 21 luty 2017 - 13:20
Łączę z istniejącym wątkiem dot. tej usługi.

DVB-S : astra 19,2E i Hotbird 13E. DVB-T: MUX 1-3 Opole Chrzelice MUX-8 Wysoka Góra św. Anny MUX 1-3 CZ Jesenik Praped MUX4 CZ Opava MUX RS2 Klimkovice 

#24 Tomo21

Tomo21

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5288 postów
  • Od: 27 gru 2007
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 luty 2017 - 13:19

Mogliby jeszcze działanie poprawić bo z tym są problemy. 

Zambrów: nc+ Extra+, 8 x CANAL+, HBO, mediaBox+
Warszawa: DVB-T, nc+ go
Historia TV w Polsce

#25 Patjyk

Patjyk

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2041 postów
  • Od: 08 sie 2016
  • LokalizacjaLubelskie

Napisano 25 marzec 2017 - 14:18

Odkąd VideoStara przejęło WP to na VideoStarze dzieją się same problemy. Kanały nie działają (np. STARS TV, NOWA TV), ciągle się tną, obraz często jest nie wyraźny. Szkoda, bo to jest jeden z lepszych streamingów TV.

Użytkownik Barti edytował ten post 25 marzec 2017 - 18:36
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

#26 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 8978 postów
  • Od: 21 sie 2011
  • LokalizacjaWielka Brytania.

Napisano 25 marzec 2017 - 14:25

To Videostar należy do WP? Od kiedy?

#27 Patjyk

Patjyk

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2041 postów
  • Od: 08 sie 2016
  • LokalizacjaLubelskie

Napisano 25 marzec 2017 - 14:32

Od  jakiegoś czasu, więcej tutaj: http://www.wirtualne...-na-2-27-mln-zl

#28 mad85

mad85

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3850 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 25 marzec 2017 - 14:39

Od grudnia 2016, ale transakcja jeszcze nie do końca zamknięta jest. News taki cichy był dość. 

http://www.wirtualne...-na-2-27-mln-zl

Orange  IPTV Maksymalny z HBO + C+ Prestige + Multiroom
CP - Premium Max EVOBox + Multiroom  HD5500s

#29 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 8978 postów

Napisano 25 marzec 2017 - 15:40

Bardzo cichy, skoro ja się dopiero teraz o tym dowiaduję ;)

#30 bart18

bart18

Forum to mój dom

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2472 postów
  • Od: 30 maj 2013

Napisano 25 marzec 2017 - 15:42

Czy cichy? Wystarczyło wejść na główną WP i zobaczyć osadzonego po prawej playera, by skumać że coś jest na rzeczy. ;) Ostatnio też sam serwis przyodział barwy kojarzące się z WP. ;)

Użytkownik bart18 edytował ten post 25 marzec 2017 - 15:53

#31 mad85

mad85

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3850 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 25 marzec 2017 - 15:48

Osadzenie playera nic nie znaczy, mogli przecież podpisać umowę współpracy itd. Cichy, bo w branży zbytnio o tym się nie mówiło i nikt chyba też nie pisał. A takie rzeczy WP robiła z pompą zawsze, chyba nawet na stronie grupy WP nie ma jeszcze nic o tym, przynajmniej jakiś czas temu nie było.

Orange  IPTV Maksymalny z HBO + C+ Prestige + Multiroom
CP - Premium Max EVOBox + Multiroom  HD5500s

#32 Emil.1603

Emil.1603

Ekspert

• Użytkownicy
  • 8978 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 15:35

Czy cichy? Wystarczyło wejść na główną WP i zobaczyć osadzonego po prawej playera, by skumać że coś jest na rzeczy. ;) Ostatnio też sam serwis przyodział barwy kojarzące się z WP. ;)

Nie korzystam z tych serwisów. ;)

#33 pierścień

pierścień

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1254 postów
  • Od: 30 gru 2008
  • LokalizacjaŚwiętokrzyskie

Napisano 05 kwiecień 2017 - 11:07

Videostar nie w pełni przygotował się na zmianę dosyłów kanałów TVP do swojej platformy. Z rana TVP1 i TVP2 w SD nie wchodziły (koło 1 w nocy jeszcze wszystko działało), natomiast teraz już w miejscu TVP1 jest emitowana jedynka w HD czyli tutaj jakieś 400p, natomiast TVP2 nadal się nie zgłasza.

EDIT:

TVP2 już działa podobnie jak opisana wyżej TVP1... Jakość znakomita. :D

Swoją drogą, teraz Videostar zrobił aktualizację, który odbiorca po jej zainstalowaniu jest zmuszony do zainstalowania... drugiej aplikacji. Nie wiem po co to? Czemu to ma służyć? Nie trzeba było rozdrabniać się na drobne, bo co ma nowa apka czego stara nie posiadała? Dizajn wirtualnopolski, jest ok i tam i tu jest. Poza tym w opcjach nie widzę żadnego nowum co było przed dokonaniem tej nieszczęsnej aktualizacji... Lekki zawód, a szkoda...

Użytkownik pierścień edytował ten post 05 kwiecień 2017 - 11:22

#34 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Od: 27 maj 2013

Napisano 09 kwiecień 2017 - 19:29

Do Videostaru dołączyły kanały Viacomu, m.in. Paramount, Nickelodeon, Comedy Central, MTV. Ogólnie cała paczka tam zagościła.

Cyfrowy Polsat + NTC + WP Pilot + Play Now + Ipla(Plus)

#35 Telewizja Urbanski

Telewizja Urbanski

Forum to mój dom

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2439 postów
  • Od: 06 lis 2009
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 kwiecień 2017 - 07:56

Mogliby jeszcze dorzucić kanały Disney'a.

Ale skoro jest Nickelodeon to trzeba jeszcze poczekać.

nc+ - extra+
cp - familijny max + film + sport
orange iptv - Pakiet Bogaty

#36 Marek G

Marek G

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 63 postów
  • Od: 09 lut 2008

Napisano 15 kwiecień 2017 - 08:50

Mam pytanie. Sprawdzał ktoś jak działa pakiet Starter plus albo inne płatne pakiety? Interesuje mnie, czy to tylko taka sztuczka marketingowa, czy naprawdę poprawia to jakość  obrazu. W tym najtańszym pakiecie są TVP1 i 2 w HD i tutaj wydaje mi się, że jakość będzie dużo lepsza. Jak to wygląda w przypadku reszty kanałów?

#37 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 05 maj 2017 - 14:27

Ja mam pytanie do odbiorców tej usługi na Smart TV. Podobnie pytanie zadawałem w wątku z Iplą. Czy żeby przełączać kanały, trzeba wychodzić z obecnie oglądanego i dopiero wtedy można przełączyć? Czy jest może jakaś lista kanałów, jak w TV, czy dekoderze?

#38 Marek G

Marek G

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 63 postów

Napisano 11 maj 2017 - 08:02

Ipla niestety pod tym względem się nie popisuje jednak przełączanie w Videostar działa jak w normalnych dekoderach czy telewizorach (P+ i P-). W moim Mi Boxie wygląda to tak, że wciskam górę lub dół pierścienia https://www.fajnieit...91810213938.jpg
Jednak przy włączeniu Videostar widzimy kafelki kanałów na początku a nie od razu grający kanał więc najpierw trzeba sobie wybrać program i dopiero potem używać przycisków zmiany kanału. Jeżeli nie ma wykupionych jakichś kanałów to są one po prostu pomijane przy zmienianiu kanałów (nie tak jak w dekoderach, że jest informacja o niedostępnym kanale). Mały problem jest gdy pojawia się reklama, wtedy trzeba wcisnąć przycisk wstecz, potem cofnąć się o jeden kanał i wrócić tego na którym wyświetliła się reklama żeby móc go oglądać (reklamy wyświetlają się rzadko i tylko przy zmianie kanałów).
Niestety aplikacja na Android TV jest bardzo uboga. Nie ma tam żadnych opcji ustawień, EPG też nie istnieje. Listy kanałów nie ma, chyba, że uznamy za takowe kafelki na ekranie głównym aplikacji.

Użytkownik Marek G edytował ten post 11 maj 2017 - 08:05

#39 TV i HD

TV i HD

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 11 maj 2017 - 14:27

Dzięki za odpowiedź. To znaczy że w tej usłudze już jest lepiej. Czyli góra-dół, jest wygoda, a jak chce kilka kanałów dalej to trzeba wyjść z oglądanego kanału i na kafelki najechać?

#40 Marek G

Marek G

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 63 postów

Napisano 12 maj 2017 - 15:29

I tak i nie.. Wystarczy nacisnąć przycisk zmiany kanałów i przytrzymać wtedy będą kanału przeskakiwać. Niestety działa to bardzo szybko, tak szybko, że nawet nazwa zmienianego kanału nie zdąży się wyświetlić. Normalnie przy powolnej zmianie kanałów w zaokrąglonej ramce wyświetla się nazwa kanału zanim jeszcze obraz zdąży się pojawić. Oczywiście możesz też wyjść z oglądanego kanału do kafelków i tam zmieniać kanały ale chyba nie o to Ci chodzi. BTW czasami nawet lepiej jest zmieniać kanały w trakcie oglądania bo wtedy przeskakuje na następny działający kanał niż w kafelkach przedzierać się przez masę stacji z napisem "ZABLOKOWANY" (czyli nieopłacony kanał.
Jeżeli liczysz, ze masz jakaś listę kanałów którą jesteś w stanie wyświetlić w tle aktualnie grającego kanału to niestety ale nie ma takiej opcji.
Videostar jest niestety bardzo ubogi w funkcje. Moim zdaniem powinni się wzorować na słowackim AntikTV - mam tą apkę i wszystko działa pięknie, EPG, lista kanałów podgląd kanałów. Przed Videostar jeszcze długa droga a przecież mają możliwości, w końcu aplikacja na zwykłego Androida czy wersja webowa są dużo bogatsze w funkcje.