Skocz do zawartości

MotoGP, Moto2, Moto3


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się bardzo cieszę, że wreszcie wygrał Valentino Rossi i to u siebie. Jednak w tym sezonie Marquez ma już raczej pewny tytuł, będzie co najwyżej walka o drugie miejsce między Pedrosą, Rossim i Lorenzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyścig Moto3 też piękny. Ogólnie zdecydowanie najlepsze Grand Prix tego sezonu, a to wszystko zasługa deszczu. Tylko szkoda mi bardzo Vale, bo gdyby nie ta wywrotka mógłby powalczyć z Lorenzo o kolejne zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie fajny sezon, było sporo pasjonujących wyścigów. W przyszłym liczę na bardziej wyrównaną rywalizację w klasie MotoGP i chciałbym, żeby mój ulubienec Valentino Rossi zdobył swój 10. tytuł. Jest to możliwe, bo pokazał, że nadal jest w świetnej formie, tylko ten genialny Marc Marquez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Niedzielne wyścigi o GP Kataru na żywo na polsatsport.pl!

 

Podczas pierwszej rundy sezonu 2015, Grand Prix Kataru, rozgrzewki i wyścigi wszystkich trzech klas; Moto3, Moto2 i MotoGP w najbliższą niedzielę pokażemy na żywo w internecie na stronie polsatsport.pl.

 

Relację obejrzeć będzie mógł każdy w Polsce, nie tylko abonenci Cyfrowego Polsatu, całkowicie za darmo i bez żadnych haczyków, rejestracji itd.

 

Dajcie znać znajomym, szykuje się wielkie motocyklowe święto!

 

Czwartkowe i piątkowe treningi na żywo w Polsacie Sport News. Niedzielny wyścig MotoGP z tzw. „odtworzenia” w Polsacie Sport Extra ok. 22:50. Powtórka kwalifikacji w niedzielę rano, a wyścigów i rozgrzewek w poniedziałek rano.

 

Jak zwykle będzie też interakcja z nami, komentatorami, przez Twittera, masa ciekawostek i emocji. Do usłyszenia od czwartku!

 

https://www.facebook.com/mickfialkowski ... 18?fref=nf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89 Uprzedziłeś mnie, też mialem o tym napisać. :)

 

Pełna rozpiska transmisji poniżej:

 

26.03.

16:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 1. sesja treningowa w klasie Moto3 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

16:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 1. sesja treningowa w klasie Moto2 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

17:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 1. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

18:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 2. sesja treningowa w klasie Moto3 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

21:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 2. sesja treningowa w klasie Moto2 (premiera)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

27.03.

16:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

17:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie Moto3 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

17:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie Moto2 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

18:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasie MotoGP (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

 

29.03.

09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3 (premiera)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

09:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2 (premiera)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

10:55 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - 4. sesja treningowa w klasie MotoGP (premiera)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

11:35 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - sesja kwalifikacyjna w klasie MotoGP (premiera)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

 

14:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto3 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcTbXmISW2tQ-l1eMQsazINCo2wGtfZRWWYQjDPWu9nQ1ejRHF4Jhc4KyyA

 

15:25 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto2 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcTbXmISW2tQ-l1eMQsazINCo2wGtfZRWWYQjDPWu9nQ1ejRHF4Jhc4KyyA

 

16:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie MotoGP (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcTbXmISW2tQ-l1eMQsazINCo2wGtfZRWWYQjDPWu9nQ1ejRHF4Jhc4KyyA

 

17:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie Moto3 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcTbXmISW2tQ-l1eMQsazINCo2wGtfZRWWYQjDPWu9nQ1ejRHF4Jhc4KyyA

 

18:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie Moto2 (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcTbXmISW2tQ-l1eMQsazINCo2wGtfZRWWYQjDPWu9nQ1ejRHF4Jhc4KyyA

 

20:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie MotoGP (na żywo)images?q=tbn:ANd9GcTbXmISW2tQ-l1eMQsazINCo2wGtfZRWWYQjDPWu9nQ1ejRHF4Jhc4KyyA

 

22:50 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie MotoGP (premiera telewizyjna)images?q=tbn:ANd9GcTdu7gMItYN-QnIsQa81ZarhGVD2MBQlJAW0qQ3_thDooQWrbvnDUs7Pch7

 

30.03.

09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto3 (premiera telewizyjna)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

09:40 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie Moto2 (premiera telewizyjna)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

10:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasie MotoGP (premiera telewizyjna)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie Moto3 (premiera telewizyjna)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie Moto2 (premiera telewizyjna)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Kataru - wyścig w klasie MotoGP (retransmisja)images?q=tbn:ANd9GcQT88afZqUanyaEEweVvEqw4KtEjXGoskaPHsquTw-Ld_GtvRVgIH2zRvR-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami pierwsze i jednocześnie bardzo ciekawe wyścigi.

W Moto3 triumfował Masbou,

w Moto2 Folger,

a w MotoGP całe podium włoskie:wygrał Rossi przed Dovizioso i Iannone. Marquez dopiero piąty.

 

A w Moto2 Zarco tak sie zagapił, że prawie wpadł w ściane na prostej(popaczcie zwłaszcza na koncówkę filmiku) :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyścigi były również na niemieckim Eurosporcie FTA z Astry 19.2, który przechwycił prawa od Sport 1 = zmiana zdecydowanie in plus, bo reklam jakby mniej :)

 

Wyścig MotoGP palce lizać. Wygląda na to, że Ducati w końcu skonstruowało przyjazną w użytkowaniu maszynę. Doktor pokazał, że nadal ma to coś, a Marquez zademonstrował jak należy przebijać się przez stawkę z ostatniego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie w związku z meczem kadry nie obejrzałem wyścigu MotoGP. Niższe klasy oglądałem, ale zdecydowanie największy apetyt miałem na ostatni wyścig. Może sobie jakąś powtórkę obejrzę, choć raczej nie będę miał czasu. Trochę mnie zaskoczyło, że wygrał Rossi, też byłem ciekaw jak Ducati spisze się w tempie wyścigowym. Bardzo się cieszę z powrotu MotoGP, jest to moja ulubiona seria wyścigowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem powtórkę na drugi dzień w Polsacie Sport News.

 

Ducati rzeczywiście zaimponowało mi, szczególnie tym dodawaniem gazu na prostym odcinku :) Fajnie to wyglądało z góry gdy Dovizioso ścigał Rossiego, a ten udanie kontrował rodaka na zakrętach.

 

Trudno jednak cokolwiek przewidywać po pierwszym GP. Marquez to dla mnie w dalszym ciągu wielki faworyt do wygrania całego cyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie w związku z meczem kadry nie obejrzałem wyścigu MotoGP. Niższe klasy oglądałem, ale zdecydowanie największy apetyt miałem na ostatni wyścig. Może sobie jakąś powtórkę obejrzę, choć raczej nie będę miał czasu.

Jakbyś miał to powtórka wyscigu MotoGP będzie jeszcze jutro o 11:10 w Polsacie Sport News.

 

Wszystkie wyścigi były również na niemieckim Eurosporcie FTA z Astry 19.2, który przechwycił prawa od Sport 1 = zmiana zdecydowanie in plus, bo reklam jakby mniej :)

Polecam ci ogladać na kanałach Polsatu, świetny komentarz i można pisać do komentatorów.

 

Niestety najbliższe GP w całosci na żywo w Polsacie Sport Extra, a nie w Polsacie Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati rzeczywiście zaimponowało mi, szczególnie tym dodawaniem gazu na prostym odcinku :) Fajnie to wyglądało z góry gdy Dovizioso ścigał Rossiego, a ten udanie kontrował rodaka na zakrętach.

 

To trochę jak Rossi ze Stonerem gdy ten zdobywał mistrzostwo, dukaty zawsze na prostej odjeżdżały i widać im zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...