Skocz do zawartości

Jakie seriale obecnie oglądacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie nie mam co oglądać.Może ktoś poleci coś fajnego ?

 

Serial musi wciągać od pierwszego odcinka,musi być akcja połączona z jakąś intrygą czy spiskiem.Do tego ozdobą powinny być piękne kobiety ( pod tym względem np taki Breaking Bad kompletnie zawodzi )

 

Czekam na nowe sezony Blindspot, Lucifer, Chicago Fire.Na bieżąco oglądam tylko Orphan Black ale to za mało do czasu aż wystartują ligi piłlarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie mam co oglądać.Może ktoś poleci coś fajnego ?

 

Serial musi wciągać od pierwszego odcinka,musi być akcja połączona z jakąś intrygą czy spiskiem.Do tego ozdobą powinny być piękne kobiety ( pod tym względem np taki Breaking Bad kompletnie zawodzi )

 

Czekam na nowe sezony Blindspot, Lucifer, Chicago Fire.Na bieżąco oglądam tylko Orphan Black ale to za mało do czasu aż wystartują ligi piłlarskie.

A widziałeś "Masters of sex"? Serial rewelacyjny, a i kobiety niczego sobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Masters of sex" miał świetny pierwszy sezon, ale potem zrobiła się z tego telenowela i ciężko było obejrzeć serial do końca. Ja przynajmniej nie dałem rady i nie polecam.

 

Z tegorocznych nowości najbardziej podobały mi się czeskie "Pustkowie", "Opowieść podręcznej" i "Sneaky Pete", a z kontynuacji "Pozostawieni", "Better Call Saul", "Broadchurch", "Master of None" i "Orange is the New Black". Bardzo dobrze oceniam też "Fargo i "The Americans".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość kingofsouth

Razem z żoną oglądamy "The Punisher" -serial Netflix ,"Belfer"- Serial Canal+, "The Walking Dead"-serial AXN, "Wikingowie"- serial History

Córka ogląda "Łowca Troli" - serial Netflix.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...