Skocz do zawartości

Jakie seriale obecnie oglądacie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Obecnie w 2016 roku mój przyjaciel Edmund ogląda:

Pierwszą miłość (tylko pierwsze 2 minuty)

Na Wspólnej (nałogowo od 2041. odcinka)

Sporo seriali TVP tj. Janosik, Czterdziestolatek, Stawka większa niż życie, Czterej pancerni i pies, Zmiennicy i wiele innych.

Ja natomiast oglądam wszystkie jak się tylko da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Obecnie z seriali oglądam ''Mad Dogs'' AXN/Seriale+ oraz czekam na najnowszy 11. Sezon serialu ''Zabójcze Umysły''
Co do Mad Dogs.. z odcinka na odcinek bardzo nieprzewidywalny, nawet co do samego kota. Po pierwszym odcinku myslałem, że będzię w jakiś sposób mroczny, a tu niespodzianka.. momentami wątki komediowe. Przynajmniej ja tak sądze, ale warto obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja stanąłem ostatnio na Orange is the New Black, season 3. Nie mogę się zabrać, aby dokończyć Okupowanych, kontynuować i nadrobić House of Cards, ShamelessHomeland czy Broadchurch. Jak i też zacząć np. Mr. Robot, Jessicę Jones czy parę innych Netflix'owych produkcji :/ The Walking Dead skończyłem na początku 2. odcinka. Może zmęczę do końca sezon. Fear the Walking Dead zacząłem i nie skończyłem.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Robot to musisz zacząć koniecznie. Imho, najlepsza obecnie emitowana produkcja serialowa. Oglądam na bieżąco w Canal+. Plusy: narracja (Elliot prowadzący długie konwersacje sam ze sobą), montaż (praktycznie nie ma przypadkowych ujęć), psychologia (choroba Elliota), zabawa z nawiązaniami popkulturowymi (prawie każdy odcinek jest robiony w innym stylu); i przede wszystkim realizm - zajęcie Elliota, czyli hacking został wiarygodnie pokazany. Nie mamy tego uczucia, że to jakieś magiczne sztuczki. Jak przy wielu innych produkcjach. Generalnie serial to jedna wielka krytyka współczestności. Tak właśnie należy tłumaczyć tytuł - coraz bardziej stajemy się wyprani z emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...