Skocz do zawartości

Bar


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Oto pierwsze 19 minut finału pierwszej edycji Baru:

 

http://youtu.be/PGvrbRV8sh4

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmiku w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dla uczestników przed wejściem do programu Bar trzeba było wziąć udział w spotach do czołówki tego znanego reality show więc...

Chciałbym przedstawić kolejność uczestników w czołówce Baru w pierwszym tygodniu trwania programu:

1. Edycja: Natasza, Leszek, Iza, Mirek, Magda, Arek, Monika, Grzegorz, Paulina, Roman, Gosia, Marian, Emilia, Adrian

2. Edycja: Eric, Marta B, Arek, Marta R, Paweł, Narine, Tomek K, Dobrusia, Adrian, Roksana, Adam, Julita, Tomek Z, Ewelina

3. Edycja: Agnieszka T, Leszek, Amanda, Maciek, Tingting, Damian, Edyta, Rafał, Agnieszka F, Paweł, Iwona F, Krzysiek Z, Iwona G, Krzysiek K

4. Edycja: Wiola, Oleg, Maja, Adrian, Bernadetta, Karol, Iza, Piotr, Magda, Mounir, Ramona, Sebastian, Ania, Robert

5. Edycja: Agnieszka, Witold, Marta, Łukasz, Żaneta, Bartek M, Róża, Ewelina, Bartłomiej L, Anna W, Ania R, Jarek, Monika

6. Edycja: Ludmiła, Thomas, Kasia, Luca, Dorota, Sebastian, Farida, Vadim, Ania, Tomasz, Jurate, Alex, Robert, Marco, Sergiej, Patrycja

 

Źródła są jak zawsze sprawdzone, a tymi źródłami są odcinki programu Bar emitowane w pierwszym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ostatnio dziennikarka i vblogerka Paula Rodak wraz ze zwycięzcą pierwszej edycji (czyli Adrianem) przypomniała program:

Ja z kolei pamiętam że w "Świecie według Kiepskich" z parodiowano trzecią edycje. Chodzi mi o ten odcinek gdzie Boczek prowadził Gorące Krzesła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Przeglądając komentarze pod materiałem związanym z Finałem BARu VIP znalazłem bardzo ciekawą historię otóż, Użytkowniczka YT która nie posiada żadnych filmów nijaka Karokat1326 twierdzi że ma całe cztery edycje BARu na płytach i nie chce się jej tego zgrywać ponieważ pliki są gigantyczne.
Czy ktoś z was może jej pomóc zgrywać Reality show BAR na płytach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...