Skocz do zawartości

Różnica kanałowa między Polsat Box a platformą Canal+


Cyfek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby oferowana była jakość 50 fps to pewnie bym się za dyszke na to skusił.

Szkoda, że Polsat nie ma podobnej usługi jak Canal OTT, bo bezpośrednio u siebie nie korzystam z usługi sat.

Tak czy inaczej abonenci platformy są na lepszej pozycji mając tą czy inna możliwość dostępu do tego w co jest najbardziej atrakcyjne w CP ( PSP, Polsat Sport).

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadna strona nie jest "górą" , to tak jakby porównywać operatorów komórkowych ;) wiele lat byłem w CP przeszedłem do PC+ myśląc właśnie że nie liczy się ilość tylko jakość, no i co? Okazało się że i tak oglądam to samo co w CP ;) CP powinien ogarnąć temat swojego sprzętu tu mam na myśli te nowe Evoboxy, praktycznie wszyscy na nie narzekają. Jak to poprawią to ofertę mają całkiem całkiem, tylko szkoda że już nie ma starej pakietyzacji.

PS. Możecie się śmiać ale brakuje mi Polsatu Rodziny i Polsatu Doku w ofercie PC+, u znajomych czasem zerknę na te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle kanałów z dokumentami + streaming, że średnio mi brakuje Polsat Doku.

Nie pamiętam dokładnie są tam jakieś autorskie programy na wyłączność, nie przerywanie  reklamami?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 21:41, czerstwy napisał:

Kolejny raz nawet nie wiesz co piszesz😅Albo nie masz tej usługi albo nie masz zielonego pojęcia o ofercie PC+.

Usługę mam- jest tu (o ile nie pomyliłem)128 kanałów w tym dostępu nie mam do:

Film Box x6, Adventure i History x2 - czyli odpada 9 kanałów.

Reszta wszystko działa w tym cała paczka C+ (nie ma 4K), Eleven, i Polsat Premium Sport.

Zrobiłem ten przegląd specjalnie dla ciebie bo jak wspomniałem rzadko z tego korzystam, ale nie żałuję bo choć dokładniej się przyjrzałem co w tym jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, polarnik29 napisał:

@viva-91_91

Canal+ dobierzesz bez priblemu do każdego pakietu włącznie ze Start za 25 zł. Jedyny haczyk to to, że jest zobowiązanie do końca umowy. 

Przykro mi ale obecnie online nie da się zamówić opcji dodatkowej do pakietu za 24,99złna 12 mieć.lub 19,99 za 24mies.HBO i reszta się da chyba zę telefonicznie lub salonie nie wiem.

Internetowej oferty mobilnej opłacalna jest Ipla i WP Pilot.Canal+ jeszcze pełnej oferty elastycznej bez umowy niema wygrywa tu tylko dawna TNKHD oraz NC+ na kartę z modułem i z dekoderem.Pleyer to jeszcze oferta średnia choć promocje nie co lepsze.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, viva-91_91 napisał:

Na ile kosztuje na 2 miesiące .W pakiecie start+ raczej nie weźmiesz  Canal+.Pakiecie optimum jest tylko pakiet ten kosztuje 49,99+ canal+ za 50zł.W promocji na święta to może trafisz i na black fraday canal+ za 25 ale tylko na 2 może 3miesiące.,a tak to spłacasz do 50zł.W średniej ofercie  opłacasz za 99,99.

Netii niestety też wychodzi drożej tak innych ofertach IPTV ,a tańszym pakiecie nie weźmiesz.Tylko Player TV ratuje z samą opcją za 50zł.Mówiąc o standardowej a nie promocyjnej cenie.

Nie kopromituj się lepiej 😅Ale tu tacy eksperci nie wiem ale swoje napiszę.@OlafS dopiero miałeś 100% juz nie masz 4K itp😅Dla mnie specjalnie nie muszisz nic robić bo ja w przeciwieństwie do ciebie znam ofertę czy to CP czy PC+ bo je posiadam.

 

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Moim zdaniem żadna strona nie jest "górą" , to tak jakby porównywać operatorów komórkowych ;) wiele lat byłem w CP przeszedłem do PC+ myśląc właśnie że nie liczy się ilość tylko jakość, no i co? Okazało się że i tak oglądam to samo co w CP ;) CP powinien ogarnąć temat swojego sprzętu tu mam na myśli te nowe Evoboxy, praktycznie wszyscy na nie narzekają. Jak to poprawią to ofertę mają całkiem całkiem, tylko szkoda że już nie ma starej pakietyzacji.

PS. Możecie się śmiać ale brakuje mi Polsatu Rodziny i Polsatu Doku w ofercie PC+, u znajomych czasem zerknę na te kanały.

Żadna strona nie jest górą?

Dla dzieci PC+ma MiniMini,TeleToON,Baby tv (kanały naprawdę wartościowe) w CP nic nie ma co by nie było w PC+. Filmowe Ale Kino,C+,C+Film,C+Family,C+Seriale,Novelas w CP Novela tv w koszmarnej jakości technicznej. Sport  C+Sport,C+sport2,Eleven4,FightKlub,Motowizja  CP Polsat Sport,Polsat sport Extra,Polsat Sport Fight,Polsat Sport News..Przyrodniczych czy Erotycznych nie chce mi się wymieniać bo tu przewaga zdecydowana PC+.Dokumentalne podobnie  w sportowych zapomniałem jeszcze o Sportklubie w PC+ i Polsat Games.No i warto dodać że PC+ zawsze jest otwarta na nowości kiedyś 3D teraz 4K czyli to czego nie było lub nie ma w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, czerstwy napisał:

No i warto dodać że PC+ zawsze jest otwarta na nowości kiedyś 3D teraz 4K czyli to czego nie było lub nie ma w CP.

I gdzie teraz jest to 3D w PC+? CP nigdy nie był tym zainteresowany, ale czy to oznacza, że źle na tym wyszedł?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie wina PC+ że 3D się nie przyjęło ale  jak abonenci oglądali np Real-Barcelona w 3D to co wtedy oglądałeś?Kolejny raz Kevina czy samych swoich?PC+ nie boi się nowości jak i dodawania nowych kanałów w przeciwieństwie do CP😉W CP nawet od kiedy istnieje a jest to już ponad 20 lat nawet nie miało własnego kanału filmowego z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D to zaczęło się od N-ki.później Canal+ testy z Astry,oraz TVP HD zaczęło puszczać wyjątkowo Euro 2012.3d nie przeszło ponieważ mało było reklamowane rozdawnictwo okularów to jedno,dwa dodając znacznie mniej treści 3d niż 4K ciekawi mnie jak lg-owych okularów wyglądało 3d.Polsat to on robi średnie kanały do tego można dodać kanały sportowe Polsat Play,TV4,Polsat Soku,kanały Viasatu.Polsat Games,Polsat News.Reszta kanałów to wielkie powtórki przydzielone z Polsatu,i TV4 na poszczególne kanały tematyczne lub ogólnikowe.Co do TVN,Discovery,canal+ są to marki znacznie lepsze i powtórek jest znajomych sport też taki sobie.Lecz Premium to Premium bez reklam kosztowniejsze,ciekawsze,lepszej jakości.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że słowo Polsat zostanie usunięte z ich nazw. Grupa Polsatu zamierza bowiem stworzyć własną platformę streamingową z TVN i Discovery. Szwedzkie dokumentalne Viasatu mogą stanowić konkurencję dla tych amerykańskich. Nie wiadomo zatem, czy znajdzie się dla nich miejsce w usłudze TVN, Polsatu i Discovery.

https://koniectv.pl/2020/11/12/viaplay-w-polsce-wystartuje-tez-kanal-viasat-sport/

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukimann napisał:

Niewykluczone, że słowo Polsat zostanie usunięte z ich nazw. Grupa Polsatu zamierza bowiem stworzyć własną platformę streamingową z TVN i Discovery. Szwedzkie dokumentalne Viasatu mogą stanowić konkurencję dla tych amerykańskich. Nie wiadomo zatem, czy znajdzie się dla nich miejsce w usłudze TVN, Polsatu i Discovery.

https://koniectv.pl/2020/11/12/viaplay-w-polsce-wystartuje-tez-kanal-viasat-sport/

 

Będzie konkurencja dla Eleven.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stan na 16.03.2021

 

Platforma CANAL+:

1.      Active Family

2.      Adventure HD

3.      Ale kino+ HD

4.      Baby.tv

5.      BIZNES24 HD

6.      Blue Hustler

7.      CANAL+ 1 HD

8.      CANAL+ 4K Ultra HD

9.      CANAL+ Dokument HD

10.   CANAL+ Family HD

11.   CANAL+ Film HD

12.   CANAL+ Premium HD

13.   CANAL+ Now HD

14.   CANAL+ Seriale HD

15.   CANAL+ Sport HD

16.   CANAL+ Sport2 HD

17.   Domo+ HD

18.   Dorcel TV HD

19.   Eleven Sports 4 HD

20.   FightKlub HD (trzyletnia wyłączność w Platformie CANAL+)

21.   Home TV

22.   Kuchnia+ HD

23.   Mezzo

24.   MiniMini+ HD

25.   Motowizja HD

26.   Museum 4K

27.   NASA TV HD (FTA) (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)

28.   NASA TV UHD (FTA) (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania, ale do odbioru wymagany dekoder 4K/Ultra HD, którego w ofercie brak)

29.   NOVELAS+ HD

30.   nSport+ HD

31.   Planete+ HD

32.   Playboy TV HD

33.   Puls2

34.   SportKlub HD (trzyletnia wyłączność w Platformie CANAL+)

35.   StudioMed TV HD

36.   teleTOON+ HD

37.   TVP Dokument HD

38.   Pakiet kanałów FRANCE (France 2 HD, France 3, France 4, France 5)

39.   Polskie kanały FTA: Nuta TV, Power TV, Gold TV, TBN Polska, Red Carpet TV HD (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)

 

Cyfrowy Polsat:

1.      Brazzers TV HD

2.      Novela TV

3.      Polsat Doku HD

4.      Polsat Games HD

5.      Polsat Rodzina HD

6.      Polsat Sport Extra HD

7.      Polsat Sport Fight HD

8.      Polsat Sport HD

9.      Polsat Sport News HD

10.   Vivid Touch

11.   Water Planet

12.   wPolsce.pl

WYPADA:

¨      Vivid Red HD (w ofercie Platformy CANAL+ od 16.03.2021)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Stan na 15.04.2021

 

Platforma CANAL+:

1.      Active Family

2.      Adventure HD

3.      Ale kino+ HD

4.      Baby.tv

5.      BIZNES24 HD

6.      Blue Hustler

7.      CANAL+ 1 HD

8.      CANAL+ 4K Ultra HD

9.      CANAL+ Dokument HD

10.   CANAL+ Domo HD NOWOŚĆ!

11.   CANAL+ Family HD

12.   CANAL+ Film HD

13.   CANAL+ Kuchnia HD NOWOŚĆ!

14.   CANAL+ Now HD

15.   CANAL+ Premium HD

16.   CANAL+ Seriale HD

17.   CANAL+ Sport HD

18.   CANAL+ Sport2 HD

19.   Dorcel TV HD

20.   Eleven Sports 4 HD

21.   FightKlub HD (trzyletnia wyłączność w Platformie CANAL+)

22.   Home TV

23.   Mezzo

24.   MiniMini+ HD

25.   Motowizja HD

26.   Museum 4K

27.   NASA TV HD (FTA) (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)

28.   NASA TV UHD (FTA) (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania, ale do odbioru wymagany dekoder 4K/Ultra HD, którego w ofercie brak)

29.   NOVELAS+ HD

30.   nSport+ HD

31.   Pakiet kanałów FRANCE (France 2 HD, France 3, France 4, France 5)

32.   Planete+ HD

33.   Playboy TV HD

34.   Polskie kanały FTA: Nuta TV, Power TV, Gold TV, TBN Polska, Red Carpet TV HD (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)

35.   SportKlub HD (trzyletnia wyłączność w Platformie CANAL+)

36.   StudioMed TV HD

37.   teleTOON+ HD

38.   TVP Dokument HD

WYPADA:

¨     Domo+ HD (zastąpiony przez CANAL+ Domo HD 15.04.2021)

¨     Kuchnia+ HD (zastąpiony przez CANAL+ Kuchnia HD 15.04.2021)

¨     Puls2 (w ofercie CP od 15.04.2021)

 

Cyfrowy Polsat:

1.      Brazzers TV HD

2.      Novela TV

3.      Polsat Doku HD

4.      Polsat Games HD

5.      Polsat Rodzina HD

6.      Polsat Sport Extra HD

7.      Polsat Sport Fight HD

8.      Polsat Sport HD

9.      Polsat Sport News HD

10.   Vivid Touch

11.   Water Planet

12.   wPolsce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Stan na 01.09.2021

 

Platforma CANAL+:

1.      Active Family

2.      Adventure HD

3.      Ale kino+ HD

4.      Baby.tv

5.      BIZNES24 HD

6.      Blue Hustler

7.      CANAL+ 1 HD

8.      CANAL+ 4K Ultra HD

9.      CANAL+ Dokument HD

10.   CANAL+ Domo HD

11.   CANAL+ Family HD

12.   CANAL+ Film HD

13.   CANAL+ Kuchnia HD

14.   CANAL+ Now HD

15.   CANAL+ Premium HD

16.   CANAL+ Seriale HD

17.   CANAL+ Sport HD

18.   CANAL+ Sport2 HD

19.   Dorcel TV HD

20.   Eleven Sports 4 HD

21.   FightKlub HD (trzyletnia wyłączność w Platformie CANAL+)

22.   Home TV

23.   Mezzo

24.   MiniMini+ HD

25.   Motowizja HD

26.   Museum 4K

27.   NOVELAS+ HD

28.   nSport+ HD

29.   Pakiet kanałów FRANCE (France 2 HD, France 3, France 4, France 5)

30.   Planete+ HD

31.   Playboy TV HD

32.   Polskie kanały FTA: Antena, Music Box Polska (NOWOŚĆ!) Nuta TV, Power TV, Gold TV, TBN Polska, Red Carpet TV HD (w CP poza oficjalną listą, z możliwością ręcznego wyszukania)

33.   SportKlub HD (trzyletnia wyłączność w Platformie CANAL+)

34.   StudioMed TV HD

35.   teleTOON+ HD

36.   TeenNick HD NOWOŚĆ!

37.   TVP Dokument HD

WYPADA:

¨      TVP 4K (koniec nadawania)

¨      NASA TV UHD (w ofercie Polsat Box od 01.09.2021)

¨      NASA TV HD (w ofercie Polsat Box dostępny w lepszej jakości niż HD, więc automatycznie wylatuje z listy)

 

Polsat Box:

1.      Brazzers TV HD

2.      Eleven Sports 1 4K NOWOŚĆ!

3.      Insight TV UHD NOWOŚĆ!

4.      Fashion TV UHD (FTA) NOWOŚĆ!

5.      Novela TV

6.      Polsat Doku HD

7.      Polsat Games HD

8.      Polsat Rodzina HD

9.      Polsat Sport Extra HD

10.   Polsat Sport Fight HD

11.   Polsat Sport HD

12.   Polsat Sport News HD

13.   Vivid Touch

14.   Water Planet

15.   wPolsce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.07.2014 o 12:33, bogdan425 napisał:

W Cyfrowym Polsacie obowiązuje jakaś dziwna polityka.(...) Celowo pomijam sztukę nadawania obrazu telewizyjnego w wysokiej rozdzielczości, bo to taka namiastka na obu platformach w porównaniu z tym, jaką zdecydowanie lepszą można ujrzeć na sąsiedniej satelicie.

Oto zasadnicza różnica.

Tylko szczegół ale warto pamiętać: satelita, podobnie jak poeta to jest "on" "ten" zatem "na sąsiednim satelicie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...