Skocz do zawartości

Music Box Ukraine


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość kingofsouth

 

3 godziny temu, SatExpert napisał:

Przydałaby się emisja z 13°E dla Ukraińców mieszkających i pracujących w Polsce. :D

Myślę, że we Wrocławiu oglądają ten kanał. :P

 

 

 

14 godzin temu, manieq01 napisał:

Stacja w wersji HD jest dostępna w WP Pilocie.

Kanał w jakości HD jest dostępny również w Vectrze.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niedawno zmienili oprawę graficzną, tym samym rezygnując z kolorowego logotypu na ekranie (a szkoda). Jak chcę włączyć sobie muzykę w "pudle", to wybieram ten kanał, bo przypomina mi starą niemiecką i późniejszą polską VIVĘ. Mam na myśli bardzo bogaty repertuar nowości, różne gatunki muzyki rozrywkowej i nawet niezłe rodzime teledyski.

Edytowane przez IZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Music Box UA dzisiaj od 14.00 Top 100 roku 2018. Rzeczywiście kanał muzycznie przypomina starą, dobrą, polską i niemiecką Vivę.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zgodnie z informacją przekazaną przez TK Chopin od 20 grudnia 2020 zmianie ulegnie nazwa kanału Music Box Ukraina na Music Box Polska, dzięki czemu stanie się on bardziej atrakcyjny dla polskiego widza.

Ciekawe czy wiąże się to z uruchomieniem polskich klipów na kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego ma nie zostać na Ukrainie. To co zrobią 20 grudnia 2020 roku to uruchomienie polskiej lokalnej wersji czyli Music Box Polska za Music Box Ukraina. Po prostu zakończą dystrybucję Music Box Ukraina w Polsce a w to miejsce wskoczy polska wersja z polskimi reklamami. Tutaj chodzi rynek reklamowy. Kurcze żeby wystartowali na satelicie HotBird w HD FTA i dołączyli do ofert PC+, Orange TV i CP. Na ten ostatni to małe szanse ale na te dwa pierwsze duże a wystarczy uruchomić przekaz z satelity HotBird. :-)

Kanał naprawdę jest świetny i tak bardzo przypomina mi naszą VIVA Polska. :-)

Edytowane przez pablo21
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
5 godzin temu, Poland napisał:

W sumie za to oba kanały mogłyby się wymieniać muzyką

Za to ja bym z wielką chęcią zobaczyła Music Box UA w formie nocnego pasma w Music Box Polska nadawanego np. od 23:00 do 6:00

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 12:40, pablo21 napisał:

Kanał zakończył dzisiaj oficjalnie dystrybucję w Polsce i w jego miejsce wskoczyła polska wersja kanału Music Box (Music Box Polska HD).

Mam takie marzenie :-) zobaczyć to z nawiasu na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...