Skocz do zawartości

Pasmo Ku Express-AM44


rysiuhelix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możemy tu obejrzeć kopie nowych transponderów z satelity ABS -2 -75E .

 

Express- AM 44

 

11152 H 17141 2/3 DVB-S2 8PSK

 

Spas

Nauka 2.0

TNT

Life News

Dom Kino

Moya planeta

Pyatnitca

Fight club

 

11184 H 17141 2/3 DVB-S2 8PSK

 

Muzyka

Vremja

Telecafe

Rus Roman

Rus Bestseller

Test01

Test02

Sarafan

11652 H 17141 2/3 DVB-S2 8PSK

Tatarstan noviy vek

History

REN

STS

Domashniy

TV-3

Zvezda

Mir

 

11684 H 17246 2/3 DVB-S2 8PSK T2-MI

 

Sygnał bardzo silny . Odbiór nawet na 80 cm antenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał na granicy odbioru? Chyba na antenie 60cm :) Ponury żart kol. @Pan Kracy.

U mnie sygnał/jakość z najsłabszego transpondera: 11152 H 17141 to 85/75 na antenie 100cm, która ostatnio ucierpiała przez wiatr i trzeba dokręcić ramie obrotnicy, co pewnie o jakieś 5-10% sygnał poprawi. A kanał zapisuje się jako ID: Pyatnitca

- 11184 H 17141 - 85/90 sygnał/jakość

- 11652 H 17141 - 81/100 sygnał/jakość

- 11684 H 17246 - 83/91 sygnał/jakość - obiór kanałów tylko z kartą obsługującą T2-MI

Skale sygnału z tunera Vitamin 5000HD z tłumikiem regulowanym FR 1FL

 

Wielbicieli MMA, boksu zainteresuje pewnie kanał Fight club(zwany też: Boytsovskiy Klub - http://www.bk-tv.ru/).

Oby tylko nie zechcieli przenieś kanałów do pasma C, którego Rosjanie użytkują na tej pozycji sat. Także z mocnym sygnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest Pjatnica! (nie "pyatnytsa"), ale sygnał bardzo słaby, praktycznie na granicy odbioru, więc nie ma szans na oglądanie :(

Faktycznie u mnie tp.11152 H 17141 też jest nie za mocny i na antenie 100 cm, która czasami służy mi do odbioru Badra 4

mam jakość syg do 50% wg.Ariva ale reszta tp.z Rosyjskimi kanałami jest rzeczywiście b.mocna ,a najmocniejszy jest 11652 H 17141.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Ten kanał na tej sat jest tylko w paśmie C, choć w mocnej wiązce i można go odebrać na mniejszych antenach, bez wkładki depolaryzacyjnej, ale oczywiście z konwerterem na pasmo C.

 

Aktualnie kanał Rossiya 2 jest FTA do odbioru na zwykłym konwerterze na pasmo Ku na pozycji 56E. Do tego jest jednak inny temat na forum. Można poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...