Skocz do zawartości

Muzo.TV


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wygląda na to, że lada moment stacja zmieni się w Polsat Music i zacznie grać pop

 

http://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/koniec-stacji-muzotv-bedzie-nowy-kanal-polsat-music/bsq22ms

Bardzo zła wiadomość - jestem zawiedziony... :cry:

 

Na szczęście na Hot Birdzie jest Radio Freccia TV HD, które oferuje większą ilość Rocka od Muzo.TV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli otrzymamy kolejny kanał z popową, miałką sieczką, gdzie będą promowane gwiazdki z USA i z Polski typu Sarsy, Rafały Brzozowskie, Sylwie Grzeszczak itp. Kiepska wiadomość, ale chociaż dobrze, że zostanie Muzo FM. Z polskich tv stacji muzycznych zostanie tylko jedna w miarę dobra stacja - Stars.TV, choć tam też częśto można trafić na horrory w postaci w/w gwiazdek muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Muzo TV, też leci ''popowa sieczka''. 

 

Jakoś nie zauważyłem, aby na Muzo TV leciały Rihanny, Seleny Gomez, Justiny Biebery, Davidy Guetty, Calviny Harrisy, Taylor Swifty itp., które można nazwać plastkową popową papką. Owszem, na Muzo TV leci pop, ale trochę bardziej ambitny.

Takie co wymieniłeś gram tylko w nocy bo muszę koncesję wyrobić ;)

 

Szkoda, że nie gracie polskich artystów przez duże A nagrywających dla Kayaxu czy Nextpop Label.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie powiedział,że np. Ellie Goulding, to ambitny pop. A propo Rihanny, to widziałem tam raz, jej piosenkę ''Stay''.

Najbardziej na Muzo TV, będzie mi brakować ''Muzo Live''

Dziwi mnie to,że stacje radiowe, które grają rock/alternatywę, potrafią się utrzymać, a już w TV,to już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie powiedział,że np. Ellie Goulding, to ambitny pop. A propo Rihanny, to widziałem tam raz, jej piosenkę ''Stay''.

Najbardziej na Muzo TV, będzie mi brakować ''Muzo Live''

Dziwi mnie to,że stacje radiowe, które grają rock/alternatywę, potrafią się utrzymać, a już w TV,to już nie.

 

Ellie Goulding nagrywała ambitniej na początku swojej kariery, kiedy to płyta "Lights"/"Bright Lights" (2010/2011) była w klimatach folk-pop z elementami elektroniki. Nie było to takie sztampowe i nachalnie promowane. Wszystko się popsuło, kiedy zaczęły się kolaboracje z Calvinem Harrisem. Poszła bardziej w mainstream i zaczęła nagrywać electropop ("Burn").

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, i zabiegany byłem wcześniej. Nie pomyślałem, że wspomną właśnie o radiu, a mi w tamtej chwili wystarczyło jedynie to, że właśnie kanał przejdzie rebranding.

 

A skoro radio zostaje, to tematu koniec ;)

 

Ellie Goulding nagrywała ambitniej na początku swojej kariery, kiedy to płyta "Lights"/"Bright Lights" (2010/2011) była w klimatach folk-pop z elementami elektroniki. Nie było to takie sztampowe i nachalnie promowane. Wszystko się popsuło, kiedy zaczęły się kolaboracje z Calvinem Harrisem. Poszła bardziej w mainstream i zaczęła nagrywać electropop ("Burn").

Bo Harris robi większość, jak nie wszystko, na jedno kopyto. Także dziwię się tym co go tak zachwalają i, że jaki to on jest świetny. Kilka utworów może i miał fajnych, ale tylko kilka. Są ciekawsi producenci muzyki w elektronice, house'ie, itd.

_____

 

Nie ma to jak wstawić jakieś amatorskie logo na poważnym portalu ;)

 

 

TTKKvFH.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...