Skocz do zawartości

Seriale "paradokumentalne" = paranienormalne


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie dość tego szamba jakie serwuje nam Polsat, TVN a teraz też TVP2 ? Mam na myśli seriale z aktorami amatorami. Czy ktoś w ogóle to ogląda? Czy wymienione telewizje nie mają czym zapchać czasu antenowego? Można przecież wyemitować w tym czasie program przyrodniczy lub porządny dokument, który przyciągną by widzów i czegoś nauczył. Te seriale paranienormale uczą jedynie nienawiści pokazując kiepsko zaaranżowane kłótnie rodzinne. Cały czas słychać pisk, wrzask, podniesione głosy. Oglądają to nasze dzieci. Zastanawiam się co z nich wyrośnie. Myślę, że to właśnie one podnoszą wyniki oglądalności (kiedy nie ma nas w domu) tych pseudo seriali. Ja mówię dość bylejakości w telewizji i przełączam na programy wartościowe.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w ogóle to ogląda? Czy wymienione telewizje nie mają czym zapchać czasu antenowego? Można przecież wyemitować w tym czasie program przyrodniczy lub porządny dokument, który przyciągną by widzów i czegoś nauczył.
Nadawcy nie interesuje fakt, iż dokument czegoś by nauczył. To jest walka o widza. Największe bzdety będą nadawane, jeśli będą zadowalać oglądalnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ''paradokumentów'' powiem tak: Jak coś nie ma w telewizji, to obejrzę, np. o 14:45 jeśli nic nie leci ciekawego w telewizji, to zerknę na ''Trudne sprawy''. Moja rodzina jest wielkim miłośnikiem tego typu programów, gdzie z największą przyjemnością oglądają m.in ''Dlaczego ja?'', ''Trudne sprawy'' czy ''Pamiętniki z wakacji''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie przepadam za tym, może nie nienawidzę, ale nie lubię. Czasem obejrzę, ale nigdy nie podchodzę do tego poważnie. Problemem tych seriali jest nie tyle ich niski poziom co ich ilość w telewizji. Niejako niszczy to te medium. Taki Polsat cały dzień emituje to samo z przerwami.(hah, nie mam na myśli reklam) Cóż, powstało to wszystko z tego że programy są dochodowe i się opłaca je emitować więc zasypują telewizję. Trochę to smutne. W sumie to stworzenie dla tych programów oddzielnego kanału (słyszałem że coś takiego ma zrobić Polsat, w sumie to czekałem aż ktoś wpadnie na taki pomysł :P ) może przynajmniej troche polepszyć sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...