Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo pani Pajączkowska celowo pisze o burkach czy worku pokutnym by zdyskredytować krytyków i sprowadzić dyskusję do absurdu stawiając fałszywą tezę, że jedyną alternatywą dla jej stroju jest właśnie worek pokutny. Dla mnie to również manipulacja, podobnież jak wpłatanie w dyskusję syna,  bo co ma do rzeczy w kontekście tej dyskusji to, że wykarmiła nimi go? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wuzel napisał:

A ja was nie rozumiem i tyle. Stacje mają wprowadzać do regulaminu ubiór ?

Tu nawet nie jest kwestia jakiegoś regulaminu, chociaż taka instytucja jak TVP powinna mieć ustalone, w jaki sposób prezenterzy powinni się ubierać przy pojawieniu się przed kamerą. Oczywiście też nie popadajmy w skrajności, nie chodzi o to, żeby na przykład w "Pytaniu na Śniadanie" się w garnitury wbijali, ale jednak po programie informacyjnym to ja powagi oczekuję, a nie tego, że pani Pajączkowska przez swój nadmiernie wyeksponowany dekolt chce uwydatniać to, czym syna wykarmiła (też się zgadzam, że to żaden argument, bo to oznacza, że w tym momencie każda kobieta może publicznie z gołymi cyckami latać, jeśli taką logikę przyjmiemy).
Powiedziałbym, że ta sprawa dotyka nie tylko dress-code, a po prostu pewnego wyczucia smaku i dobrego tonu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Onet" podaje że od ponad miesiąca i paru dni, po decyzji jaka zapadła na Nowogrodzkiej, ludzie Ziobry (inaczej, ci z Solidarnej Polski) nie są zapraszani do audycji publicystycznych w tej stacji. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ziobrysci-wycieci-z-tvp-info-decyzje-mial-podjac-kaczynski/gz8vxkf,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy między 2 a 3 w TVP info zadebiutowało wcześniej zapowiadane pasmo informacyjne dla widzów Ameryki Płn. Jak zapowiadano najpierw był 40 min serwis informacyjny, póżniej było pierwsze wydanie "Ameryka wybiera” nadane z kongresu Republikanów, a na koniec było "Fast News" czyli news in english. Pasmo prowadził duet Karolina Pajączkowska (ta od biustu) i Rafał Stańczyk.

PS: I tak trochę mnie poniosło żeby telewizję informacyjną w nocy oglądać, ale przynajmniej trafiłem na debiut tego pasma dla A Płn. na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2020 o 23:35, wislok napisał:

Bzdura. Dziś był chociażby Michał Woś, minister środowiska z tej partii w programie Kwadrans Polityczny. 

Nie ma takiego programu na antenie TVP INFO. Jest w TVP1. Nawet gdzieś się natknąłem na wypowiedź Wosia, gdzie stwierdził, że do TVP INFO rzeczywiście nie zapraszają, ale był ostatnio np. w "Kwadransie Politycznym" TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 A tu taki kwiatuszek dziennikarze odkryli

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/awaria-czajki-tvp-ilustruje-zanieczyszczenia-zdjeciem-z-2015-r/0epsl3x,79cfc278

Cytat

W czasie dyskusji z posłem Koalicji Obywatelskiej wyświetlono zdjęcie, przedstawiające rzekomo zanieczyszczenie ściekami z Czajki u zbiegu Narwi i Wisły. - Czy w tej sytuacji nie wypadałoby powiedzieć "sorry Winnetou"? - pytał Napieralskiego Adrian Klarenbach.

 

Fotografię wykonano w Nowym Dworze Mazowieckim, widać na niej ruiny charakterystycznego, XIX-wiecznego spichlerza. Jednak wykonano ją w 2015 r. Różnicę barw można zobaczyć także na wielu innych zdjęciach z różnych okresów. Widać ją na zdjęciach satelitarnych. Nie ma ona nic wspólnego ze zanieczyszczeniem wody ściekami. Za mętny kolor Wisły odpowiada mieszanka pyłów i iłów, które niesie rzeka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj program "W tyle Wizji" jest tymczasowo realizowany ze studia TVP Info (żadna nowość, bo 9.08 w czasie zamieszek na Białorusi program też leciał ze studia Info, bo redakcja Biełsatu okupowała studio WOT, nadając program specjalny), bo jak wiem z zaufanych źródeł, redakcja programu w najbliższych dniach, przeprowadzi się do zupełnie nowego studia.

 

Swoją drogą - także na początku września, ruszyli ze studiem reporterski z odnowionego Newsroomu, które można podziwiać między kolejnymi wydaniami "W tyle Wizji" i jak niektórzy pisali, studio nieco przypomina to, co jest na Wiertniczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Marsze dla Życia i Rodziny" czy "Narodowy Marsz Życia" też relacjonowali zawsze w szczątkowy sposób, jakieś materiały się pojawiały, czy pojedyncze wejścia na żywo, ale nie było szerokich relacji. Dlaczego mieliby teraz bardziej skrupulatnie relacjonować protesty drugiej strony? Natomiast media prywatne nie relacjonują marszy kobiet (i mężczyzn) pro-life, a mocno relacjonują marsze kobiet (i mężczyzn) pro-choice, co jest skrajnie nierzetelne.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym media prywatne mogą sobie wybierać tematy wg uznania bo są prywatne. Media publiczne są finansowane także przez tych którzy dziś protestują na ulicach więc mają przedstawiać każdą opcję po równo. Wciąż wyciągasz takie same [beep] argumenty. To juz sie nudne robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...