Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SatZnawca napisał:

wszystkie szkoły i przedszkola strajkują

Nie strajkują szkoły, tak samo, jak nie strajkują samochody, czy wieżowce. Strajkują nauczyciele i pracownicy oświaty, czyli ludzie.

 

Co do obiektywizmu tychże mediów, to sprawa jest tu raczej ewidentna. Aczkolwiek dla mnie to żadna nowość. Te same media kilka lat temu wychwalały np. grabież emerytur z OFE. Ja się przyzwyczaiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaorać to potrafi każdy, nawet [beep]. Z drugiej strony tylko [beep] nie widzi roli i misji mediów publicznych. Media trzeba zreformować i naprawić, poprzez odpowiednie zmiany w prawie. Do tego jednak trzeba:

 

  • chęci polityków, jednak Ci nie mają zamiaru tego robić i żadne ugrupowanie nie jest tu wyjątkiem
  • chęci pracowników, bo po prawdziwej reformie mediów publicznych wielu z nich wyleciałoby na bruk (bo np. nie mają odpowiednich kompetencji, zostali pozatrudniani po znajomości, bo jest przerost zatrudnienia)
  • szansy od widzów, którzy najlepsze co potrafią, to od razu ustawić się w kolejce do hejtowania jakichkolwiek zmian

Czyli reasumując - nic się nie zmieni. Dlatego ja doceniam to, co polityką nie jest - sport, teatr, dobry film i brak reklam w ich trakcie, dobry dokument, świetne programy dla dzieci, świetną redakcję katolicką, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była dziwna sytuacja w INFO. Po przemówieniach z okazji rocznicy tragedii smoleńskiej wrócili do Rachonia, który gościł Płużańskiego i Jana Pietrzaka . Zaczęli rozmowę, nale było słychać głośne : szczujnia i urwali Rachonia i puścili Serwis INFO i do Rachonia już nie wrócili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wydanie specjalne zostało brutalnie przerwane, w sumie EPG pokazywało,że od 22.00 ma być godzinny INFO Serwis,ale jak wiemy uroczystości się przedłużyły i dziwne,że wchodząc chyba 21:54 zaczęli rozmowę z nowymi gośćmi, nagle nie wiem czy to błąd techniczny,żebyło słychać te słowa , które wspomniałem ,ale Michał Rachoń dalej rozmawiał z gośćmi , przy czym po prostu przerwali nadali o 22.00 zgodnie z programem EPG INFO Serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to czemu jeszcze Das Erste nie zrezygnował z ''Das Wort zum Sonntag'', ZDF z ''Sonntags'' i Mszy Świętej o 9:30 a Rai Uno z Mszy Świętej o 11:00 i modlitwy Anioł Pański o 12:00? :P

 

Zarówno publiczne stacje telewizyjne, jak i radiowe, mają obowiązek pokazywać programy bądź wydarzenia związane z religią.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, SatExpert napisał:

Powinieneś zrozumieć, że wszystkie religie powinny zostać wykluczone z kanałów TV/Radiowych, których tematyka nie jest ściśle z nią związana. :P

Niby dlaczego? Bo Ty tak twierdzisz?  Zresztą sama ustawa o KRRIT nakłada na media publiczne respektowanie chrześcijańskiego systemu wartości . http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19930070034/O/D19930034.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...