Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Magdalena Ogórek została wczoraj zaatakowana przez demonstrantów pod siedzibą TVP. Nie wiem jak wy, ale jest to moim zdaniem skandaliczne i godne potępienia.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magdalena-ogorek-zaatakowana-przy-siedzibie-tvp-info-eskortowala-ja-policja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Frontowiec napisał:

Magdalena Ogórek została wczoraj zaatakowana przez demonstrantów pod siedzibą TVP. Nie wiem jak wy, ale jest to moim zdaniem skandaliczne i godne potępienia.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magdalena-ogorek-zaatakowana-przy-siedzibie-tvp-info-eskortowala-ja-policja

 

Też się z tobą zgodzę że to jest wydarzenie skandaliczne i godne potępienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wislok napisał:

Czekam się,ze jak tak dalej pójdzie to skończy się to jakimś morderstwem. 

Kolejnym - warto dodać.

Co się tak naprawdę dzieje z Rachoniem? Zniknął przed finałem WOŚP, zawiesili go do odwołania za tamte słynne plastusie? Czy jest inny powód jego nieobecności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Frontowiec napisał:

Magdalena Ogórek została wczoraj zaatakowana przez demonstrantów pod siedzibą TVP. Nie wiem jak wy, ale jest to moim zdaniem skandaliczne i godne potępienia.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magdalena-ogorek-zaatakowana-przy-siedzibie-tvp-info-eskortowala-ja-policja

Skandal! Mam nadzieję, że spotka ich za to kara... :(

2 godziny temu, wislok napisał:

Czekam się,ze jak tak dalej pójdzie to skończy się to jakimś morderstwem. 

Te kibolstwo polityczne wymknęło się już spod kontroli. Wkrótce dojdzie do tego, że raz w miesiącu jakiś zwolennik PO zakatrupi kogoś z PIS-u i na odwrót, zwolennik PIS-u zamorduje kogoś z PO... :(

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ezequiel93 napisał:

Kolejnym - warto dodać.

Co się tak naprawdę dzieje z Rachoniem? Zniknął przed finałem WOŚP, zawiesili go do odwołania za tamte słynne plastusie? Czy jest inny powód jego nieobecności?

Michał Rachoń jest zawieszony przez Telewizyjną Agencję Informacyjną po odcinku "Minęła  20"  ", w którym były plastusie dotyczące WOŚP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Frontowiec napisał:

Magdalena Ogórek została wczoraj zaatakowana przez demonstrantów pod siedzibą TVP. Nie wiem jak wy, ale jest to moim zdaniem skandaliczne i godne potępienia.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magdalena-ogorek-zaatakowana-przy-siedzibie-tvp-info-eskortowala-ja-policja

 

To już jest gruba przesada. Policja obecnie pieści się z tymi protestującymi. Za rządów poprzedników byłyby pała i gaz na taką dzicz i takiej reakcji policji oczekuję również teraz. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że w obecności policji można blokować ulicę, przejazd samochodu. A gdyby jechał tam pojazd uprzywilejowany?  Zero reakcji , zezwolenie na mowę nienawiści, blokowanie drogi, pewnie zakłócenie ciszy ( bo to było po 22?). Dodatkowo widzę, stawianie oporu, nie słuchanie poleceń policji ( chyba że nie było), a w zamian mamy przyglądanie się zaplanowanej akcji.  Czy kogoś zatrzymano? Czy policja tak powinna działać? Czekam na wyroki, bo ona nie jest kryminalistą bo tak ją atakować.

 

Na filmikach widzę dwóch prawdziwych mężczyzn atakujących kobietę. Ale beka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli to, że największa agresja spada na kobietę, gdyż to przecież nie pierwsze przykrości, jakich doznała Magdalena Ogórek. Obrali sobie najsłabszą za cel. Wstyd! A jeszcze gorsze, że część środowiska dziennikarskiego to usprawiedliwia, a wręcz między wierszami daje na to przyzwolenie. Nazwiska pominę, z pewnością każdy sobie znajdzie.

 

Zaraz - jak już o tym wspomnieliście - może dojść do czegoś znacznie gorszego. I to może spotkać zarówno pracownika TVP, jak i TVN. Wszystko przez wzajemne szczucie.

 

Na marginesie dodam, że dr Magdalena Ogórek jako publicysta ma prawo do własnego zdania w mediach.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie można uciec od tego,że protesty i ataki na dziennikarzy TVP trwają już od chyba dobrych dwóch tygodni i mają bezpośredni związek z przypisywaniem bezpodstawnie winy za to co się stało w Gdańsku TVP S.A.  Robili to konkretni dziennikarze i inni uczestnicy życia publicznego i oni dziś powinni mieć kaca moralnego i ich tweety dzisiejsze niczego nie zmienią.

Ważna informacja- wirtualnemedia_pl podają nieprawdziwe info 

Cytat

Magdalena Ogórek w sobotę wieczorem prowadziła w TVP Info „Minęła 20”, a także - jak co tydzień wspólnie z Jackiem Łęskim - „Studio Polska”. Po zakończeniu tego drugiego programu dziennikarka została zaatakowana przez grupę protestujących, kiedy wyszła z siedziby stacji przy placu Powstańców w centrum Warszawy i chciała odjechać zaparkowanym w pobliżu samochodem.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/magdalena-ogorek-zaatakowana-przy-siedzibie-tvp-info-eskortowala-ja-policja

Magdalena Ogórek została zaatakowana pomiędzy "Minęła 20" ,a "Studio Polska". , bo ten pierwszy jest nagrywany na pl. Powstanców,a drugi na Woronicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, krajes napisał:

 

To już jest gruba przesada. Policja obecnie pieści się z tymi protestującymi. Za rządów poprzedników byłyby pała i gaz na taką dzicz i takiej reakcji policji oczekuję również teraz. 

 

Też jestem tego zdania ale niestety tak można tylko we Francji. W Polsce to jest łamanie praw człowieka, dyktatura ,itd. Skarga od razu by poszła do UE. Od razu dodam, nie jestem zwolennikiem partii rządzącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecni propagandyści TVP sami doprowadzili do takiej sytuacji. Jak widzę oświadczenie prezesa TVP, który sam został prawomocnie skazany za kłamstwo, piszącego o TVP - ostoja prawdy, to krew człowieka zalewa. Pochodzę z Gdańska, widziałem to szczucie, napastliwe materiały na śp. Adamowicza.

Cytując klasyka zatem, nie popieram, ale rozumiem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atak na Magdalene Ogórek przez zwolenników KOD-u i Obywateli RP uważam za haniebny i godny potępienia. Minęły 3 tygodnie od zabójstwa Pawła Adamowicza, a nienawiść dalej jest czego efekty mieliśmy wczoraj wieczorem.

 

Zgodzę się z @wislokiem, że jeszcze chwila a któryś z dziennikarzy TVP zostanie zabity przez nienawiść - zwłaszcza, że TVP jest teraz bardzo wszędzie atakowana przez przeciwników.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...