Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ze sklepu WP pobierałeś tą opere? napisałem do nokii w tej sprawie bo też mam podobny problem z grą zainstalowaną na sd i potem nigdziej jej znaleźć nie moge. odp mi z Nokii że ta opera link z sklepu to nie przeglądarka i że na wp 8 nie ma jeszcze opery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera link to nie przeglądarka tylko apka umożliwiająca synchronizację danych(Np. zakładek). Ja wprowadziłem troszkę zamętu :oops: Myślałem że Opera jest na WP8 (nie sprawdzałem tego). Sorki :D Na WP 8 jest tylko jedna słuszna przeglądarka :lol2: Są oczywiście jakieś alternatywy ale ja nie korzystałem a opinie są różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie widzę potrzeby instalowania czegokolwiek innego w miejsce domyslnej przeglądarki. Jest na prawdę świetna. Na kompie również coraz częściej korzystam z IE, tylko z przyzwyczajenia korzystam z Chroma jeszcze.

 

Przede wszystkim nie wspieranie flasha. I irytuje mnie ciągle sposób ustawiania własnego dźwięku połączenia. Jest też trudność z instalowaniem aplikacji z poza sklepu. Niby jest taka opcja jednak nad wszystkim czuwa Microsoft :twisted: Ale ogólnie system jest więcej niż dobry. Coraz bardziej mi się podoba :jupi:

Flash to obecnie nie problem.... Andek też nie wspiera, iOS też nie ;)

Co do dźwięku połączenia - też mnie to irytuje i tylko to ;)

Instalowanie spoza sklepu.... czy to nie czasem tylko problem związany z pirackim oprogramowaniem?

Ja teraz czekam na nowy telefon z WP 8, trzeba odstawić w końcy ten wp 7.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z funkcją "Mowa", otóż działa ona tylko w języku angielskim. W ustawieniach mam do wyboru również język polski, ale nie mogę go wybrać, bo ten pakiet językowy tak jakby ciągle się pobierał, nigdy nie jest on dostępny bo bez przerwy trwa jego pobieranie.

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowanie spoza sklepu.... czy to nie czasem tylko problem związany z pirackim oprogramowaniem?

Ja teraz czekam na nowy telefon z WP 8, trzeba odstawić w końcy ten wp 7.8

oj tam oj tam od razu pirackie oprogramowanie po prostu chciałem przetestować pełną wersję gry :mrgreen::mrgreen:

A co flasha to andek niby nie wspiera ale można zainstalować i śmiga 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,serdecznie,potrzebuje pomocy ,bardzo proszę o pomoc,a wiec tak  mam Lumie 520i po ostatnim resecie mam bardzo wkurzajacy problem,gdy przychodzi mi sms  narrator pyta czy ma go przeczytać czy zignorować.  Powiedzcie mi jak to wyłączyć bo nie daje rady. Wyczytalem ze trzeba przytrzymać zwiększenie głosnosci a nast. Start ale u mnie to nie działa. Chyba ze robie cos nie tak. Błagam pomóżcie. Dzieki i pozdrowiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...