Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat SatExpert to nie jest jeden z wielu nastolatków i nołnejmów a jego info jednak się zdarzało że sprawdzały, ja tam mu trochę wierzę, jeżeli MP&Silva zgarnęłoby Polskę to chyba wiadomo gdzie prawa polecą...

A ja akurat temu Panu nie wierzę, bo już kilka razy udawał, że coś wie a potem było inaczej.

Teksty typu: "to, albo to" może sobie pisać każdy... I oczywiście potem asekuracja: "może się zmienić" To ma być poważne???

Będzie oficjalna informacja, to uwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do IO i sublicencji dla TVP, co sądzicie o takim ruchu Eurosportu? Ja mimo, że wiem, że tak musieli zrobić nie jestem zadowolony. Dobrze tylko, że jest możliwość wyboru pomiędzy Eurosportem, a TVP. A mógłby mi ktoś przypomnieć, jak to było z letnimi IO w 2016, że na Polskę wyłączne i pełne prawa miała TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do IO 2014 i 2016 sprzedawala agencja, dlatego Eurosport byl na straconej pozycji, bo jeszcze nalezal do TF1, a teraz Discovery postanowilo zaszarzowac, ze samo kupi cale prawa od 2018 do 2024.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak w sumie to strzelili sobie trochę w stopę sprzedając sublicencję na IO dla TVP. Oby tylko na tym nie stracili.

A skoro wątek dotyczy również komentatorów to informuję tych, co może jeszcze nie wiedzą, że Pan Marek Rudziński wrócił do Eurosportu i komentuje skoki narciarskie w duecie z Panem Igorem Błachutem co moim zdaniem jest super sprawą, bo ja osobiście niezbyt przepadałem za Panem Kubą Pieczatowskim. Swoją drogą ciekawe czy też nadal będzie komentował czy odda pałeczkę Panu Rudzińskiemu i mistrzowskiemu duetowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala PLMMA 72 ma być transmitowana w TV Puls

http://mmania.pl/aktualnosci/gala-plmma-72-ma-byc-transmitowana-w-tv-puls-15019

 

 

Oficjalna info PLMMA  W TV PULS

oto plakat http://mmania.pl/aktualnosci/plmma-72-w-lomiankach-oficjalny-plakat-nr-1-promujacy-gale-15020

Edytowane przez Siarapoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość marmac1989

Eleven pozyskał prawa do Bundesligi i 2. Bundesligi na 4 lata począwszy od sezonu 2017/2018, czyli do końca sezonu 2020/2021 (włącznie).

Prawa bez wyłączności na sobotni mecz o 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cage Warriors Fighting Championship na wyłączność w ELEVEN SPORTS

Więc kolejne prawa w Eleven tym razem dla fanów sztuk walki. Pięknie się nam ten Eleven rozrasta.

https://media2.pl/media/139461-Cage-Warriors-Fighting-Championship-na-wylacznosc-w-ELEVEN-SPORTS.html

I ucztę zaczynamy już w ten weekend. To będzie maraton ze MMA. Jeszcze jak dodać, że Polsat pozyskał kolejną organizację MMA do swoich praw to już w ogóle zawrót głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...