Skocz do zawartości

Bulionerzy


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

''Bulionerzy'' był to serial komediowy, emitowany na antenie TVP1 w latach 2004-2007. Głównymi bohaterami serialu była rodzina Nowików, którzy wygrywają w konkursie zorganizowanym przez firmę robiącej kostki rosołowe - apartament w centrum Warszawy. Serial był wg. mnie świetnie zrobiony, gdzie także wystąpili znani polscy aktorzy. Uwielbiałem różne sceny m.in rozmowy Piotra Nowika i jego przyjaciela (grał go Maciej Damięcki) w autobusie (gdzie oboje pracowali jako kontrolerzy komunikacji miejskiej), czy sceny ze zwariowanym synem Nowików, który ciągle mówił ''Kurde faja''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

''Bulionerzy'' był to serial komediowy, emitowany na antenie TVP1 w latach 2004-2007. Głównymi bohaterami serialu była rodzina Nowików, którzy wygrywają w konkursie zorganizowanym przez firmę robiącej kostki rosołowe - apartament w centrum Warszawy. Serial był wg. mnie świetnie zrobiony, gdzie także wystąpili znani polscy aktorzy. Uwielbiałem różne sceny m.in rozmowy Piotra Nowika i jego przyjaciela (grał go Maciej Damięcki) w autobusie (gdzie oboje pracowali jako kontrolerzy komunikacji miejskiej), czy sceny ze zwariowanym synem Nowików, który ciągle mówił ''Kurde faja''.

W serialu debiutowała między innymi Katarzyna Andukowicz którą to teraz kojarzymy z prowadzenia bodajże rok lub dwa lata temu "Superdzieciaka" czy też obecnie z roli Beatki w Pierwszej Miłości. Co ciekawe rolę Piotra Nowika grał też Piotr tyle że Skarga a rolę pani Nowikowej miała Lucyna Malec. Rolę sąsiadów grali zaś między innymi Przemysław Sadowski, Robert Rozums czy Katarzyna Skrzynecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andukowicz, zdaje się, gra także w Rezydencji. Za to Michał Filipiak, który grał jej siostrę (słynne hasło "kurde faja") jest już przed 40 i nawet nie wiedziałem, że ma żonę Kasię Cynkę, tak od oficerów. Rodzina aktorów. :)

Edytowane przez Barti
Zbędne nadużywanie klawisza spacji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...