Skocz do zawartości

Cesja umowy w platformie CANAL+


Heban
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Zgodnie z art. II pkt 5 ust. X Regulaminu forum, zabronione jest publikowanie na nim treści o charakterze ogłoszeniowym bez zgody Administracji lub Moderacji forum.

Powyższa zasada tyczy się również niniejszego wątku.

Umieszczanie w niniejszym wątku ogłoszeń oferty cesji umowy z Platformą CANAL+ jest bezwzględnie ZABRONIONE :!:

Wszelkie posty zawierające treści powyższego rodzaju będą bezwzględnie trafiały do Kosza, a ich autorzy będą karani Ostrzeżeniem!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych, którzy już się z tym zagadnieniem spotkali. Chcę dokonać cesji umowy z ojca na siebie. Jak to wygląda w praktyce? Czy zachowam wszystkie z trudem wynegocjowane przeze mnie promocje i czy przy przedłużeniu będą mnie traktować jak "starego" abonenta? Bo dochodzą mnie rożne opinie i sam nie wiem czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibo czy Cie dobrze rozumiem? Jeśli dokonam cesji w połowie trwania umowy to ceny mi wzrosną do tych bez promocji? Czyli w moim przypadku będę płacił:

 

pakiet

Universe+79zł

 

opcje dodatkowe:

CANAL+ Platinum OP70zł

Najem ultraBOX+20z

W sumie 169 zł zamiast 49 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W procesie cesji, rozwiązywana jest stara umowa (za porozumieniem stron) i zawierana jest nowa. Promocja aktywowana na nowej umowie, powinna być maksymalnie zbliżona do tej aktywnej na umowie starej. Po skorzystaniu z cesji osoba nabywająca prawa do umowy będzie musiała wybrać ofertę spośród tych, dostępnych dla nowych Klientów.

 

Ja rozumiem to tak, że nie ceny standardowe cennikowe, ale aktualne promocje cenowe ze strony NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no co wy, to nie jest tak jak w cyfrze+? nie jedną umowę zrobiłem cesje, robisz tylko cesje przepisania całkowitych praw do umowy, warunki powinno zostać takie same, jakim prawem mają ci zmienić? na jakiej podstawie że co że jakaś osoba nie chce umowy a chce ci dać prawa do niej, do tej pory w cyfrze+ jeśli robiłem cesje warunki zniżek, promocji, czas trwania umowy pozostawiano, zmieniał się tylko właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Odpowiedź mailowa z nc+:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że z chwilą cesji Umowy na osobę trzecią, wszystkie warunki kontraktu zostają zachowane.

 

Nie zmienia się również długość czasu oznaczonego, na który jest zawarta Umowa.

 

Jeśli chce Pan skorzystać z procedury cesji, uprzejmie proszę o informację zwrotną.

 

Wówczas na Pana adres do korespondencji zostaną wysłane stosowne dokumenty.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

zzzzzzzzzzzz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej.

platforma nc+

 

Internetowe Centrum Abonenta

 

ica.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak to dokładnie załatwić? Czy obie strony muszą się stawić w u przedstawiciela czy można to przez BOK załatwić? Planuję cesję Universe+6c+ ,HBO,camaleon,Pace. 79zł, jak wyłącze HBO to będzie 59zł. Mam umowę do 30 września.

-----

Bylem w punkcie nc. Wyglada to tak: dzwonimy do BOK, przesylaja formularz, wypelniamy swoje dane, dane osoby na ktora robimy cesje i odsylamy z podpisami do NC+. Umowa i okres zobowiazania pozostaje bez zmian! Nie dopytalem tylko czy dekoder zdaje i nc + go odsyla czy ja wysylam osobie na ktora przeszla umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie takie chce zrobić cesje na inną osobę i ta osoba ma zadłużenie i zawieszaną umowę w nc+ na systemie dawniej n czyli mam nr umowy i abonament taki jak był używany w telewizji n i tak ta umowa co będzie przepisana na tą osobę to jest nr abonament z cyfry+ bo umowa była podpisana z nc+ 1,04,2014r i mam pytanie czy można umowę przepisać na tak osobę czy nie da się rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcę dokonać cesji umowy na inną osobę. Posiadam umowę do końca kwietnia 2015r. z pakietem Universe+ za 49 zł/m-c (dekoder ADB z dyskiem 500GB).

Zadzwoniłem do BOA nc+ zapytać o procedurę cesji. Po podaniu numeru umowy pierwsza konsultantka przyznała, że nie wie jak to się robi i przełączyła do innego konsultanta.

Otrzymałem informację, że JA muszę najpierw PRZEDŁUŻYĆ OBECNĄ UMOWĘ i "przy okazji" dokonać cesji. Na moje pytanie dlaczego ja mam przedłużać umowę (która jest do kwietnia 2015) a nie nowa osoba konsultant powiedział, że tak musi być. Zapytałem, czy można dokonać tych wszystkich formalności w punkcie nc+ - uzyskałem odpowiedź że bez problemu w każdym punkcie. Według mnie moja aktualna umowa powinna zostać rozwiązana za porozumieniem stron a nowa osoba powinna dostać ten sam pakiet programów w tej samej cenie jak ja dotychczas. Czy dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiał ktoś cesję umowy w punkcie nc+?

Według konsultanta nie stanowi to problemu.

 

Dostałem następującą informację na e-mail:

 

Witam,

 

informuję, że w przypadku cesji umowy po uzupełnieniu wszelkich formalności osoba która nabywa prawa Abonenta dokonuje wyboru jednej z obecnie dostępnych promocji na dany okres czasu. Nie ma możliwości aby warunki Pana obecnej oferty pozostały wraz z zobowiązaniem u osoby na którą zostanie dokonana cesja. Jeżeli chce Pan dokonać przepisania umowy na inna osobę, proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta czynnym 24 godziny na dobę.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

J---- T----.

Specjalista ds. Komunikacji Elektronicznej platforma nc+ Internetowe Centrum Abonenta

ica.ncplus.pl

 

Co to ma wspólnego z cesją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...