Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak i wyniki będą tak wyglądać :

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - STARS.TV

2) Najlepszy kanał informacyjny - STARS.TV

3) Najlepszy kanał filmowy - STARS.TV

4) Najlepszy kanał sportowy - STARS.TV

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - STARS.TV

6) Najlepszy kanał dziecięcy - STARS.TV

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV

8) Najlepszy kanał zagraniczny - STARS.TV

9) Najlepszy kanał HD - STARS.TV HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - STARS.TV

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - STARS.TV

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - POLO TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - STARS.TV

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - POLO TV

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - STARS.TV

 

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny

TVN - 26, Polsat - 20, TVP 1 - 12, TV Puls - 8, TVP 2 - 2, TVP Regionalna - 1, TVN 7 - 1, 2 osoby wstrzymały się od głosu.

 

2) Najlepszy kanał informacyjny

TVN 24 - 35, Polsat News - 21, TVP Info - 10, TV Republika - 4, 2 osoby wstrzymały się od głosu.

 

3) Najlepszy kanał filmowy

CANAL+ - 28, HBO - 13, Kino Polska - 7, Ale Kino+ - 4, MGM HD - 3, Polsat Film - 3, CANAL+ Film - 2, Comedy Central - 1, FOX - 1, Tele 5 - 1, Cinemax - 1, AXN - 1, TVP Kultura - 1, 13 Ulica - 1, CANAL+ Family - 1, 3 osoby wstrzymały się od głosu.

 

4) Najlepszy kanał sportowy

CANAL+ Sport - 27, Eurosport - 23, Polsat Sport - 8, Orange Sport - 5, nSport - 3, Polsat Sport News - 1, 1 głos nieważny, 4 osoby wstrzymały się od głosu.

 

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy

National Geographic Channel - 29, Planete+ - 15, Discovery Channel - 10, Nat Geo Wild - 4, Discovery Science - 3, Animal Planet - 3, BBC Knowledge - 2, Discovery Historia - 2, TVP Historia - 1, Viasat Nature - 1, 2 osoby wstrzymały się od głosu.

 

6) Najlepszy kanał dziecięcy

Nickelodeon - 24, Boomerang - 17, Minimini+ - 14, BBC cBeebies - 2, Da Vinci Learning - 2, Disney Channel - 2, Cartoon Network - 1, Disney XD - 1, teleTOON+ - 1, Disney Junior - 1, 7 osób wstrzymało się od głosu.

 

7) Najlepszy kanał muzyczny

STARS.TV - 38, Eska TV - 9, Kino Polska Muzyka - 5, Trace Urban - 4, RBL.TV - 4, MTV Live HD - 3, Polo TV - 2, 4fun.tv - 2, Power TV - 1, Next Music+ - 1, TV Disco - 1, 2 głosy nieważne.

 

8) Najlepszy kanał zagraniczny

RTL - 8, ProSieben - 6, E4me TV - 5, CT Sport - 4, MTV Rocks - 3, Euronews - 2, Sat.1 - 2, ZDF - 2, Das Erste HD - 2, Trace Urban - 2, Sport 1 - 2, BBC World News - 2, Luxe TV HD - 2, Super Tennis TV - 1, BVN TV - 1, France 24 - 1, Dorcel TV - 1, MSNBC - 1, Sky News - 1, MTV Live HD - 1, Kerrang! - 1, Mezzo - 1, CNN - 1, Mooz Dance HD - 1, M6 Music HD - 1, Eurotic TV - 1, GSP TV - 1, Rossija 24 - 1, Fashion TV - 1, Italia 1 - 1, FOX - 1, Deluxe Music - 1, MTV Dance - 1, zdf_neo - 1, 1 głos nieważny, 8 osób wstrzymało się od głosu.

 

9) Najlepszy kanał HD

CANAL+ Sport HD - 15, BBC HD - 10, TVP HD - 6, Eurosport HD - 6, TVN HD - 5, CANAL+ HD - 4, HBO HD - 2, Nickelodeon HD - 2, MTV Live HD - 2, Nat Geo Wild HD - 1, TVN Turbo HD - 1, TVS HD - 1, Discovery Channel HD - 1, Eurosport 2 HD - 1, TVR HD - 1, National Geographic Channel HD - 1, Polsat Sport HD - 1, nSport HD - 1, CANAL+ Family HD - 1, Universal Channel HD - 1, AXN Spin HD - 1, Travel Channel HD - 1, 7 osób wstrzymało się od głosu.

 

10) Najlepsza paczka kanałów premium

CANAL+ - 51, HBO - 11, 10 osób wstrzymało się od głosu.

 

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce

TVP Rozrywka - 10, CANAL+ Family - 10, TVP Regionalna - 5, Discovery Turbo Xtra - 5, Discovery Channel HD - 4, Power TV - 3, TV Republika - 3, Polsat Romans - 1, Polsat Biznes - 1, Lech TV - 1, Universal Channel HD - 1, 8 głosów nieważnych, 20 osób wstrzymało się od głosu.

 

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce

Hallo TV - 18, TV Republika - 15, Polsat Romans - 13, Discovery Turbo Xtra - 9, TVP Rozrywka - 5, Power TV - 4, Family Sport - 1, TVP Regionalna - 1, Novela TV - 1, 2 głosy nieważne, 3 osoby wstrzymały się od głosu.

 

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki

Kino Polska Muzyka - 19, Stars TV - 8, Trace Urban - 4, nSport - 3, Sportklub - 2, Polsat Romans - 2, MGM HD - 2, Planete+ - 2, CANAL+ Family - 2, 13 Ulica - 1, Boomerang - 1, CNN - 1, Polsat Play - 1, FOX HD - 1, Polsat 2 - 1, Domo+ - 1, TVN 24 HD - 1, 22 osoby wstrzymały się od głosu.

 

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki

TV Republika - 14, Polsat Romans - 13, Romance TV HD - 6, Discovery Turbo Xtra - 5, TVP Rozrywka - 4, Kino Polska Muzyka - 2, Fightklub HD - 2, Puls 2 - 1, LOVE - 1, ATM Rozrywka - 1, Extreme Sports Channel - 1, TCM - 1, CBS Drama - 1, TVP Regionalna - 1, Ginx HD - 1, Sportklub - 1, Novela TV - 1, iTV - 1, 2 głosy nieważne, 12 osób wstrzymało się od głosu.

 

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce

FOX Sport HD - 6, Sportklub - 5, TV Republika - 4, MTV Dance - 3, Puls 2 - 3, Showtime - 2, nSport - 2, Next Music+ HD - 2, Universal Channel HD - 2, VH1 Classic - 2, Travel Channel HD - 2, TVN 24 HD - 2, Horror Channel - 2, Mezzo - 2, Viasat History/Nature HD - 1, ATM Rozrywka - 1, Superstacja - 1, AXN Spin HD - 1, Orange Sport HD - 1, Djazz TV - 1, MTV Europe - 1, Viasat History - 1, Scuzz - 1, BBC Knowledge HD - 1, MGM HD - 1, Comedy Central HD - 1, Water Planet HD - 1, Vintage.tv - 1, Ale Kino+ - 1, 5 głosów nieważnych, 13 osób wstrzymało się od głosu.

 

 

W plebiscycie udział wzięło aż 72 osoby. Jest to rekordowa liczba osób biorących udział w zabawie odkąd ją prowadzę. Dziękuję wszystkim za oddane głosy i zapraszam do komentowania wyników.

 

PS: Panowie wyżej, następną edycję wy liczycie i zobaczymy czy tak następnego dnia wrzucicie wyniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już oficjalnie to ja powiem tak: na serio ogromnie mi miło, ten wynik to wielki pozytywny kopniak w tyłek odsyłający do dalszego rozwoju i działań. Rok temu to mogło być na wyrost, ale dziś to już dla mnie zobowiązanie! DZIĘKI, mam nadzieję że za rok będziecie myśleli podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także gratuluje Starsowi TV wygranej z kategorii i jednocześnie mam pytanie do organizatora a mianowicie dlaczego nie uznał mojego głosu łącznego dla paczki kanałów telewizyjnych RTV Slovenija z Słowenii? Jako argument za tym głosem podam fakt że te stacje pokazują całą Eurowizję a potem też jej powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...