Skocz do zawartości

Najgłupsze teledyski


BizzareX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jaki jest wasz top najgorszych teledysków.Odnośnie filmów to wiadomo jest tego sporo natomiast w przypadku klipów też zdarzają się perełki.Moim absolutnym faworytem jest jeden z teledysków Akona w w którym Akon rapuje a w tle gra gostek na fortepianie a za jego plecami widzimy białe Lamborghini z podniesionymi drzwiami :lol2:8):lol::]:smile: Zastanawiam się co to za [beep]ne połączenia :?:.Rozumiem że laska w bikini oparta o takie auto ale gostek we fraku :P:lol::wink::crazy::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Sentence: Potwierdzam. Bałkanikę jeszcze jakoś można odsłuchać, ale My Słowianie (co to jest?) ? W każdym razie, ja nienawidzę utworów Bednarka, i popowych utworów. Ale niektóre utwory popowe są nawet, nawet! Na co dzień słucham rocka i metalu. :P

PS. To tylko moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe są stare teledyski zespołów disco polo :jupi: Jeden gostek coś jęczy :szukaj: a obok drugi udaje że wali w klawisze w organach a kolejny ma jakieś organy na pasku zawieszone jak listonosz torbę i tak samo jak niewidomy maca palcami klawiaturę a wszyscy na głowach mają gustowne "szopy" :curious::]:smile::wink:
Nieźle to ująłeś :D A teraz lepiej nie jest z polskim disco-dance'm.

 

"A ja mam wolną chatę zapraszam małolatę

Nie powiem nic nikomu ze siedzi u mnie w domu

Rodzice wyjechali kilka stóweczek mi dali

Obracam małolatę bo mam dziś wolną chatę [...]

Ta lala czuje bicior i zrobię z tego hicior

Bo ja się tu gotuje gdy ona manewruje

Otwieram świeże piwo a jej się głowa kiwo

Że ona nie pijąca bo boi się znów ojca

I nie wiem co się stało ze jej się pić zachciało

Ma na imię Aga rozbiera się do naga"

 

Żałosne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie twórczość Disco Polo to kopalnia prawdziwych "perełek" :locked: ,weżmy naprzykład teledysk Top One "Olek".Klip ten chyba pobił wszelkie granice żenady, :/:x:evil: powinni całować w nim jeszcze Olka po butach :?:censored: Ostatnio zaintrygował mnie natomiast fragment z klipu zespołu o nazwie Camasutra w którym "piosenkarka" :lol2: śpiewa cytuję:" ...kocham cię tak jak powietrze ptak" :brawo::jupi::jupi: Nieziemsko odkrywcze sformułowanie,przyznam zwaliło mnie z nóg :oops: Taką inwencją twórczą to by się wykazał średnio rozgrnięty dziesięciolatek :crazy::szukaj::!::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kawałek Siegieńczuka to [beep]izm do kwadratu :twisted::evil: ale pojawiła się konkurencja, :idea::crazy: która zmiata wszystkich rywali :censored: a mianowicie mam tu na myśli Nataszę Urbańską i jej dzieło "Rolowanie" :idea::!: .Dwie minuty oglądania i miałem wrażenie że rozwala mi czaszkę :crazy::locked::locked: z tego pisku i kwiku Nataszy a teledysk dopełnia żenadę.Kobieta po sukcesach w filmach :roll::wink::twisted::lol2: zabrała się za muzykowanie i to chyba też nie byl najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence: chyba żartujesz z tym "Happy" ... teledysk niczym specjalnym się nie wyróżnia i absolutnie nie zasługuje na miano najgłupszego. kawałek pozytywny, energetyczny, tekst w porządku - bądź obiektywny. z tego co pamiętam to znasz się trochę na disco-polo i myślę, że pierwszy lepszy teledysk z tego gatunku będzie "najgłupszy"... a tekst to już na pewno.

 

kojarzycie K2 - "der berg ruft" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...