Skocz do zawartości

Blue Hustler


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Orbita - dzięki, wciąż czekam na linii z konsultantem, który twierdzi, że wszystko jest OK. Poszedł oglądać i ponoć ma wszystko.

 

@czerstwy - ja zajmuję linię. :wink:

 

Jak skończę dam znać. Czekaj i dzwoń.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam już 15 minut na połączenie z konsultantem standardy jak na platformę premium przystało.Edit ponad 20 minut na połączenie kanał nie działa od kilku dni wczoraj zgłaszłem reklamację dodatkowo zgłaszałem wczoraj sprawę na czacie.Dziś niby dowiedzieli się o problemie o 1 w nocy.Wcześniej nic nie wiedzieli.To tyklo pokazuje jak działa prlatforma Premium i jej konsultanci.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę po złożeniu reklamacji zaczął działać. Ciekawe, czy za te kilka dni co nie działał uznają reklamację. Ciekawe czy czasami nie odpiszą że reklamacja nie uznana bo kanał teraz działa.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież reklamacja nie jest za "tu i teraz", tylko za "to co było".

 

Ale poczekajmy co będzie dziś. Już raz przecież tak było - nie działał przez trzy dni (noce) i przez dwa tak, tylko po to, żeby przez następne dwa znowu można było oglądać tylko planszę (ładniejszą niż poprzednia, ale jednak planszę :wink: ).

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Działa. Niedawno przełączyłem i trafiłem na panią z bardzo nienaturalnym biustem. ;)

Tak na marginesie, jakość tego kanału jest starszna. Przydało by się HD.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, @A&G, kanał działa. :D

 

https://s25.postimg.org/3qkv634a7/image.jpg

Sprawdzałem przed Twoim postem jakieś 10 minut lub trochę więcej i nie działał.

 

Chwilę po złożeniu reklamacji zaczął działać. Ciekawe, czy za te kilka dni co nie działał uznają reklamację. Ciekawe czy czasami nie odpiszą że reklamacja nie uznana bo kanał teraz działa.

Łaski nie robią że uznają.Tu nie było kanłu który masz gwarantowany jak coś to mam jakieś zdjęcia z datami 2-3.

 

Przecież reklamacja nie jest za "tu i teraz", tylko za "to co było".

 

Ale poczekajmy co będzie dziś. Już raz przecież tak było - nie działał przez trzy dni (noce) i przez dwa tak, tylko po to, żeby przez następne dwa znowu można było oglądać tylko planszę (ładniejszą niż poprzednia, ale jednak planszę :wink: ).

Z datą konkretna masz tą inną planszę?

 

Blue Hustler na tę chwilę działa.

Chyba po awarii bo działa i obecnie.Ja z racji że ostatnio jestem z nimi na wojennej ścieżce jako zadośćuczynienie zażądałem 6 miesięcy za free abonamentu :lol2:  :lol2: Ale nie widzę tego inaczej jak MMP miesiąc za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadośćuczynienie (propozycje) wygląda tak -  kanał XXL do końca marca za free (o ile jest to technicznie możliwe - karta Cameleon) lub końcówka z abonamentu, tj. 9,90 do końca roku rabat.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXL nie realne ta opcja nie jest sprzedawana w NC+.Mojej reklamacji nie ma w systemie a poprzednai zaginęła.Ta platforma do dnonapisali mi jak powinna wyglądać reklamacja przy odpowiedzi na inną według regulaminu a sami odpisali niezgodnie z nim :lol2: Łamią regulaminy czy wprowadzaja w błąd a miłem takich kilka to tylko przepraszamy i cześć.Nie nastawiać się na wiele.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Mojej reklamacji nie ma w systemie a poprzednai zaginęła.

Dziwisz sie? Ja nie. Ty jesteś napewno na czarnej liście. ;)

Tam już tyle naskładałeś reklamacji.

Tak na marginesie też złożyłem reklamacje i grzecznie czekam.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co to ma wspólnego?Jak ktoś ma wiele reklamacji to giną następne?Akurat znam trochę regulamin jaki i oferty i skoro cztery odpowiedzi w ciągu roku jest niezgodnie z regulaminem to mam siedzieć cicho.Z racji że są coraz bardziej bezczelni reklamuję od ok miesiąca dwóch wszystko co jest niezgodnę z regulaminem lub każde kłamstwo konsula.I tak to jest prawdopodobnie ostatnia umowa z tym pseudo operatorem.Reklamacji z powodu Blue Hustler też nie odpuszczę najwyżej będzie Rzecznik Praw i Konsumenta to wyjaśniał .Z resztą nie pierwszy raz i moze nie ostatni.Najgorszy operatora z jakim miałem do czynienia jeśli chodzi o obsługę nie licząc Orange.Edit a w konkurencji przez 12 lat nie było żadnej.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...