Skocz do zawartości

Pomoc na temat IPTV


KoJaK1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Spokojnie nie przestraszył sie :) Nie miałem dostępu do internetu przez dluższy okres czasu. Praca, dzięki propozycjom powoli ma sie ku koncowi za co dziekuje. Mam jeszcze pytanie odnosnie ofert telewizji IPTV. Interesuje mnie czy da sie przedstawic przed komisja jak konfiguruje sie IPTV dla przykladu firmy Orange? Mam dekoder UHD 88 tylko problem jest z tym, ze mam pod DTH a nie po "IPTV". Czy istnieja jakas mozliwosc aby zakupic karte via access u konrketenego providera na jakis okres w celu zademonstrowania tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś na temat Enigmy w dekoderach i streamingu po sieci kanałów telewizji sat.

Na przykładzie dekodera z dwoma głowicami ( nbox - E2 ) do tego podłączenie do sieci i oglądaniu w komputerze jednocześnie czegoś innego niż w dekoderze - zarządzaniem dekoderem przez sieć i komputer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder nbox z wgraną E2 - enigmą działa bez karty - odbiera kanały niekodowane FTA z satelity. Możesz kupić kartę smart hd+ http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd jeśli z dekoderem nie dostałeś żadnej.

Dekoder z E2 można podłączyć do sieci przez połączenie lan ( słaba prędkość przesyłu ) albo przez kartę wifi pełna prędkość. Jak masz dwie głowice w dekoderze adb5800sw - to możesz dzięki temu - podłączając dekoder do sieci - co innego oglądać na tv z dekodera a co innego w komputerze w innym pokoju. Możesz dekoderem zarządzać przez sieć - nagrywać itp. odtwarzać filmy z dysku sieciowego - muzykę i parę innych ciekawych rzeczy robić. Oczywiście plugin iptv działa ale to do oglądania filmów z sieci na dekoderze:)

Mając dwa dekodery nbox z wgraną E2 możesz zrobić multiroom i dzielić uprawnienia z jednej karty na dwa pokoje - uprawnienia idą po sieci lan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej przerobiony z wgraną E2. Dekoder odbiera kanały satelitarne.

Podłączasz dekoder do sieci przez kartę wifi.

Możesz zarządzać dekoderem z komputera albo smarfona wtedy. Możesz co innego oglądać na dekoderze a co innego na komputerze albo smarfonie. Możesz nagrywać - oglądać filmy z dysku sieciowego.

Możliwości jest wiele

poczytaj http://allegro.pl/hit-nbox-bsla-enigma2 ... 52856.html - nie jest to reklama mojej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dzieki :)

1. majac dekoder nbox 5800s z E2 + karta prepaid + router + internet od dowolnego dostawcy to moge na ekranie telewizora ogladac jakies programy? Bez podlaczonej anteny

2. majac dekoder nbox 5800s z E2 +bez karty + router + internet od dowolnego dostawcy to moge na ekranie telewizora jakies programy?Bez podlaczonej anteny

 

 

Bo mi chodzi tylko i wylacznie o zademonstrowanie jak dziala internet + telewizja cos w tym stuylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby oglądać programy to dekoder musi być podłączony do anteny satelitarnej. To jest dekoder satelitarny.

 

Bez podłączenia anteny sat dzięki dekoderowi podłączonemu do sieci internetowej możesz oglądać na przykład - tvn player, Ipla i kilka innych serwisów internetowych. Możesz także odtwarzać filmy z dysku sieciowego.

 

Możesz zarządzać dekoderem przez sieć z komputera lub smartfona nie mając podłączonej anteny sat.

 

 

tak poza tym jeśli chodzi o telewizję IPTV to żeby ją mieć to trzeba:

 

1. w przypadku Orange mieć internet od nich i dekoder

2. w przypadku Netii jest tak samo - internet od nich i dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze tak Cie "nachodze" :D

To np. jesli mam dekoder nbox 5800s ten z dwoma glowicami lub nbox5800 z jedna ale oba bez enigmy 2 to moge tez podlaczyc i ogladac np tvn player lub iple?

Jak moge sterowac smartfonem??? Chodzi Ci o polaczenie adaptera wifi do nboxa i pozniej jak smartfon? troszke laikiem jestem :D

 

 

Ja mam dekoder uhd 88 i internet od nich ale... telewizje po dth... wiec nie dam rady pokazac tego jako iptv chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...