Skocz do zawartości

Naziemna dawniej ....


plackoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja naziemnej dawniej odbierałem kanały tak jak TVP1 TVP2 TVP3 Polsat TVN Canal Plus czeski kanał ct1 ciekawe to były te przebicia bo miałem przebicie kablówki oraz przebity drugiego telewizora Gdzie mój tata grał na pegazusie podłączony za pomocą kabla antenowego w późniejszych latach gdy oficjalnie multipleksy DVBT zaczęły nadawać odbierałem podobne kanały bez Canal Plus zamiast tego odbierałem słabo TV Puls

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja odbierałem w naziemnym analogu:

- TVP 1

- TVP 2

Moja śp. prababcia odbierała:

- TVP 1

- TVP 2

- Polsat

Mój wujek - to samo co śp. prababcia

 

Tyle jeśli chodzi o odbiór naziemnej TV analogowej. Nie pamiętam dokładnie co było odbierane, bo byłem wtedy małym dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 4.10.2013 o 19:22, adrian1981 napisał:

Prawdopodobnie TVP Kraków miałeś zakłócany przez CT2.

 

A zaciekawiła mnie jedna rzecz - tak przyszłościowo - czy pamięta ktoś może, czy można to gdzieś znaleźć... z jakiego nadajnika wtedy mogło mi łapać "przebijające się" CT 2, i z jaką mocą? Z tego co pamiętam, to w tamtych czasach antena była ustawiona (wtedy miałem tylko 7 lat - 2005 rok, a okres telewizji naziemnej analogowej był tak u mnie do 10 roku życia, i w ogóle nie myślałem o korekcie anteny :D ) podobnie jak obecna moja zewnętrzna - czyli na mniej więcej Wisłę, tylko z lewej strony domu - od perspektywy mojego pokoju. Nie wiem... Hostalkovice? Lysa Hora? Ciekawi mnie to z takiego względu, że skoro wtedy mogłem mieć przebijające się CT 2, to Czechy jednak mogę mieć wykrywane (potem niestety nie było okazji sprawdzić - przez ogrom miesięcy korzystaliśmy z satelity, a jak już miałem przeniesiony telewizor do pokoju, to Czesi mieli HEVC), i jakaś szansa na odbiór Czech jest! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...