Skocz do zawartości
  • 0

Jaki dekoder jednocześnie do nc+ i Cyfrowego Polsatu?


Feniks1983
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

jestem abonentem nc+ i posiadam kartę po Cyfrze+ (chyba nazywa się kameleon, ta z ostatnich jakie dawali przed fuzją). Teraz chciałbym mieć też Cyfrowy Polsat razem z nc+ na jednym dekoderze. Oczywiście, dekoder chciałbym żeby był z dyskiem i żeby można było na Nim jeden program nagrywać a inny oglądać. Rozumiem, że jeśli chcę mieć Cyfrowy Polsat, to musiałbym kupić moduł CI, tak? Czy takie moduły są obecnie jeszcze w sprzedaży w CP? Jeśli tak, to który dekoder/tuner będzie najlepszy, aby obie te telewizje mieć na jednym TV? Co do ceny to nie chciałbym oczywiście jak najlepszy dekoder za jak najmniejsze pieniądze, ale nie znam się na tym w ogóle więc zdaje się na Wasze propozycje również jeśli chodzi o cenę.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć,

 

Na wstępie proszę o wyrozumiałość, ponieważ na tym się nie znam i pytanie dla części Użytkownikóœ może być śmieszne. Czy da się rozsądnie połączyć TV Mobilną Cyfrowego Polsatu i telewizję satelitarną od NC+? Do TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu trzeba mieć specjalny dekoder od CP (nic innego nie zadziała). Chcę mieć jak najmniejszym kosztem Polsat Sport, Polsat Sport Ekstra i TVP Sport (nie chcę już czekać na to, że kanał trafi kiedyś do DVB-T) najlepiej bez długoterminowych umów. Na innych kanałach mi nie zależy. 

 

W NC+ chciałbym skorzystać z tej oferty 

 

http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte-start

 

 

Bez żadnych jakichkolwiek nawet umów terminowych. Jeśli się oczywiście da.

 

Chciałbym uniknąć przełączania kabli, dekoderów, itp.  Co moglibyście mi zaproponować? :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaki masz pakiet w NC+? Najtaniej jeśli chodzi o CP to 20 zł jeśli jesteś nowym klientem. W mobilną się nie pchaj jeśli zależy Ci na względnej jakości (jest pikseloza w mobilnej). Jeśli masz telefon lub internet w plusie lub polsacie za min. 50zł to możesz liczyć na rabat 50%. Masz obecnie jakąś ofertę  z CP? .

Edytowane przez maly1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Obecnie mam właśnie TV Mobilną Cyfrowego Polsatu, za którą płacę 7,50 zł/mc(przy opłacie za rok z góry). Nie mam na to umowy, dekoder kupowałem za gotówkę i korzystam na zasadzie Pre-Paid. Jakość jest dla mnie akceptowalna. NC+ jeszcze nie mam i dopiero zamierzam mieć. Tzn. zestaw satelitarny mam (został jeszcze z dawnych czasów i leży na strychu). W Cyfrowym Polsacie widzę, że w najtańszym pakiecie nie ma TVP Sport, tak przynajmniej wynika z ich strony www. W NC+ stacja ta jest już w najniższym pakiecie. W NC+ z kolei nie ma w najniższym pakiecie Polsatu Sport :)

 

Tylko obawiam się, że tego nie da się technicznie rozsądnie połączyć. Taki zaś zestaw by mi odpowiadał w 100%. Miesięczny koszt wynosiłby 19,99 zł + 7,50 zł. dodatkowo nie powtarzałyby się kanały (oferta nc+ jednak różni się od oferty CP).

 

Telefonię komórkową i internet mam w innej sieci, niż Plus.


Z posiadaniem TVP Sport chciałbym zdążyć do zimowych igrzysk :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dekoder Cryptobox 650 ( cena około 300 zł ) do tego umowa Polsat - moduł CI+ na pakiet Rodzinny HD oraz prepaid na doładowanie do tego karta Smart HD.

 

Masz wtedy Rodzinny HD + 2 x Cinemax HD za 19,99 zł

Polsat Sport HD - Polsat Sport Extra HD

 

cp-rodzinny.JPG

 

Opcja Smart HD to opłata od 20 zł.

TVP Sport HD + NSport HD.

 

Tu masz opis:

https://satkurier.pl/news/159186/smart-hd-kanaly-promocyjne-dostepne-do-odwolania.html

 

oferta%20programowa%20SMART%20HD%20z%20M

 

 

 

Masz wtedy wszystko w jednym.

Taniej się nie da mieć wszystko w jednym dekoderze.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co tu technicznie laczyc, mobilna to co innego a satelitarna drugie. Dwie odzielme anteny, dwa kable, dwa dekodery i jeden TV. Zadna filozofia.

A może to głupie pytanie, ale jak to sprawnie obsłużyć? TV ma jedno wejście na podłączenie dekodera, a dekoderów trzeba dwóch w takim przypadku. Dwie anteny i dwa kable antenowe to już dla mnie nie kłopot. Sorry, ale akurat na tym zupełnie się nie znam, więc nie śmiejcie się ze mnie za mocno :) Nie chciałbym przepinać kabli, bo w końcu coś się zużyje :)

Wiem tylko że też działa podobno różnie jak i oglądanie przez internet.

Mobilna działa naprawdę przyzwoicie. I działa w czasie burzy, w przeciwieństwie do telewizji satelitarnej :) A jakość? Jak to mówią "zapomniał wół kiedy cielęciem był" :) Znacznie lepsza od śnieżącego analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może to głupie pytanie, ale jak to sprawnie obsłużyć? TV ma jedno wejście na podłączenie dekodera, a dekoderów trzeba dwóch w takim przypadku. Dwie anteny i dwa kable antenowe to już dla mnie nie kłopot. Sorry, ale akurat na tym zupełnie się nie znam, więc nie śmiejcie się ze mnie za mocno :) Nie chciałbym przepinać kabli, bo w końcu coś się zużyje :)

Mobilna działa naprawdę przyzwoicie. I działa w czasie burzy, w przeciwieństwie do telewizji satelitarnej :) A jakość? Jak to mówią "zapomniał wół kiedy cielęciem był" :) Znacznie lepsza od śnieżącego analogu.

Jak masz odpowiednią antenę to i wiekszość burz nie straszna.Analog nie był taki zły przy słabym sygnale miałeś smużenie a nie mozaike.Wszystko kwestia ceny płacisz więcej masz antenę z zapasem sygnału lub tuner z dużo większymi możliwościmi.Kwestia tego żeby to wykorzystać a nie mieć dla satysfakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@jaszek a jak chcesz to jeszcze możesz mieć w Polsat Rodzinny HD + 2 x Cinemax + paczka Eleven Sport za 29,99 wtedy masz całkiem ciekawą ofertę sportową.

 

Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3.

 

Do tego ze Smart HD za 20 zł masz:

Nsport HD + TVP Sport HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za nieocenioną pomoc. Mi generalnie chodzi o opcję najtańszą, nie potrzebuję Eleven, chyba, że już muszą być, to będą. Jeśli już, to Eurosport bym chętnie p[beep]rnął :) Chcę Polsat Sport, Polsat Sport Ekstra i TVP Sport (ewentualnie Eurosport).

 

@tweed77

 

Mógłbyś mi podać lin URL do ofert z postu #243? Nie mogę się odnaleźć zwłaszcza na stronie nc+... Kiedyś jakoś to wszystko bardziej przejrzyście wyglądało jak jeszcze byłem ich abonentem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowałem się na taki wariant:

 

Mój TV ma wejście Euro oraz cinch. Zostawiam TV Mobilną i dokupuję telewizję na kartę nc+. Oznacza to dwa dekodery i dwa kable antenowe, jednak będą podłączone do telewizora jednocześnie. 

 

Powiedzcie mi tylko proszę, czy mogę nadal skorzystać pakietu "Domowy HD" (oferta "Telewizja n na kartę") za 19,99 zł/mc? Chciałbym z tej, gdyż w niej są trzy kanały sportowe - TVP Sport, Eurosport 1 oraz nSport+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

PW odczytałem i odpowiedziałem, odpowiem też tu. Niestety nie, mam jeszcze dobrze trzymający się telewizor kineskopowy. Działa dobrze i jako, że nie mam dużych oczekiwań, nie wymieniam do czasu, aż coś zacznie się dziać. 

 

Czy mogę kupić dowolny zestaw z telewizją na kartę nc+ (w sieci salonów RTV/AGD), żeby włączyć ten pakiet?

 

Np. to: https://www.neonet.pl/telewizja-na-karte-1mc-gratis-dekoder.html


Dzięki takiemu rozwiązaniu unikam długoterminowej umowy i za 27,49 zł/mc mam Polsat Sport, Polsat Sport Ekstra, TVP Sport, Eurosport 1 i nSport+

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nowe zestawy z NC+ Mix mają pakiet Start+ a w nim brak jest Eurosport HD - NSport HD

 

http://ncplus.pl/sklep/promocje/start

 

Musisz szukać starego zestawu N na Kartę z dekoderem ADB2850ST ( najlepiej ).

 

Tam masz:

 

Ulotka_TNK_marzec2016_przod_www.jpg

 

Domowy HD - 19,99 zł tu masz Eurosport 1 HD - NSport HD - TVP Sport HD

Domowy HD + Premium HD - 39,98 zł

Domowy HD + Premium HD + Extra HD - 59,98 zł

 

Możesz też spotkać zestaw NC+ Mix w którym jest Domowy HD+ 

 

Tam jest Eurosport HD 1 - Eurosport HD 2 - TVP Sport HD

 

http://ncplus.pl/SKLEP/promocje/domowy - brak NSport HD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...